Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | SMAFC U20 | I | V, 85 - 60 | 0 - 1 |
HEISZENBERGER Norbert (31) (SMAFC U20) |
HENCZ Balázs (11) (SMAFC U20) |
NÉMETH Márk (11) (SMAFC U20) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Ceglédi KE U20 | O | GY, 75 - 61 | 1 - 1 |
SZATMÁRI Roland (18) (EKE Eger KOK U20) |
IVÁNKA László (19) (Ceglédi KE U20) |
PIUKOVICS Patrik Mirkó (3) (Ceglédi KE U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Óbudai Kaszások U20 | I | GY, 68 - 72 | 2 - 1 |
DÉNES Dániel (23) (Óbudai Kaszások U20) |
BÍRÓ Botond (16) (EKE Eger KOK U20) |
SZATMÁRI Roland (6) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Bonyhádi KSE U20 | I | GY, 64 - 71 | 3 - 1 |
SZATMÁRI Roland (19) (EKE Eger KOK U20) |
SZATMÁRI Roland (9) (EKE Eger KOK U20) |
SEBESTYÉN Tamás (3) (Bonyhádi KSE U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Propszt Amanda, Domokos Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20 | O | V, 65 - 68 | 3 - 2 |
ZSÓFI Zsombor (15) (EKE Eger KOK U20) |
BÍRÓ Botond (11) (EKE Eger KOK U20) |
GEIGER Bálint József (4) (Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub U20 | I | V, 81 - 78 | 3 - 3 |
EREMIÁS Kristóf (22) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
EREMIÁS Kristóf (16) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
MOHAMED Számi (4) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Szolnoki Olaj KK B U20 | O | GY, 53 - 44 | 4 - 3 |
SZATMÁRI Roland (14) (EKE Eger KOK U20) |
SZATMÁRI Roland (10) (EKE Eger KOK U20) |
SZATMÁRI Roland (3) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Sörlei Attila, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Békési SZSK U20 | I | GY, 70 - 77 | 5 - 3 |
KARSAI Csaba (21) (Békési SZSK U20) |
VASS Dominik (13) (Békési SZSK U20) |
SZATMÁRI Roland (7) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Rideg László, PAPY ZSOLT |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Újpest-MT U20 | O | V, 65 - 84 | 5 - 4 |
ZSÓFI Zsombor (25) (EKE Eger KOK U20) |
IPACS Donát (8) (Újpest-MT U20) |
SZATMÁRI Roland (3) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Vásárhelyi Kosársuli U20 | I | V, 109 - 48 | 5 - 5 |
BÁLINT Erik (19) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
BÁLINT Erik (11) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
BODÓCSI Benjamin (5) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Liszkai Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Concordia Motax KC Pápa U20 | I | GY, 60 - 82 | 6 - 5 |
MOHAMED Számi (23) (EKE Eger KOK U20) |
BODNÁR Béla (18) (EKE Eger KOK U20) |
BAKOS Dominik (4) (Concordia Motax KC U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | SMAFC U20 | O | V, 49 - 89 | 6 - 6 |
NÉMETH Márk (20) (SMAFC U20) |
KARSAI Attila (13) (SMAFC U20) |
HORVÁTH Máté (9) (SMAFC U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Sándor Ivett, Szobonya Erik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Ceglédi KE U20 | I | GY, 84 - 90 | 7 - 6 |
MOHAMED Számi (24) (EKE Eger KOK U20) |
BÍRÓ Botond (14) (EKE Eger KOK U20) |
PIUKOVICS Patrik Mirkó (10) (Ceglédi KE U20) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Sentényi Barna, Horváth Emese Kata |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Óbudai Kaszások U20 | O | V, 63 - 78 | 7 - 7 |
SZATMÁRI Roland (25) (EKE Eger KOK U20) |
DÉNES Dániel (11) (Óbudai Kaszások U20) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (7) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Bonyhádi KSE U20 | O | GY, 63 - 57 | 8 - 7 |
MOHAMED Számi (20) (EKE Eger KOK U20) |
BÍRÓ Botond (13) (EKE Eger KOK U20) |
MOHAMED Számi (6) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Sándor Ivett, Szobonya Erik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20 | I | V, 101 - 57 | 8 - 8 |
TÓTH Kornél (24) (Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20) |
TÓTH Kornél (20) (Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20) |
GEIGER Bálint József (7) (Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Kaposi Gábor, Tamás Pálma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Pécsi NKA U20 | O | V, 73 - 96 | 8 - 9 |
SZATMÁRI Roland (24) (EKE Eger KOK U20) |
FEKETE Dávid (9) (Pécsi NKA U20) |
- |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Vaszi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub U20 | O | V, 69 - 71 | 8 - 10 |
SZILASI Bence (20) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
BÍRÓ Botond (14) (EKE Eger KOK U20) |
LENKE Balázs (3) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Szolnoki Olaj KK B U20 | I | GY, 63 - 96 | 9 - 10 |
BÍRÓ Botond (28) (EKE Eger KOK U20) |
BÍRÓ Botond (15) (EKE Eger KOK U20) |
JELENFI Balázs Attila (12) (Szolnoki Olaj KK B U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fehérvári Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Békési SZSK U20 | O | GY, 82 - 58 | 10 - 10 |
BÍRÓ Botond (19) (EKE Eger KOK U20) |
SZATMÁRI Roland (10) (EKE Eger KOK U20) |
MOHAMED Számi (8) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Szobonya Erik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Újpest-MT U20 | I | V, 73 - 63 | 10 - 11 |
SZATMÁRI Roland (29) (EKE Eger KOK U20) |
BÍRÓ Botond (11) (EKE Eger KOK U20) |
POLLÁK Árpád (8) (Újpest-MT U20) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola |