Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Concordia Motax KC Pápa | O | GY, 72 - 58 | 1 - 0 |
SONYÁK Béla Ádám (17) (Concordia Motax KC) |
TAIWO Samuel (15) (Szolnoki Olajbányász U23) |
MURAI Gábor (6) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Földi László (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Pécsi NKA | O | V, 61 - 63 | 1 - 1 |
VUKAS Vanja (20) (Pécsi NKA) |
TAIWO Samuel (9) (Szolnoki Olajbányász U23) |
ROSIC Uros (3) (Pécsi NKA) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Marton Péter (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | SMAFC | I | V, 65 - 64 | 1 - 2 |
FRANK Áron (29) (Szolnoki Olajbányász U23) |
TAIWO Samuel (14) (Szolnoki Olajbányász U23) |
CZUKOR Bence (7) (SMAFC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Lövei László, Pécsi Zsolt (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Ceglédi KE | O | GY, 66 - 60 | 2 - 2 |
GILSZKI Erik (17) (Szolnoki Olajbányász U23) |
TAIWO Samuel (15) (Szolnoki Olajbányász U23) |
TÓTH Zoltán (6) (Cegléd) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Bagi Bálint, Nagy-Pál Petra (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Óbudai Kaszások | O | V, 67 - 75 | 2 - 3 |
PALLAI Tamás Ottó (28) (Szolnoki Olajbányász U23) |
TAIWO Samuel (15) (Szolnoki Olajbányász U23) |
VÍGH Marcell Péter (3) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földi László, Domán István, Marton Péter (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | V, 87 - 54 | 2 - 4 |
LEWIS Chester (21) (KTE-Duna Aszfalt) |
FÜLÖP Bence (8) (KTE-Duna Aszfalt) |
LEWIS Chester (6) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Vadász Csaba, Pécsi Zsolt, Németh Patrik (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | O | V, 72 - 76 | 2 - 5 |
PALLAI Tamás Ottó (22) (Szolnoki Olajbányász U23) |
TAIWO Samuel (15) (Szolnoki Olajbányász U23) |
PUPP Bence (9) (Bonyhádi KSE) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Menyhárt Ferenc Tamás, Sörlei Attila (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | EKE Eger KOK | I | GY, 70 - 74 | 3 - 5 |
PAPP Bendegúz (23) (EKE Eger KOK) |
MÁTÉ Balázs (13) (EKE Eger KOK) |
GILSZKI Erik (3) (Szolnoki Olajbányász U23) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Balogh Gyula, Sentényi Barna, dr. Stánicz Péter (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | O | V, 51 - 81 | 3 - 6 |
RÁTVAY Tamás (30) (SZE Győri KC) |
BERNECZEI László István (7) (SZE Győri KC) |
GEIGER Bálint József (5) (SZE Győri KC) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Borgula György, Rózsavölgyi Alexandra (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | I | GY, 61 - 62 | 4 - 6 |
PALLAI Tamás Ottó (17) (Szolnoki Olajbányász U23) |
TAIWO Samuel (12) (Szolnoki Olajbányász U23) |
MOLNÁR Bence (4) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Sallai István József, Bagi Bálint, Kruk Melinda (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | DEAC U23 | O | GY, 85 - 47 | 5 - 6 |
ORBÁN Péter Bendegúz (19) (Szolnoki Olajbányász U23) |
KISS Kolos (10) (DEAC U23) |
FRIKKER Marcell (8) (Szolnoki Olajbányász U23) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior, Lövei László (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | OMNIA Pub & Food Békés | O | GY, 99 - 96 | 6 - 6 |
KRSTIC Daniel (31) (Békés) |
TAIWO Samuel (19) (Szolnoki Olajbányász U23) |
KERTÉSZ Dániel (12) (Békés) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Földi László, Dr. Danka Péter (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Újpest-MT | I | V, 79 - 59 | 6 - 7 |
CSÁK Bence (20) (Szolnoki Olajbányász U23) |
TAIWO Samuel (12) (Szolnoki Olajbányász U23) |
NAGY Róbert Imre (7) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Kapusi Gábor, Rózsavölgyi Alexandra (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | V, 70 - 76 | 6 - 8 |
PALLAI Tamás Ottó (22) (Szolnoki Olajbányász U23) |
TAIWO Samuel (13) (Szolnoki Olajbányász U23) |
VARGA Ákos (5) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Sentényi Barna, Makrai Márton (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Concordia Motax KC Pápa | I | GY, 73 - 88 | 7 - 8 |
MURAI Gábor (27) (Concordia Motax KC) |
MURAI Gábor (7) (Concordia Motax KC) |
MURAI Gábor (2) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Józsa András Junior, Lövei László, Kruk Melinda (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Pécsi NKA | I | V, 94 - 65 | 7 - 9 |
MELEG Gergő Zoárd (24) (Pécsi NKA) |
FÜLÖP Zsombor (12) (Pécsi NKA) |
FÜLÖP Zsombor (4) (Pécsi NKA) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Kapusi Gábor (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | SMAFC | O | GY, 70 - 68 | 8 - 9 |
CZUKOR Bence (22) (SMAFC) |
TAIWO Samuel (18) (Szolnoki Olajbányász U23) |
FRANK Áron (7) (Szolnoki Olajbányász U23) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Borgula György, Sentényi Barna, Pécsi Zsolt (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Ceglédi KE | I | V, 74 - 71 | 8 - 10 |
MILLER Darrell (23) (Cegléd) |
TAIWO Samuel (16) (Szolnoki Olajbányász U23) |
FRANK Áron (6) (Szolnoki Olajbányász U23) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Major Ádám, Gergely Csaba (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Óbudai Kaszások | I | V, 78 - 61 | 8 - 11 |
ROSEMOND Steve (25) (Óbudai Kaszások) |
TAIWO Samuel (13) (Szolnoki Olajbányász U23) |
BENCSIK Barnabás Boldizsár (4) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Vida József, Csák Máté Károly, Nagy-Pál Petra (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | GY, 85 - 67 | 9 - 11 |
PALLAI Tamás Ottó (18) (Szolnoki Olajbányász U23) |
KUCSERA Dániel (10) (KTE-Duna Aszfalt) |
FRANK Áron (11) (Szolnoki Olajbányász U23) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Józsa András Junior, Borgula György (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | I | V, 85 - 84 | 9 - 12 |
CSÁK Bence (26) (Szolnoki Olajbányász U23) |
DOROGI Gergő (12) (Bonyhádi KSE) |
MASKALJEVIC Patrik (3) (Bonyhádi KSE) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Németh Patrik, Rózsavölgyi Alexandra (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | EKE Eger KOK | O | GY, 79 - 57 | 10 - 12 |
PALLAI Tamás Ottó (25) (Szolnoki Olajbányász U23) |
TAIWO Samuel (8) (Szolnoki Olajbányász U23) |
PAPP Bendegúz (4) (EKE Eger KOK) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Vadász Csaba, Varga-Záray Katalin (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | I | V, 92 - 81 | 10 - 13 |
RÁTVAY Tamás (28) (SZE Győri KC) |
BERNECZEI László István (13) (SZE Győri KC) |
GEIGER Bálint József (7) (SZE Győri KC) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Csák Máté Károly (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | O | GY, 76 - 60 | 11 - 13 |
MARTIN Jake (21) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
TAIWO Samuel (16) (Szolnoki Olajbányász U23) |
FRANK Áron (6) (Szolnoki Olajbányász U23) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Nepp László Oszkár, Dr. Oláh Márk (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | DEAC U23 | I | V, 66 - 60 | 11 - 14 |
ASSZú Ádám (29) (DEAC U23) |
OPRE Roland (14) (DEAC U23) |
SÓLYOM Bence (6) (DEAC U23) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Sörlei Attila, Gergely Csaba, Marton Péter (Balogh László György) |