Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | PVSK-CARGATE | O | GY, 88 - 84 | 1 - 0 |
FEHÉR Péter József (24) (Nagykőrös) |
MÁCSAI Károly (14) (Nagykőrös) |
LAKOSA Ákos (4) (Nagykőrös) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Földi László (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | MTK-Elite Basket | O | V, 68 - 77 | 1 - 1 |
LAKOSA Ákos (29) (Nagykőrös) |
MÁCSAI Károly (12) (Nagykőrös) |
JAKAB Péter (7) (MTK-Elite Basket) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás, Borgula György (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | TF-BP | I | V, 89 - 76 | 1 - 2 |
CZURA Attila (27) (TF-BP) |
BEÁK Gábor (9) (TF-BP) |
CZURA Attila (7) (TF-BP) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Lövei László, Németh Patrik (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Bajai Bácska FKE | O | V, 61 - 68 | 1 - 3 |
FEHÉR Péter József (18) (Nagykőrös) |
JAKAB Péter (12) (Bajai Bácska FKE) |
PONGÓ Martin (6) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Gergely Csaba, Földi László, Makrai Márton (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BKG-Príma SE | O | V, 64 - 103 | 1 - 4 |
NAGY Botond Ágoston (31) (BKG-Príma SE) |
NAGY Botond Ágoston (7) (BKG-Príma SE) |
NAGY Benedek Ágost (8) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Varga Zoltán, Mintál Csaba, Borgula György (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BUDAFOK | I | V, 89 - 71 | 1 - 5 |
LAKOSA Ákos (22) (Nagykőrös) |
KOVÁCS Gergely Soma (13) (BUDAFOK) |
PUSZTA Dávid Csaba (7) (BUDAFOK) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Kruk Melinda, Sörlei Attila (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MAFC | O | V, 80 - 82 | 1 - 6 |
RICHMOND Ryan (33) (MAFC) |
HARAZIN Tamás Gábor (16) (MAFC) |
MISEK Levente Henrik (5) (MAFC) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Kovács Nimród János, Radnóti Miklós, Földi László (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Salgótarjáni KSE | I | V, 65 - 58 | 1 - 7 |
SÖMENEK Martin (20) (Salgótarján) |
SÖMENEK Martin (15) (Salgótarján) |
LAKOSA Ákos (4) (Nagykőrös) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Györfy Rúben, Horváth Csongor Béla, Makrai Márton (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | HÜBNER-Nyíregyháza BS | O | V, 84 - 94 | 1 - 8 |
LAKOSA Ákos (24) (Nagykőrös) |
HOBBS Bryton Antonio (11) (Nyíregyháza) |
HOBBS Bryton Antonio (6) (Nyíregyháza) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Vasas Akadémia | I | GY, 97 - 102 | 2 - 8 |
MOLNÁR Miklós (30) (Nagykőrös) |
BARÓCSI Ádám (14) (Vasas Akadémia) |
LAKOSA Ákos (9) (Nagykőrös) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Horváth Alajos, Földesi Ádám (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | I | V, 93 - 66 | 2 - 9 |
FEHÉR Péter József (22) (Nagykőrös) |
CZIRBUS József (13) (PE Veszprém) |
KOVÁCS Ádám (6) (PE Veszprém) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Minár László Balázs, Horváth Csongor Béla, Pécsi Zsolt (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Budapesti Honvéd SE | O | V, 77 - 79 | 2 - 10 |
LAKOSA Ákos (21) (Nagykőrös) |
MÁCSAI Károly (16) (Nagykőrös) |
HALÁSZ Ákos (7) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | MEAFC-Miskolc | I | V, 90 - 69 | 2 - 11 |
THORNTON Austin (21) (MEAFC-Miskolc) |
THORNTON Austin (14) (MEAFC-Miskolc) |
LAKOSA Ákos (5) (Nagykőrös) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Sallai István József (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | PVSK-CARGATE | I | V, 110 - 83 | 2 - 12 |
LAKOSA Ákos (40) (Nagykőrös) |
LAKOSA Ákos (7) (Nagykőrös) |
BÍRÓ Levente (9) (PVSK-CARGATE) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | MTK-Elite Basket | I | V, 87 - 80 | 2 - 13 |
FARKAS Sándor Dániel (21) (MTK-Elite Basket) |
SZATMÁRI Zsombor (9) (MTK-Elite Basket) |
JAKAB Péter (7) (MTK-Elite Basket) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Lövei László, Kruk Melinda (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | TF-BP | O | V, 64 - 66 | 2 - 14 |
MOLNÁR Miklós (26) (Nagykőrös) |
MÁCSAI Károly (13) (Nagykőrös) |
SOMOGYFOKI Péter Gábor (5) (TF-BP) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Nyilas István, Radnóti Miklós, Földi László (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Bajai Bácska FKE | I | V, 75 - 65 | 2 - 15 |
LAKOSA Ákos (22) (Nagykőrös) |
JAKAB Péter (16) (Bajai Bácska FKE) |
DR. ÁGFALVI Bálint (4) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Makrai Márton, Rózsavölgyi Alexandra (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | BKG-Príma SE | I | V, 104 - 74 | 2 - 16 |
NAGY Botond Ágoston (33) (BKG-Príma SE) |
MÁCSAI Károly (9) (Nagykőrös) |
NAGY Benedek Ágost (13) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Vida József, Kéri István (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | BUDAFOK | O | V, 77 - 79 | 2 - 17 |
LAKOSA Ákos (18) (Nagykőrös) |
MÁCSAI Károly (14) (Nagykőrös) |
LAKOSA Ákos (5) (Nagykőrös) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Gergely Csaba, Földi László, Drenyovszki Dániel (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | MAFC | I | V, 91 - 67 | 2 - 18 |
LAKOSA Ákos (29) (Nagykőrös) |
TÓTH Péter (14) (MAFC) |
TÓTH Péter (7) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Jurák Krisztián (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Salgótarjáni KSE | O | GY, 78 - 69 | 3 - 18 |
DOBOS László Gábor (23) (Nagykőrös) |
SÖMENEK Martin (11) (Salgótarján) |
LAKOSA Ákos (6) (Nagykőrös) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Fodor Attila, Dr. Szakáll István Zoltán, Varga Zoltán (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | HÜBNER-Nyíregyháza BS | I | V, 92 - 54 | 3 - 19 |
HOBBS Bryton Antonio (28) (Nyíregyháza) |
DOBOS László Gábor (12) (Nagykőrös) |
BUS Iván Krisztián (11) (Nyíregyháza) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Nyilas István, Gál János, Borgula György (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 83 - 71 | 4 - 19 |
BOROS Márk (19) (Vasas Akadémia) |
DOBOS László Gábor (9) (Nagykőrös) |
LAKOSA Ákos (8) (Nagykőrös) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Kovács Nimród János, Radnóti Miklós, Varga-Záray Katalin (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | O | V, 59 - 96 | 4 - 20 |
SIPOLINS Guntis (17) (PE Veszprém) |
SIPOLINS Guntis (13) (PE Veszprém) |
SZABÓ Péter (9) (PE Veszprém) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel (Maár Gábor) |