Műsor - 2019. szeptember 13. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló TF-BPTF-BP O GY, 98 - 89 1 - 0 TAKÁCS András (25)
(MTK-Elite Basket)
SZATMÁRI Zsombor (10)
(MTK-Elite Basket)
JAKAB Péter (13)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Györfy Rúben, Gaál István Tamás, Szilágyi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. október 6. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Nagykőrösi Sólymok KENagykőrösi Sólymok KE I GY, 68 - 77 2 - 0 LAKOSA Ákos (29)
(Nagykőrös)
MÁCSAI Károly (12)
(Nagykőrös)
JAKAB Péter (7)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola Játékvezetők: Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás, Borgula György (Balogh László György)
Műsor - 2019. október 11. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló BKG-Príma SEBKG-Príma SE O V, 101 - 107 2 - 1 ALLEN Nicholas Scott (33)
(BKG-Príma SE)
ALLEN Nicholas Scott (11)
(BKG-Príma SE)
NAGY Botond Ágoston (12)
(BKG-Príma SE)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Minár László Balázs, Nepp László Oszkár, dr. Vajda Balázs (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. október 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló BUDAFOKBUDAFOK I V, 95 - 77 2 - 2 PUSZTA Dávid (19)
(BUDAFOK)
KOVÁCS Soma (8)
(BUDAFOK)
KOVÁCS Soma (7)
(BUDAFOK)
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Gaál István Tamás, Csák Máté Károly (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. október 25. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló MAFCMAFC O GY, 87 - 64 3 - 2 TAKÁCS András (24)
(MTK-Elite Basket)
BORDÁCS Gábor Soma (8)
(MAFC)
JAKAB Péter (11)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Bognár Tibor)
Műsor - 2019. november 2. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Salgótarjáni KSESalgótarjáni KSE O GY, 79 - 77 4 - 2 HORVÁTH Barnabás (21)
(MTK-Elite Basket)
SÖMENEK Martin (9)
(Salgótarján)
JAKAB Péter (10)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Vida József, Földi László, Drenyovszki Dániel (Bogárdi János)
Műsor - 2019. november 10. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló HÜBNER-Nyíregyháza BSHÜBNER-Nyíregyháza BS I V, 89 - 70 4 - 3 HORVÁTH Barnabás (22)
(MTK-Elite Basket)
HOBBS Bryton Antonio (7)
(Nyíregyháza)
JAKAB Péter (11)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Continental Aréna Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Gál János, Marton Péter (Balogh László György)
Műsor - 2019. november 14. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O GY, 63 - 60 5 - 3 JAKAB Péter (18)
(MTK-Elite Basket)
DEBRECENI Dániel (14)
(Vasas Akadémia)
JAKAB Péter (4)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás, Kéri István (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. november 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló HOYA-Pannon Egyetem VeszprémHOYA-Pannon Egyetem Veszprém I V, 86 - 83 5 - 4 JAKAB Péter (19)
(MTK-Elite Basket)
TAKÁCS András (10)
(MTK-Elite Basket)
SZATMÁRI Zsombor (4)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Vida József, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
Műsor - 2019. november 29. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Budapesti Honvéd SEBudapesti Honvéd SE O V, 79 - 91 5 - 5 PINTÉR Dávid (24)
(Budapesti Honvéd SE)
TAKÁCS András (7)
(MTK-Elite Basket)
HORVÁTH Ákos (9)
(Budapesti Honvéd SE)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Goda László, Tóth Kálmán, Szalai Zsolt (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. december 6. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló MEAFC-MiskolcMEAFC-Miskolc I V, 102 - 72 5 - 6 HOMOKI Donát László (25)
(MEAFC-Miskolc)
THORNTON Austin (13)
(MEAFC-Miskolc)
JAKAB Péter (6)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Drenyovszki Dániel (Zalai Ákos István)
Műsor - 2019. december 12. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló PVSK-CARGATEPVSK-CARGATE O GY, 97 - 72 6 - 6 TAKÁCS András (30)
(MTK-Elite Basket)
CZAKÓ Tamás (9)
(MTK-Elite Basket)
JAKAB Péter (10)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Bagi Bálint, Makrai Márton, dr. Stánicz Péter (Vághy Tamás János)
Műsor - 2019. december 21. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Bajai Bácska FKEBajai Bácska FKE I V, 90 - 85 6 - 7 VUKICEVIC Milos (28)
(Bajai Bácska FKE)
TAKÁCS András (13)
(MTK-Elite Basket)
SZATMÁRI Zsombor (4)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Téczely Tamás)
Műsor - 2020. január 3. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló TF-BPTF-BP I V, 82 - 58 6 - 8 IVOSEV Tamás (16)
(TF-BP)
SZATMÁRI Zsombor (13)
(MTK-Elite Basket)
IVOSEV Tamás (8)
(TF-BP)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Gergely Csaba, Sörlei Attila, Józsa András Junior (Zalai Ákos István)
Műsor - 2020. január 8. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Nagykőrösi Sólymok KENagykőrösi Sólymok KE O GY, 87 - 80 7 - 8 FARKAS Sándor Dániel (21)
(MTK-Elite Basket)
SZATMÁRI Zsombor (9)
(MTK-Elite Basket)
JAKAB Péter (7)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Lövei László, Kruk Melinda (Vághy Tamás János)
Műsor - 2020. január 10. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló BKG-Príma SEBKG-Príma SE I V, 99 - 66 7 - 9 ALLEN Nicholas Scott (23)
(BKG-Príma SE)
ALLEN Nicholas Scott (17)
(BKG-Príma SE)
NAGY Benedek Ágost (8)
(BKG-Príma SE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás, Pécsi Zsolt (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2020. január 18. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló BUDAFOKBUDAFOK O V, 76 - 86 7 - 10 PUSZTA Dávid (25)
(BUDAFOK)
TAKÁCS András (11)
(MTK-Elite Basket)
JAKAB Péter (7)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Gál János, Jurák Krisztián, Dr. Oláh Márk (Farkas János)
Műsor - 2020. január 25. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló MAFCMAFC I V, 98 - 86 7 - 11 TAKÁCS András (27)
(MTK-Elite Basket)
HARAZIN Tamás Gábor (8)
(MAFC)
JAKAB Péter (10)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Földi László, Varga-Záray Katalin (Bogárdi János)
Műsor - 2020. január 30. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Salgótarjáni KSESalgótarjáni KSE I GY, 78 - 88 8 - 11 FARKAS Sándor Dániel (26)
(MTK-Elite Basket)
SÖMENEK Martin (15)
(Salgótarján)
HERENDIC Dominik (11)
(Salgótarján)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Domán István (Zalai Ákos István)
Műsor - 2020. február 8. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló HÜBNER-Nyíregyháza BSHÜBNER-Nyíregyháza BS O V, 75 - 96 8 - 12 HOBBS Bryton Antonio (25)
(Nyíregyháza)
TÓTH Gergely (7)
(Nyíregyháza)
BUS Iván (15)
(Nyíregyháza)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Balogh Gyula, Horváth Csongor Béla, Kapusi Gábor (Nagy János)
Műsor - 2020. február 12. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Budapesti Honvéd SEBudapesti Honvéd SE I V, 82 - 77 8 - 13 TAKÁCS András (20)
(MTK-Elite Basket)
TAKÁCS András (15)
(MTK-Elite Basket)
HALÁSZ Ákos (9)
(Budapesti Honvéd SE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Györfy Rúben, Makrai Márton (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2020. február 22. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I V, 78 - 67 8 - 14 ANDRÁSSY Géza (21)
(Vasas Akadémia)
TAKÁCS András (10)
(MTK-Elite Basket)
MORAVCSIK Áron (7)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Goda László, Nepp László Oszkár, Földi László (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. február 29. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló HOYA-Pannon Egyetem VeszprémHOYA-Pannon Egyetem Veszprém O V, 64 - 89 8 - 15 MADÁR András (28)
(PE Veszprém)
SIPOLINS Guntis (11)
(PE Veszprém)
SZABÓ Péter (11)
(PE Veszprém)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Gaál István Tamás, Kapusi Gábor, Németh Patrik (Nagy János)
Műsor - 2020. március 13. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló MEAFC-MiskolcMEAFC-Miskolc O - -
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Vida József, Horváth Alajos, Lövei László (Vághy Tamás János)
Műsor - 2020. március 22. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló PVSK-CARGATEPVSK-CARGATE I - -
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Bajai Bácska FKEBajai Bácska FKE O - -
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium

Megyei szövetségek