Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | O | V, 86 - 114 | 0 - 1 |
GOLDRING Gergő (36) (Bajai Bácska FKE U20) |
VASKÓ György (12) (Nyíregyháza U20) |
GOLDRING Gergő (9) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | TF-BP U20 | I | V, 117 - 86 | 0 - 2 |
DULIC Jakov (21) (TF-BP U20) |
VILLÁNYI Benedek (15) (TF-BP U20) |
SZÁNTÓ Dániel (10) (TF-BP U20) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia U20 | O | GY, 84 - 66 | 1 - 2 |
GOLDRING Gergő (31) (Bajai Bácska FKE U20) |
KELEMEN Ádám (10) (Vasas Akadémia U20) |
GOLDRING Gergő (6) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE U20 | I | V, 92 - 72 | 1 - 3 |
GOLDRING Gergő (26) (Bajai Bácska FKE U20) |
KOLLÁR Bence (17) (Bajai Bácska FKE U20) |
SZRAPKÓ Ádám (4) (Nagykőrös U20) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Antoni Márk Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 | O | GY, 110 - 90 | 2 - 3 |
GOLDRING Gergő (50) (Bajai Bácska FKE U20) |
BRUDER Flórián (16) (PE Veszprém U20) |
BIRKÁS András (8) (PE Veszprém U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Szőke Bence, Pálfi Tímea |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Zsíros Akadémia U20 | I | V, 108 - 67 | 2 - 4 |
KOLLÁR Bence (30) (Bajai Bácska FKE U20) |
KOLOK Balázs Dániel (15) (Zsíros Akadémia U20) |
PAFFÉRI Péter (12) (Zsíros Akadémia U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Tatár Domonkos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | O | V, 74 - 100 | 2 - 5 |
GOLDRING Gergő (28) (Bajai Bácska FKE U20) |
BARANYI Péter Balázs (15) (Budapesti Honvéd SE U20) |
DÉKÁNY Imre (4) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Budafok U20 | I | V, 107 - 71 | 2 - 6 |
KOLLÁR Bence (30) (Bajai Bácska FKE U20) |
NAGY Gergely István (17) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
DORMÁN Balázs (8) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapros Roland, Szilágyi Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | MEAFC U20 | O | GY, 102 - 88 | 3 - 6 |
GOLDRING Gergő (39) (Bajai Bácska FKE U20) |
ASSZú Áron (10) (MEAFC U20) |
GOLDRING Gergő (8) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | MAFC U20 | I | V, 103 - 83 | 3 - 7 |
POLGÁRDY Ádám (30) (MAFC U20) |
POLGÁRDY Ádám (13) (MAFC U20) |
VANTAL András László (6) (MAFC U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Lövei László, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | PVSK-CARGATE | O | GY, 103 - 85 | 4 - 7 |
KOVACEVIC Vladan (31) (PVSK-CARGATE) |
KOVACEVIC Vladan (9) (PVSK-CARGATE) |
WEIDINGER Áron (7) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Keresztes Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Beszterce KK U20 | I | GY, 62 - 92 | 5 - 7 |
BOR Sándor (23) (Bajai Bácska FKE U20) |
BENE Tamás (12) (Bajai Bácska FKE U20) |
WEINER Martin (5) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Grosch Attila, Trizna Pál Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | MTK Elite Basket U20 | O | V, 70 - 72 | 5 - 8 |
GOLDRING Gergő (22) (Bajai Bácska FKE U20) |
FARKAS Sándor Dániel (12) (MTK Elite Basket U20) |
WEIDINGER Áron (6) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | I | V, 121 - 90 | 5 - 9 |
VASKÓ György (27) (Nyíregyháza U20) |
HENGSPERGER István (9) (Nyíregyháza U20) |
VASKÓ György (12) (Nyíregyháza U20) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája | Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | TF-BP U20 | O | V, 72 - 78 | 5 - 10 |
KAROSI Gergely (28) (TF-BP U20) |
KAROSI Gergely (20) (TF-BP U20) |
KOROMPAI Ákos István (4) (TF-BP U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Vasas Akadémia U20 | I | V, 101 - 79 | 5 - 11 |
LAKATOS Máté (20) (Vasas Akadémia U20) |
WEIDINGER Áron (11) (Bajai Bácska FKE U20) |
LAKATOS Máté (8) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Csoma Viktor, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE U20 | O | GY, 100 - 81 | 6 - 11 |
KOLLÁR Bence (25) (Bajai Bácska FKE U20) |
KOLLÁR Bence (13) (Bajai Bácska FKE U20) |
BOR Sándor (5) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Fekete Csaba, Pálfi Ágnes |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 | I | GY, 67 - 107 | 7 - 11 |
KOLLÁR Bence (33) (Bajai Bácska FKE U20) |
KOLLÁR Bence (12) (Bajai Bácska FKE U20) |
GOLDRING Gergő (7) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Szőcs Péter, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Zsíros Akadémia U20 | O | GY, 98 - 82 | 8 - 11 |
KOLLÁR Bence (29) (Bajai Bácska FKE U20) |
KOLLÁR Bence (13) (Bajai Bácska FKE U20) |
BENE Tamás (7) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | I | V, 126 - 87 | 8 - 12 |
BOR Sándor (22) (Bajai Bácska FKE U20) |
BARANYI Péter Balázs (16) (Budapesti Honvéd SE U20) |
BARANYI Péter Balázs (10) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Budafok U20 | O | V, 85 - 91 | 8 - 13 |
KOLLÁR Bence (39) (Bajai Bácska FKE U20) |
SZÁNTÓ Levente (18) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
DORMÁN Balázs (6) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Kovács Nimród János, Csallóközi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | MEAFC U20 | I | GY, 99 - 107 | 9 - 13 |
SZŐKE Gábor (34) (MEAFC U20) |
SZŐKE Gábor (16) (MEAFC U20) |
SZŐKE Gábor (8) (MEAFC U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Domán István, Szobonya Erik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | MAFC U20 | O | V, 92 - 103 | 9 - 14 |
POLGÁRDY Ádám (63) (MAFC U20) |
KOLLÁR Bence (14) (Bajai Bácska FKE U20) |
GOLDRING Gergő (8) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Ács Dezső |