Műsor - 2019. szeptember 20. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Óbudai KaszásokÓbudai Kaszások I V, 65 - 61 0 - 1 VÁMOS László (23)
(Óbudai Kaszások)
ROSEMOND Steve (10)
(Óbudai Kaszások)
ROSEMOND Steve (6)
(Óbudai Kaszások)
Aréna: Kaszások Sportcsarnok Játékvezetők: Major Ádám, Varga-Záray Katalin, Kruk Melinda (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló DEAC U23DEAC U23 O GY, 68 - 51 1 - 1 MOLNÁR Dániel (18)
(KTE-Duna Aszfalt)
ORGONA Gergő (11)
(KTE-Duna Aszfalt)
LEWIS Chester (11)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Sport Akadémia Játékvezetők: Vadász Csaba, Lövei László, dr. Stánicz Péter (Farkas Zoltán)
Műsor - 2019. október 9. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Knipl Kft. Bonyhádi KSEKnipl Kft. Bonyhádi KSE O GY, 100 - 72 2 - 1 KUCSERA Dániel (29)
(KTE-Duna Aszfalt)
KUCSERA Dániel (18)
(KTE-Duna Aszfalt)
PUPP Bence (10)
(Bonyhádi KSE)
Aréna: Sport Akadémia Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György, Jankovics Viktor Zsolt (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. október 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló EKE Eger KOKEKE Eger KOK I GY, 72 - 95 3 - 1 KUCSERA Dániel (25)
(KTE-Duna Aszfalt)
LUKÁCS Döme (8)
(KTE-Duna Aszfalt)
MOLNÁR Dániel (8)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Eszterházy Csarnok Játékvezetők: Gaál István Tamás, Kruk Melinda, Polonkai Balázs István (Vághy Tamás János)
Műsor - 2019. október 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KCAgrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC O GY, 98 - 78 4 - 1 KUCSERA Dániel (31)
(KTE-Duna Aszfalt)
BERNECZEI László (13)
(SZE Győri KC)
LEWIS Chester (6)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Sport Akadémia Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Kéri István, Dr. Oláh Márk (Farkas János)
Műsor - 2019. október 26. 19:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda KlubTiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub I V, 90 - 52 4 - 2 MARTIN Jake (40)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
MARTIN Jake (10)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
KISS Balázs (10)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok Játékvezetők: Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
Műsor - 2019. november 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Szolnoki Olajbányász U23Szolnoki Olajbányász U23 O GY, 87 - 54 5 - 2 LEWIS Chester (21)
(KTE-Duna Aszfalt)
FÜLÖP Bence (8)
(KTE-Duna Aszfalt)
LEWIS Chester (6)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Sport Akadémia Játékvezetők: Vadász Csaba, Pécsi Zsolt, Németh Patrik (Mocsai László)
Műsor - 2019. november 10. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló OMNIA Pub & Food BékésOMNIA Pub & Food Békés I GY, 76 - 83 6 - 2 KOMA Dániel (27)
(Békés)
ORGONA Gergő (10)
(KTE-Duna Aszfalt)
KERTÉSZ Dániel (12)
(Békés)
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István)
Műsor - 2019. november 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Újpest-MTÚjpest-MT I V, 86 - 66 6 - 3 RACKLEY Darion Angelo (29)
(Újpest-MT)
KUCSERA Dániel (11)
(KTE-Duna Aszfalt)
RACKLEY Darion Angelo (4)
(Újpest-MT)
Aréna: Bajza József Általános Iskola Játékvezetők: Bagi Bálint, Dr. Oláh Márk, Gaál Norbert (Nagy János)
Műsor - 2019. november 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Vásárhelyi KosársuliVásárhelyi Kosársuli O GY, 69 - 65 7 - 3 KUCSERA Dániel (20)
(KTE-Duna Aszfalt)
KUCSERA Dániel (16)
(KTE-Duna Aszfalt)
MOLNÁR Bence (7)
(Vásárhelyi Kosársuli)
Aréna: Sport Akadémia Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Major Ádám, Nagy-Pál Petra (Farkas János)
Műsor - 2019. november 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Concordia Motax KC PápaConcordia Motax KC Pápa I V, 71 - 62 7 - 4 PLÉZER Gábor (22)
(KTE-Duna Aszfalt)
KUCSERA Dániel (9)
(KTE-Duna Aszfalt)
BURAI Róbert (6)
(Concordia Motax KC)
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Gál János, Varga-Záray Katalin, Kéri István (Bognár Tibor)
Műsor - 2019. december 8. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Pécsi NKAPécsi NKA I V, 94 - 90 7 - 5 LEWIS Chester (29)
(KTE-Duna Aszfalt)
KUCSERA Dániel (9)
(KTE-Duna Aszfalt)
BENKE Krisztián (5)
(Pécsi NKA)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Radnóti Miklós, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán)
Műsor - 2019. december 13. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló SMAFCSMAFC O GY, 84 - 76 8 - 5 PLÉZER Gábor (22)
(KTE-Duna Aszfalt)
VARGA Balázs Péter (11)
(KTE-Duna Aszfalt)
MÁRKUS Tamás (5)
(SMAFC)
Aréna: Sport Akadémia Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
Műsor - 2019. december 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Ceglédi KECeglédi KE O V, 64 - 73 8 - 6 PLÉZER Gábor (20)
(KTE-Duna Aszfalt)
MILLER Darrell (14)
(Cegléd)
FEKETE Viktor Norbert (5)
(Cegléd)
Aréna: Sport Akadémia Játékvezetők: Nyilas István, Reisz Péter, Vadász Csaba (Téczely Tamás)
Műsor - 2020. január 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Óbudai KaszásokÓbudai Kaszások O GY, 60 - 55 9 - 6 LEWIS Chester (18)
(KTE-Duna Aszfalt)
KUCSERA Dániel (11)
(KTE-Duna Aszfalt)
ROSEMOND Steve (4)
(Óbudai Kaszások)
Aréna: Sport Akadémia Játékvezetők: Varga Zoltán, Varga-Záray Katalin, dr. Stánicz Péter (Maár Gábor)
Műsor - 2020. január 12. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló DEAC U23DEAC U23 I GY, 53 - 64 10 - 6 MOLNÁR Dániel (28)
(KTE-Duna Aszfalt)
FÜLÖP Bence (12)
(KTE-Duna Aszfalt)
POLLÁK Balázs (4)
(DEAC U23)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Gál János, Makrai Márton, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
Műsor - 2020. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Knipl Kft. Bonyhádi KSEKnipl Kft. Bonyhádi KSE I V, 72 - 71 10 - 7 LEWIS Chester (21)
(KTE-Duna Aszfalt)
FÜLÖP Bence (10)
(KTE-Duna Aszfalt)
GÉBERT Attila (9)
(Bonyhádi KSE)
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Csák Máté Károly (GRÁCZER ZSOLT)
Műsor - 2020. január 22. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló EKE Eger KOKEKE Eger KOK O GY, 88 - 59 11 - 7 PLÉZER Gábor (17)
(KTE-Duna Aszfalt)
MÁTÉ Balázs (9)
(EKE Eger KOK)
LEWIS Chester (7)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Sport Akadémia Játékvezetők: Borgula György, Pécsi Zsolt, Kruk Melinda (Balogh László György)
Műsor - 2020. január 29. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KCAgrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC I V, 78 - 69 11 - 8 MOLNÁR Dániel (21)
(KTE-Duna Aszfalt)
DOMSITZ Márton (15)
(SZE Győri KC)
GEIGER Bálint (11)
(SZE Győri KC)
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Kapusi Gábor (Bognár Tibor)
Műsor - 2020. február 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda KlubTiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub O V, 70 - 75 11 - 9 LEWIS Chester (28)
(KTE-Duna Aszfalt)
VARGA Balázs Péter (7)
(KTE-Duna Aszfalt)
KISS Balázs (5)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
Aréna: Sport Akadémia Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra (Maár Gábor)
Műsor - 2020. február 8. 18:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Szolnoki Olajbányász U23Szolnoki Olajbányász U23 I V, 85 - 67 11 - 10 PALLAI Tamás (18)
(Szolnoki Olajbányász U23)
KUCSERA Dániel (10)
(KTE-Duna Aszfalt)
FRANK Áron (11)
(Szolnoki Olajbányász U23)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Radnóti Miklós, Józsa András Junior, Borgula György (Vághy Tamás János)
Műsor - 2020. február 19. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló OMNIA Pub & Food BékésOMNIA Pub & Food Békés O GY, 84 - 69 12 - 10 KRSTIC Daniel (24)
(Békés)
PLÉZER Gábor (8)
(KTE-Duna Aszfalt)
KERTÉSZ Dániel (3)
(Békés)
Aréna: Sport Akadémia Játékvezetők: Domán István, Drenyovszki Dániel , Marton Péter (Balogh László György)
Műsor - 2020. február 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Újpest-MTÚjpest-MT O V, 68 - 88 12 - 11 PLÉZER Gábor (23)
(KTE-Duna Aszfalt)
JOÓ Tamás (10)
(Újpest-MT)
RACKLEY Darion Angelo (7)
(Újpest-MT)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Kéri István, Pécsi Zsolt (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2020. március 4. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Vásárhelyi KosársuliVásárhelyi Kosársuli I GY, 85 - 97 13 - 11 VARGA Zalán (29)
(Vásárhelyi Kosársuli)
ORGONA Gergő (9)
(KTE-Duna Aszfalt)
PAVLOVIC Vuk (9)
(Vásárhelyi Kosársuli)
Aréna: Hódtói Sportcsarnok Játékvezetők: Varga Zoltán, Kruk Melinda, Németh Patrik (Farkas Zoltán)
Műsor - 2020. március 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Concordia Motax KC PápaConcordia Motax KC Pápa O GY, 57 - 50 14 - 11 HÓDI Patrik (20)
(Concordia Motax KC)
HÓDI Patrik (8)
(Concordia Motax KC)
LEWIS Chester (5)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Sport Akadémia Játékvezetők: Györfy Rúben, Sentényi Barna, Borgula György (Mocsai László)

Megyei szövetségek