Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vasas Akadémia U20 | O | V, 50 - 78 | 0 - 1 |
MONYE Martin (19) (Beszterce KK U20) |
LÁSZLÓ Levente (14) (Beszterce KK U20) |
FODOR Ádám Márk (3) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 | I | V, 83 - 58 | 0 - 2 |
SZŐKE Szabolcs (20) (Beszterce KK U20) |
MONYE Jonatán (12) (Beszterce KK U20) |
BIRKÁS András (5) (PE Veszprém U20) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Prieger Mihály, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | O | V, 37 - 108 | 0 - 3 |
ROZS Máté Zoltán (19) (Budapesti Honvéd SE U20) |
BARANYI Péter Balázs (17) (Budapesti Honvéd SE U20) |
ERDEI Márk (4) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MEAFC U20 | I | V, 109 - 58 | 0 - 4 |
SZŐKE Gábor (19) (MEAFC U20) |
EL-NADER Hamza (11) (Beszterce KK U20) |
PAP Arion (12) (MEAFC U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Molnár Krisztián, Szobonya Erik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | PVSK-CARGATE | O | GY, 64 - 55 | 1 - 4 |
EL-NADER Hamza (20) (Beszterce KK U20) |
KOVACEVIC Vladan (12) (PVSK-CARGATE) |
KOVÁCS Barnabás (2) (PVSK-CARGATE) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | MTK Elite Basket U20 | I | V, 68 - 42 | 1 - 5 |
JUHÁSZ Kájusz (15) (MTK Elite Basket U20) |
LÁSZLÓ Levente (13) (Beszterce KK U20) |
JUHÁSZ Kájusz (6) (MTK Elite Basket U20) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Káré Gergő, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | TF-BP U20 | I | V, 90 - 57 | 1 - 6 |
DULIC Jakov (23) (TF-BP U20) |
MONYE Jonatán (14) (Beszterce KK U20) |
KOROMPAI Ákos István (7) (TF-BP U20) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Kapros Roland, Paulus Bence Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE U20 | O | V, 70 - 74 | 1 - 7 |
LAKATOS Péter (20) (Nagykőrös U20) |
PETRÁS Vajk Attila (15) (Nagykőrös U20) |
KOCSIS Attila (3) (Nagykőrös U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Zsíros Akadémia U20 | I | V, 115 - 54 | 1 - 8 |
IMOLAY Ákos (18) (Zsíros Akadémia U20) |
SZÜK Zsombor Nátán (14) (Zsíros Akadémia U20) |
PAFFÉRI Péter (9) (Zsíros Akadémia U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Vigh Balázs, Tatár Domonkos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Budafok U20 | O | V, 45 - 87 | 1 - 9 |
SZÁNTÓ Levente (21) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
SZÁNTÓ Levente (25) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
KISS Mihály Barna (4) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | MAFC U20 | I | V, 98 - 40 | 1 - 10 |
WENDLER Bálint (13) (MAFC U20) |
VANTAL András László (7) (MAFC U20) |
VANTAL András László (6) (MAFC U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Kozma Balázs, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | O | V, 62 - 92 | 1 - 11 |
BOR Sándor (23) (Bajai Bácska FKE U20) |
BENE Tamás (12) (Bajai Bácska FKE U20) |
WEINER Martin (5) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Grosch Attila, Trizna Pál Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | O | V, 60 - 99 | 1 - 12 |
VASKÓ György (31) (Nyíregyháza U20) |
HENGSPERGER István (25) (Nyíregyháza U20) |
BENEDEK Máté Gábor (4) (Beszterce KK U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Grosch Attila, Trizna Pál Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 | O | V, 66 - 84 | 1 - 13 |
BRUDER Flórián (26) (PE Veszprém U20) |
BRUDER Flórián (17) (PE Veszprém U20) |
VEINGARTNER András (7) (PE Veszprém U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | I | V, 129 - 46 | 1 - 14 |
BARANYI Péter Balázs (20) (Budapesti Honvéd SE U20) |
BARANYI Péter Balázs (17) (Budapesti Honvéd SE U20) |
PANIC Aleksa (6) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Kapros Roland, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | MEAFC U20 | O | V, 63 - 96 | 1 - 15 |
SÁNDOR Bence (27) (MEAFC U20) |
MONYE Martin (15) (Beszterce KK U20) |
PAP Arion (7) (MEAFC U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Vasas Akadémia U20 | I | V, 79 - 52 | 1 - 16 |
KÓDOR Tamás Olivér (17) (Vasas Akadémia U20) |
KÓDOR Tamás Olivér (9) (Vasas Akadémia U20) |
KARANFILOVSKI Valentino (8) (Beszterce KK U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | PVSK-CARGATE | I | V, 87 - 75 | 1 - 17 |
JUNG Adrián (33) (PVSK-CARGATE) |
KOVACEVIC Vladan (13) (PVSK-CARGATE) |
KARANFILOVSKI Valentino (10) (Beszterce KK U20) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | MTK Elite Basket U20 | O | V, 54 - 83 | 1 - 18 |
SPIRIEV Artemon Bendegúz (19) (MTK Elite Basket U20) |
KOTSCHY Balázs Levente (12) (MTK Elite Basket U20) |
KOTSCHY Balázs Levente (5) (MTK Elite Basket U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | TF-BP U20 | O | V, 57 - 121 | 1 - 19 |
KUTROVICH Bence Csaba (25) (TF-BP U20) |
BÁLINT Bence Dániel (11) (TF-BP U20) |
SZÁNTÓ Dániel (8) (TF-BP U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Grosch Attila, Trizna Pál Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE U20 | I | V, 100 - 76 | 1 - 20 |
BARTOS Bálint István (30) (Nagykőrös U20) |
BARTOS Bálint István (15) (Nagykőrös U20) |
MONYE Jonatán (5) (Beszterce KK U20) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Tatár Domonkos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Zsíros Akadémia U20 | O | V, 64 - 80 | 1 - 21 |
FEKETE Bálint (27) (Zsíros Akadémia U20) |
SZÜK Zsombor Nátán (18) (Zsíros Akadémia U20) |
KARANFILOVSKI Valentino (5) (Beszterce KK U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Budafok U20 | I | V, 99 - 60 | 1 - 22 |
DORMÁN Balázs (28) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
SZÁNTÓ Levente (16) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
DORMÁN Balázs (7) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István |