Műsor - 2019. október 11. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
2. forduló BKG-PRIMA Akadémia DebrecenBKG-PRIMA Akadémia Debrecen O GY, 99 - 59 1 - 0 PALI Dávid (22)
(PRIMA SE II.)
PALI Dávid (6)
(PRIMA SE II.)
SZENDREI József (5)
(PRIMA SE II.)
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
Műsor - 2019. október 18. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
3. forduló Békéscsabai KKBékéscsabai KK I V, 80 - 79 1 - 1 OLÁH Zoltán (29)
(Sunshine-NYIKSE)
SALAMON Tamás (4)
(Békéscsaba)
OLÁH Zoltán (5)
(Sunshine-NYIKSE)
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor
Műsor - 2019. október 25. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
4. forduló Mezőberényi KKMezőberényi KK I GY, 67 - 117 2 - 1 KÓSA Tamás (21)
(Sunshine-NYIKSE)
SIPOS Timót (4)
(Sunshine-NYIKSE)
ASZTALOS István (4)
(Sunshine-NYIKSE)
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
Műsor - 2019. november 8. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
5. forduló Békési SZSK U23Békési SZSK U23 O GY, 120 - 54 3 - 1 HORVÁTH Bence (26)
(Sunshine-NYIKSE)
SIPOS Timót (5)
(Sunshine-NYIKSE)
HORVÁTH Bence (4)
(Sunshine-NYIKSE)
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
Műsor - 2019. november 16. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
6. forduló Gyulai Color KEGyulai Color KE I GY, 73 - 95 4 - 1 KÓSA Tamás (32)
(Sunshine-NYIKSE)
KÓSA Tamás (8)
(Sunshine-NYIKSE)
HÁZI Márk Bálint (4)
(Gyulai Color)
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fehérvári Gergely
Műsor - 2019. december 4. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
7. forduló DEAC Campusfesztivál 2020.DEAC Campusfesztivál 2020. O V, 71 - 83 4 - 2 VARGA Ádám (34)
(DEAC)
VARGA Ádám (5)
(DEAC)
KÓSA Tamás (7)
(Sunshine-NYIKSE)
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
Műsor - 2019. december 8. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló Kiskunfélegyházi KCKiskunfélegyházi KC I GY, 71 - 82 5 - 2 MILOSEVIC Igor (32)
(Kiskunfélegyházi KC)
KÓSA Tamás (6)
(Sunshine-NYIKSE)
MILOSEVIC Igor (7)
(Kiskunfélegyházi KC)
Aréna: KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba
Műsor - 2019. december 13. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
9. forduló DEAC II.DEAC II. O GY, 93 - 58 6 - 2 TISZA Bálint (19)
(Sunshine-NYIKSE)
TISZA Bálint (2)
(Sunshine-NYIKSE)
TISZA Bálint (7)
(Sunshine-NYIKSE)
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
Műsor - 2020. január 10. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
12. forduló Békéscsabai KKBékéscsabai KK O GY, 86 - 78 7 - 2 NAGY Balázs (25)
(Békéscsaba)
NAGY Balázs (4)
(Békéscsaba)
BÉRES Nándor (4)
(Békéscsaba)
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
Műsor - 2020. január 17. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
13. forduló Mezőberényi KKMezőberényi KK O GY, 110 - 65 8 - 2 TISZA Bálint (22)
(Sunshine-NYIKSE)
SOLEVIC Nikola (5)
(Mezőberényi KK)
HORVÁTH Bence (5)
(Sunshine-NYIKSE)
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László
Műsor - 2020. január 24. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
14. forduló Békési SZSK U23Békési SZSK U23 I GY, 85 - 118 9 - 2 - -
Aréna: Szegedi Kis István Református Gimnázium Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
Műsor - 2020. január 31. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
15. forduló Gyulai Color KEGyulai Color KE O GY, 112 - 54 10 - 2 SIPOS Timót (22)
(Sunshine-NYIKSE)
SIPOS Timót (5)
(Sunshine-NYIKSE)
SZABÓ Márton István (3)
(Gyulai Color)
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Nemes Gábor, Kokas Sándor Zsolt
Műsor - 2020. február 17. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló BKG-PRIMA Akadémia DebrecenBKG-PRIMA Akadémia Debrecen I GY, 86 - 102 11 - 2 - -
Aréna: G4 Sportcsarnok Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
Műsor - 2020. február 23. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
17. forduló Kiskunfélegyházi KCKiskunfélegyházi KC O GY, 114 - 56 12 - 2 TISZA Bálint (30)
(Sunshine-NYIKSE)
TISZA Bálint (6)
(Sunshine-NYIKSE)
TISZA Bálint (6)
(Sunshine-NYIKSE)
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Hegedűs Imre, Bács Csaba
Műsor - 2020. február 28. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
18. forduló DEAC II.DEAC II. I V, 106 - 104 12 - 3 - -
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
Műsor - 2020. március 12. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
16. forduló DEAC Campusfesztivál 2020.DEAC Campusfesztivál 2020. I V, 111 - 106 12 - 4 - -
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba

Megyei szövetségek