Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MAFC BME | I | V, 110 - 59 | 0 - 1 |
IGONDA Benedek (40) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
IGONDA Benedek (9) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
MÉSZÁROS János Gyula (4) (MAFC BME) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál Norbert, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szentendrei KSE | O | V, 61 - 83 | 0 - 2 |
IGONDA Benedek (26) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
PILLER Bálint Nándor (2) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
KOVÁCS Áron Ferenc (6) (Szentendrei KSE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy László, Jurászik László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | VMG DSE | I | V, 111 - 46 | 0 - 3 |
TAKÁCS Áron (26) (VMG DSE) |
IGONDA Benedek (2) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
MORAUVSZKI Gergely (4) (VMG DSE) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Kovács Zoltán, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | PILIS BASKET | I | V, 79 - 67 | 0 - 4 |
IGONDA Benedek (27) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
IGONDA Benedek (5) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
LAKATOS Csaba Balázs (7) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Kapros Roland, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Monori SE | I | V, 93 - 69 | 0 - 5 |
IGONDA Benedek (20) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
IGONDA Benedek (4) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
HÁRY Szabolcs (6) (Monori SE) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Tóth Kitti, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BLF KK | I | V, 150 - 32 | 0 - 6 |
DANKÓ Tamás (32) (BLF KK) |
KÓNYI Árpád Benjámin (3) (BLF KK) |
CZEBA Péter (4) (BLF KK) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Józsa András Junior, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kandó FSC | I | V, 70 - 53 | 0 - 7 |
DR VARGA István Attila (21) (Kandó FSC) |
IGONDA Benedek (3) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
DR VARGA István Attila (3) (Kandó FSC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Józsefvárosi KC | I | V, 100 - 41 | 0 - 8 |
ARATÓ Balázs András (29) (Józsefvárosi KC) |
PETRUCSIK Bence (2) (Józsefvárosi KC) |
LAKATOS Csaba Balázs (4) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Honvéd-NKE | I | V, 104 - 57 | 0 - 9 |
BARANYI Péter Balázs (28) (Honvéd-NKE) |
IGONDA Benedek (3) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
IGONDA Benedek (5) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület | I | V, 108 - 28 | 0 - 10 |
KOMMA László András (23) (Pénzügyőr Sportegyesület) |
TÁLOS András (5) (Pénzügyőr Sportegyesület) |
KOMMA László András (3) (Pénzügyőr Sportegyesület) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Gödi SE | O | V, 40 - 88 | 0 - 11 |
BECZÁSSY Máté (25) (Gödi SE) |
EKWE Dickson (2) (Gödi SE) |
JÁNOSI Aurél Soma (7) (Gödi SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Németh Patrik, Jurászik László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Közgáz SC és DSK/B | I | V, 97 - 62 | 0 - 12 |
JÁNOSI Ádám (25) (Közgáz SC és DSK/B) |
JÁNOSI Ádám (5) (Közgáz SC és DSK/B) |
LAKATOS Csaba Balázs (4) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Lövei László, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | TF-BP SE | O | V, 59 - 77 | 0 - 13 |
SZABÓ Máté Bendegúz (22) (TF-BP SE) |
IGONDA Benedek (2) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
IGONDA Benedek (7) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Káré Gergő, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | SZPA-HSE | I | V, 105 - 58 | 0 - 14 |
MOLNÁR László (28) (SZPA-HSE) |
OLÁH Krisztián (6) (SZPA-HSE) |
MOLNÁR László (7) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | MAFC BME | O | V, 47 - 88 | 0 - 15 |
VÁRFALVI Dániel (29) (MAFC BME) |
SZEKERES Alexander (2) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
PILLER Bálint Nándor (2) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyar Zoltán, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Szentendrei KSE | I | GY, 64 - 70 | 1 - 15 |
IGONDA Benedek (25) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
IGONDA Benedek (7) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
LAKATOS Csaba Balázs (4) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | VMG DSE | O | V, 64 - 101 | 1 - 16 |
VALACZKAY Gábor (28) (VMG DSE) |
VALACZKAY Gábor (7) (VMG DSE) |
IGONDA Benedek (5) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | PILIS BASKET | O | V, 62 - 66 | 1 - 17 |
LAKATOS Csaba Balázs (26) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
PILLER Bálint Nándor (2) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
LAKATOS Csaba Balázs (8) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Monori SE | O | V, 68 - 78 | 1 - 18 |
IGONDA Benedek (25) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
PILLER Bálint Nándor (3) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
PILLER Bálint Nándor (7) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Németh Patrik, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | BLF KK | O | V, 31 - 82 | 1 - 19 |
RÉVÉSZ Marcell (31) (BLF KK) |
RÉVÉSZ Ádám (2) (BLF KK) |
IGONDA Benedek (4) (BKG PRIMA Akadémia U18) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Németh Patrik |