Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | DEAC II. | I | V, 108 - 74 | 0 - 1 |
NAGY Lajos Róbert (25) (DEAC II.) |
NAGY Lajos Róbert (7) (DEAC II.) |
NAGY Lajos Róbert (4) (DEAC II.) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kiskunfélegyházi KC | O | V, 64 - 75 | 0 - 2 |
MILOSEVIC Igor (24) (Kiskunfélegyházi KC) |
SOLEVIC Nikola (4) (Mezőberényi KK) |
MILOSEVIC Igor (6) (Kiskunfélegyházi KC) |
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Sunshine-NYIKSE | O | V, 67 - 117 | 0 - 3 |
KÓSA Tamás (21) (Sunshine-NYIKSE) |
SIPOS Timót Tibor (4) (Sunshine-NYIKSE) |
ASZTALOS István (4) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok | Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | I | GY, 64 - 83 | 1 - 3 |
MAROSI Ottó (26) (PRIMA SE II.) |
BENYOVSZKI Mihály (5) (Mezőberényi KK) |
MAROSI Ottó (14) (PRIMA SE II.) |
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Békési SZSK U23 | O | GY, 89 - 74 | 2 - 3 |
VASS Dominik (32) (Békési SZSK U23) |
VASS Dominik (5) (Békési SZSK U23) |
BALOG Gábor (8) (Békési SZSK U23) |
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok | Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | DEAC Campusfesztivál 2020. | I | V, 111 - 79 | 2 - 4 |
KOVÁCS Imre (26) (DEAC) |
JÁVOR Barna (6) (DEAC) |
KOVÁCS Imre (6) (DEAC) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Marton Péter, Nyíri Péter Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Gyulai Color KE | O | GY, 105 - 63 | 3 - 4 |
SOLEVIC Nikola (33) (Mezőberényi KK) |
SOLEVIC Nikola (6) (Mezőberényi KK) |
BALOGH Zétény (5) (Gyulai Color) |
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Békéscsabai KK | O | V, 65 - 99 | 3 - 5 |
NAGY Balázs (25) (Békéscsaba) |
NAGY Balázs (5) (Békéscsaba) |
LIPPAI Gábor (6) (Békéscsaba) |
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Bács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | DEAC II. | O | GY, 72 - 63 | 4 - 5 |
SOLEVIC Nikola (21) (Mezőberényi KK) |
SOLEVIC Nikola (3) (Mezőberényi KK) |
EGRI Viktor Iván (4) (DEAC II.) |
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok | Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Kiskunfélegyházi KC | I | V, 95 - 76 | 4 - 6 |
MILOSEVIC Igor (27) (Kiskunfélegyházi KC) |
BENYOVSZKI Mihály (7) (Mezőberényi KK) |
VARGA Milán (6) (Kiskunfélegyházi KC) |
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Sunshine-NYIKSE | I | V, 110 - 65 | 4 - 7 |
TISZA Bálint Attila (22) (Sunshine-NYIKSE) |
SOLEVIC Nikola (5) (Mezőberényi KK) |
HORVÁTH Bence (5) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | O | GY, 81 - 77 | 5 - 7 |
MAROSI Ottó (29) (PRIMA SE II.) |
BENYOVSZKI Mihály (5) (Mezőberényi KK) |
MAROSI Ottó (13) (PRIMA SE II.) |
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | DEAC Campusfesztivál 2020. | O | V, 69 - 90 | 5 - 8 |
VARGA Ádám (21) (DEAC) |
ZSIROS Gábor (3) (Mezőberényi KK) |
VARGA Ádám (8) (DEAC) |
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok | Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Békési SZSK U23 | I | V, 85 - 65 | 5 - 9 | - | - | |
Aréna: Szegedi Kis István Református Gimnázium | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Gyulai Color KE | I | GY, 74 - 90 | 6 - 9 |
ZSIROS Gábor (25) (Mezőberényi KK) |
ZSIROS Gábor (3) (Mezőberényi KK) |
MARSCHAL Ákos (6) (Gyulai Color) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Békéscsabai KK | I | V, 108 - 69 | 6 - 10 |
SOLEVIC Nikola (19) (Mezőberényi KK) |
BENYOVSZKI Mihály (3) (Mezőberényi KK) |
GRUDA Gergely (5) (Békéscsaba) |
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | DEAC II. | I | V, 110 - 91 | 6 - 11 | - | - | |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba |