Műsor - 2019. október 5. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Pécsi NKAPécsi NKA I V, 85 - 73 0 - 1 MELEG Gergő Zorád (27)
(Pécsi NKA)
MARTIN Jake (10)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
VÁITS Olivér (5)
(Pécsi NKA)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Jurák Krisztián, Németh Patrik, Polonkai Balázs István (Maár Gábor)
Műsor - 2019. október 8. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló SMAFCSMAFC I V, 94 - 76 0 - 2 PANTA István (23)
(SMAFC)
MARTIN Jake (15)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
KISS Balázs (6)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Kéri István (Nagy János)
Műsor - 2019. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Ceglédi KECeglédi KE O V, 70 - 86 0 - 3 MARTIN Jake (23)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
MARTIN Jake (13)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
FEKETE Viktor Norbert (5)
(Cegléd)
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Sörlei Attila, Makrai Márton (Zalai Ákos István)
Műsor - 2019. október 19. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Óbudai KaszásokÓbudai Kaszások I V, 95 - 63 0 - 4 MARTIN Jake (24)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
MARTIN Jake (11)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
MARTIN Jake (6)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
Aréna: Kaszások Sportcsarnok Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Benedek Zoltán, Tóth Kitti (Németh Csaba János)
Műsor - 2019. október 26. 19:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 90 - 52 1 - 4 MARTIN Jake (40)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
MARTIN Jake (10)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
KISS Balázs (10)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok Játékvezetők: Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
Műsor - 2019. október 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Knipl Kft. Bonyhádi KSEKnipl Kft. Bonyhádi KSE I V, 87 - 77 1 - 5 MARTIN Jake (29)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
MARTIN Jake (15)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
SZABÓ Norbert (7)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Szalai Zsolt, Kapusi Gábor, Csák Máté Károly (GRÁCZER ZSOLT)
Műsor - 2019. november 10. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló EKE Eger KOKEKE Eger KOK O GY, 86 - 73 2 - 5 MARTIN Jake (31)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
MARTIN Jake (16)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
TÓTH Viktor (4)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok Játékvezetők: Pozsonyi László, Gaál István Tamás, Lövei László (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2019. november 14. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KCAgrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC I V, 93 - 63 2 - 6 CSABA György (26)
(SZE Győri KC)
ORLICZKI Bence Barnabás (11)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
KISS Balázs (6)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok Játékvezetők: Józsa András Junior, Pécsi Zsolt, Kaposi Renátó (Bognár Tibor)
Műsor - 2019. november 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló DEAC U23DEAC U23 O V, 55 - 57 2 - 7 ASSZú Ádám (17)
(DEAC U23)
MARTIN Jake (17)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
KOVÁCS Zoltán (4)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Menyhárt Ferenc Tamás, Gergely Csaba (Zalai Ákos István)
Műsor - 2019. november 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Szolnoki Olajbányász U23Szolnoki Olajbányász U23 O V, 61 - 62 2 - 8 PALLAI Tamás (17)
(Szolnoki Olajbányász U23)
TAIWO Samuel (12)
(Szolnoki Olajbányász U23)
MOLNÁR Bence (4)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok Játékvezetők: Sallai István József, Bagi Bálint, Kruk Melinda (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. november 30. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló OMNIA Pub & Food BékésOMNIA Pub & Food Békés I GY, 83 - 90 3 - 8 KRSTIC Daniel (23)
(Békés)
MARTIN Jake (13)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
KERTÉSZ Dániel (6)
(Békés)
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Fodor Attila, Nyilas István, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán)
Műsor - 2019. december 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Újpest-MTÚjpest-MT O GY, 77 - 70 4 - 8 MARTIN Jake (24)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
MARTIN Jake (25)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
RACKLEY Darion Angelo (7)
(Újpest-MT)
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Sörlei Attila, Marton Péter (Farkas János)
Műsor - 2019. december 14. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Vásárhelyi KosársuliVásárhelyi Kosársuli I V, 86 - 83 4 - 9 MARTIN Jake (31)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
MARTIN Jake (8)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
KOVÁCS Zoltán (6)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
Aréna: Hódtói Sportcsarnok Játékvezetők: Gál János, Radnóti Miklós, Reisz Péter (Maár Gábor)
Műsor - 2019. december 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Concordia Motax KC PápaConcordia Motax KC Pápa I V, 81 - 75 4 - 10 MARTIN Jake (25)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
MARTIN Jake (9)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
MURAI Gábor (7)
(Concordia Motax KC)
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Boros Tamás, Józsa András Junior, Németh Patrik (Bognár Tibor)
Műsor - 2020. január 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Pécsi NKAPécsi NKA O GY, 82 - 79 5 - 10 MARTIN Jake (26)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
MARTIN Jake (11)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
VUKAS Vanja (5)
(Pécsi NKA)
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Sentényi Barna, Rózsavölgyi Alexandra (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2020. január 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló SMAFCSMAFC O GY, 81 - 71 6 - 10 CZUKOR Bence (22)
(SMAFC)
KOVÁCS Benedek (13)
(SMAFC)
KISS Balázs (8)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok Játékvezetők: Gergely Csaba, Földi László, Drenyovszki Dániel (Zalai Ákos István)
Műsor - 2020. január 25. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Ceglédi KECeglédi KE I V, 84 - 72 6 - 11 MARTIN Jake (21)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
NÁRAI Bence Márk (17)
(Cegléd)
HEGEDŰS Gergely (7)
(Cegléd)
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Téczely Tamás)
Műsor - 2020. január 29. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Óbudai KaszásokÓbudai Kaszások O V, 78 - 93 6 - 12 MARTIN Jake (31)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
MARTIN Jake (13)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
ROSEMOND Steve (5)
(Óbudai Kaszások)
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok Játékvezetők: Gál János, Borgula György, Sörlei Attila (Balogh László György)
Műsor - 2020. február 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I GY, 70 - 75 7 - 12 LEWIS Chester (28)
(KTE-Duna Aszfalt)
VARGA Balázs Péter (7)
(KTE-Duna Aszfalt)
KISS Balázs (5)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
Aréna: Sport Akadémia Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra (Maár Gábor)
Műsor - 2020. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Knipl Kft. Bonyhádi KSEKnipl Kft. Bonyhádi KSE O V, 73 - 86 7 - 13 MASKALJEVIC Patrik (20)
(Bonyhádi KSE)
LAJSZ Gergő (13)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
SZILASI Bence (4)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Bagi Bálint, Varga-Záray Katalin (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. február 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló EKE Eger KOKEKE Eger KOK I V, 80 - 67 7 - 14 MÁTÉ Balázs (24)
(EKE Eger KOK)
LAJSZ Gergő (8)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
KISS Balázs (4)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
Aréna: Eszterházy Csarnok Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Sentényi Barna, Tóth Kitti (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. március 1. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KCAgrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC O V, 59 - 79 7 - 15 SZILASI Bence (18)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
DOMSITZ Márton (10)
(SZE Győri KC)
GEIGER Bálint (4)
(SZE Győri KC)
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok Játékvezetők: Györfy Rúben, Kruk Melinda, Makrai Márton (Vághy Tamás János)
Műsor - 2020. március 4. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló DEAC U23DEAC U23 I V, 100 - 90 7 - 16 POLLÁK Balázs (33)
(DEAC U23)
MARTIN Jake (17)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
KISS Balázs (6)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Sallai István József, Földi László, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
Műsor - 2020. március 8. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Szolnoki Olajbányász U23Szolnoki Olajbányász U23 I V, 76 - 60 7 - 17 MARTIN Jake (21)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
TAIWO Samuel (16)
(Szolnoki Olajbányász U23)
FRANK Áron (6)
(Szolnoki Olajbányász U23)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Hervay Tibor, Nepp László Oszkár, Dr. Oláh Márk (Hartyáni Zsolt)

Megyei szövetségek