Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vásárhelyi Kosársuli U20 | O | V, 89 - 107 | 0 - 1 |
VASS Dominik (40) (Békési SZSK U20) |
HARGITAI Krisztián (11) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
VARGA Ákos (5) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Baukó Ferenc, Nagy Joel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Concordia Motax KC Pápa U20 | I | GY, 63 - 92 | 1 - 1 |
OLIC Milos (27) (Békési SZSK U20) |
BALLA Péter (10) (Concordia Motax KC U20) |
BALOG Ákos (3) (Békési SZSK U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Pécsi NKA U20 | I | V, 104 - 71 | 1 - 2 |
OLIC Milos (24) (Békési SZSK U20) |
VASS Dominik (13) (Békési SZSK U20) |
VUKAS Vanja (6) (Pécsi NKA U20) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Lovász Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | SMAFC U20 | O | V, 78 - 86 | 1 - 3 |
VASS Dominik (35) (Békési SZSK U20) |
VASS Dominik (11) (Békési SZSK U20) |
BALOG Gábor (9) (Békési SZSK U20) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Rideg László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Ceglédi KE U20 | I | V, 66 - 56 | 1 - 4 |
OLIC Milos (26) (Békési SZSK U20) |
JÓZSA Máté Bence (12) (Ceglédi KE U20) |
PIUKOVICS Patrik Mirkó (10) (Ceglédi KE U20) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Óbudai Kaszások U20 | I | V, 83 - 80 | 1 - 5 |
VASS Dominik (35) (Békési SZSK U20) |
HEGEDÜS Olivér (15) (Óbudai Kaszások U20) |
BALOG Gábor (8) (Békési SZSK U20) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Bonyhádi KSE U20 | I | V, 78 - 67 | 1 - 6 |
NÓGRÁDI Zsolt (31) (Békési SZSK U20) |
CSOBÁN Dávid (9) (Bonyhádi KSE U20) |
KARSAI Csaba (8) (Békési SZSK U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | EKE Eger KOK U20 | O | V, 70 - 77 | 1 - 7 |
KARSAI Csaba (21) (Békési SZSK U20) |
VASS Dominik (13) (Békési SZSK U20) |
SZATMÁRI Roland (7) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Rideg László, PAPY ZSOLT |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub U20 | O | GY, 105 - 97 | 2 - 7 |
BALOG Gábor (43) (Békési SZSK U20) |
BERECZ Tamás (17) (Békési SZSK U20) |
SZILASI Bence (8) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Szolnoki Olaj KK B U20 | I | V, 64 - 61 | 2 - 8 |
BALOGH János (26) (Szolnoki Olaj KK B U20) |
KEREKES Hunor Ákos (11) (Szolnoki Olaj KK B U20) |
KÓNYA László Tamás (5) (Békési SZSK U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20 | I | V, 94 - 63 | 2 - 9 |
VASS Dominik (28) (Békési SZSK U20) |
VASS Dominik (16) (Békési SZSK U20) |
BORSI Levente (5) (Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Magyari Viktor, Tamás Pálma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Újpest-MT U20 | O | GY, 86 - 73 | 3 - 9 |
VASS Dominik (31) (Békési SZSK U20) |
VASS Dominik (11) (Békési SZSK U20) |
BALOG Gábor (8) (Békési SZSK U20) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Concordia Motax KC Pápa U20 | O | GY, 84 - 38 | 4 - 9 |
OLIC Milos (18) (Békési SZSK U20) |
BERECZ Tamás (15) (Békési SZSK U20) |
OLIC Milos (5) (Békési SZSK U20) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Vásárhelyi Kosársuli U20 | I | V, 114 - 70 | 4 - 10 |
ACIMOVIC Nemanja (31) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
ACIMOVIC Nemanja (20) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
OLIC Milos (6) (Békési SZSK U20) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | SMAFC U20 | I | V, 88 - 77 | 4 - 11 |
HENCZ Balázs (20) (SMAFC U20) |
KARSAI Attila (12) (SMAFC U20) |
HORVÁTH Máté (9) (SMAFC U20) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Ceglédi KE U20 | O | GY, 111 - 95 | 5 - 11 |
JÓZSA Máté Bence (38) (Ceglédi KE U20) |
JÓZSA Máté Bence (20) (Ceglédi KE U20) |
JÓZSA Máté Bence (6) (Ceglédi KE U20) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Óbudai Kaszások U20 | O | V, 79 - 90 | 5 - 12 |
VASS Dominik (19) (Békési SZSK U20) |
HEGEDÜS Olivér (12) (Óbudai Kaszások U20) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (9) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Pécsi NKA U20 | O | V, 44 - 118 | 5 - 13 |
HORVÁTH Csanád (26) (Pécsi NKA U20) |
MEZEI Máté (15) (Pécsi NKA U20) |
NEORCIC Iván (11) (Pécsi NKA U20) |
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Bonyhádi KSE U20 | O | GY, 117 - 75 | 6 - 13 |
BALOG Gábor (30) (Békési SZSK U20) |
ZSÓK Áron (9) (Bonyhádi KSE U20) |
BALOG Gábor (10) (Békési SZSK U20) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | EKE Eger KOK U20 | I | V, 82 - 58 | 6 - 14 |
BÍRÓ Botond (19) (EKE Eger KOK U20) |
SZATMÁRI Roland (10) (EKE Eger KOK U20) |
MOHAMED Számi (8) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Szobonya Erik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20 | O | GY, 107 - 79 | 7 - 14 |
HÁGEN Tamás (31) (Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20) |
HÁGEN Tamás (13) (Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20) |
BALOG Gábor (10) (Békési SZSK U20) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor |