Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Óbudai Kaszások | I | V, 65 - 61 | 0 - 1 |
VÁMOS László (23) (Óbudai Kaszások) |
ROSEMOND Steve (10) (Óbudai Kaszások) |
ROSEMOND Steve (6) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Varga-Záray Katalin, Kruk Melinda (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DEAC U23 | O | GY, 68 - 51 | 1 - 1 |
MOLNÁR Dániel (18) (KTE-Duna Aszfalt) |
ORGONA Gergő Milán (11) (KTE-Duna Aszfalt) |
LEWIS Chester (11) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Vadász Csaba, Lövei László, dr. Stánicz Péter (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | O | GY, 100 - 72 | 2 - 1 |
KUCSERA Dániel (29) (KTE-Duna Aszfalt) |
KUCSERA Dániel (18) (KTE-Duna Aszfalt) |
PUPP Bence (10) (Bonyhádi KSE) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György, Jankovics Viktor Zsolt (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | EKE Eger KOK | I | GY, 72 - 95 | 3 - 1 |
KUCSERA Dániel (25) (KTE-Duna Aszfalt) |
LUKÁCS Döme (8) (KTE-Duna Aszfalt) |
MOLNÁR Dániel (8) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Kruk Melinda, Polonkai Balázs István (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | O | GY, 98 - 78 | 4 - 1 |
KUCSERA Dániel (31) (KTE-Duna Aszfalt) |
BERNECZEI László István (13) (SZE Győri KC) |
LEWIS Chester (6) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Kéri István, Dr. Oláh Márk (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | I | V, 90 - 52 | 4 - 2 |
MARTIN Jake (40) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
MARTIN Jake (10) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
KISS Balázs (10) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás, Drenyovszki Dániel (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Szolnoki Olajbányász U23 | O | GY, 87 - 54 | 5 - 2 |
LEWIS Chester (21) (KTE-Duna Aszfalt) |
FÜLÖP Bence (8) (KTE-Duna Aszfalt) |
LEWIS Chester (6) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Vadász Csaba, Pécsi Zsolt, Németh Patrik (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | OMNIA Pub & Food Békés | I | GY, 76 - 83 | 6 - 2 |
KOMA Dániel (27) (Békés) |
ORGONA Gergő Milán (10) (KTE-Duna Aszfalt) |
KERTÉSZ Dániel (12) (Békés) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Újpest-MT | I | V, 86 - 66 | 6 - 3 |
ANGELO RACKLEY Darion (29) (Újpest-MT) |
KUCSERA Dániel (11) (KTE-Duna Aszfalt) |
ANGELO RACKLEY Darion (4) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Dr. Oláh Márk, Gaál Norbert (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | GY, 69 - 65 | 7 - 3 |
KUCSERA Dániel (20) (KTE-Duna Aszfalt) |
KUCSERA Dániel (16) (KTE-Duna Aszfalt) |
MOLNÁR Bence (7) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Major Ádám, Nagy-Pál Petra (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Concordia Motax KC Pápa | I | V, 71 - 62 | 7 - 4 |
PLÉZER Gábor (22) (KTE-Duna Aszfalt) |
KUCSERA Dániel (9) (KTE-Duna Aszfalt) |
BURAI Róbert (6) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Varga-Záray Katalin, Kéri István (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Pécsi NKA | I | V, 94 - 90 | 7 - 5 |
LEWIS Chester (29) (KTE-Duna Aszfalt) |
KUCSERA Dániel (9) (KTE-Duna Aszfalt) |
BENKE Krisztián (5) (Pécsi NKA) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | SMAFC | O | GY, 84 - 76 | 8 - 5 |
PLÉZER Gábor (22) (KTE-Duna Aszfalt) |
VARGA Balázs Péter (11) (KTE-Duna Aszfalt) |
MÁRKUS Tamás (5) (SMAFC) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Drenyovszki Dániel (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Ceglédi KE | O | V, 64 - 73 | 8 - 6 |
PLÉZER Gábor (20) (KTE-Duna Aszfalt) |
MILLER Darrell (14) (Cegléd) |
FEKETE Viktor Norbert (5) (Cegléd) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Nyilas István, Reisz Péter, Vadász Csaba (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Óbudai Kaszások | O | GY, 60 - 55 | 9 - 6 |
LEWIS Chester (18) (KTE-Duna Aszfalt) |
KUCSERA Dániel (11) (KTE-Duna Aszfalt) |
ROSEMOND Steve (4) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Varga Zoltán, Varga-Záray Katalin, dr. Stánicz Péter (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | DEAC U23 | I | GY, 53 - 64 | 10 - 6 |
MOLNÁR Dániel (28) (KTE-Duna Aszfalt) |
FÜLÖP Bence (12) (KTE-Duna Aszfalt) |
POLLÁK Balázs István (4) (DEAC U23) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Makrai Márton, Drenyovszki Dániel (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | I | V, 72 - 71 | 10 - 7 |
LEWIS Chester (21) (KTE-Duna Aszfalt) |
FÜLÖP Bence (10) (KTE-Duna Aszfalt) |
GÉBERT Attila (9) (Bonyhádi KSE) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Csák Máté Károly (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | EKE Eger KOK | O | GY, 88 - 59 | 11 - 7 |
PLÉZER Gábor (17) (KTE-Duna Aszfalt) |
MÁTÉ Balázs (9) (EKE Eger KOK) |
LEWIS Chester (7) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Borgula György, Pécsi Zsolt, Kruk Melinda (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | I | V, 78 - 69 | 11 - 8 |
MOLNÁR Dániel (21) (KTE-Duna Aszfalt) |
DOMSITZ Márton (15) (SZE Győri KC) |
GEIGER Bálint József (11) (SZE Győri KC) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Kapusi Gábor (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | O | V, 70 - 75 | 11 - 9 |
LEWIS Chester (28) (KTE-Duna Aszfalt) |
VARGA Balázs Péter (7) (KTE-Duna Aszfalt) |
KISS Balázs (5) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Szolnoki Olajbányász U23 | I | V, 85 - 67 | 11 - 10 |
PALLAI Tamás Ottó (18) (Szolnoki Olajbányász U23) |
KUCSERA Dániel (10) (KTE-Duna Aszfalt) |
FRANK Áron (11) (Szolnoki Olajbányász U23) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Józsa András Junior, Borgula György (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | OMNIA Pub & Food Békés | O | GY, 84 - 69 | 12 - 10 |
KRSTIC Daniel (24) (Békés) |
PLÉZER Gábor (8) (KTE-Duna Aszfalt) |
KERTÉSZ Dániel (3) (Békés) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Domán István, Drenyovszki Dániel , Marton Péter (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Újpest-MT | O | V, 68 - 88 | 12 - 11 |
PLÉZER Gábor (23) (KTE-Duna Aszfalt) |
JOÓ Tamás (10) (Újpest-MT) |
ANGELO RACKLEY Darion (7) (Újpest-MT) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Kéri István, Pécsi Zsolt (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | GY, 85 - 97 | 13 - 11 |
VARGA Zalán Lajos (29) (Vásárhelyi Kosársuli) |
ORGONA Gergő Milán (9) (KTE-Duna Aszfalt) |
PAVLOVIC Vuk (9) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Kruk Melinda, Németh Patrik (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Concordia Motax KC Pápa | O | GY, 57 - 50 | 14 - 11 |
HÓDI Patrik (20) (Concordia Motax KC) |
HÓDI Patrik (8) (Concordia Motax KC) |
LEWIS Chester (5) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Györfy Rúben, Sentényi Barna, Borgula György (Mocsai László) |