Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | I | V, 88 - 84 | 0 - 1 |
FEHÉR Péter József (24) (Nagykőrös) |
MÁCSAI Károly (14) (Nagykőrös) |
LAKOSA Ákos (4) (Nagykőrös) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Földi László (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | BKG-Príma SE | I | V, 95 - 77 | 0 - 2 |
ALLEN Nicholas Scott (33) (BKG-Príma SE) |
ALLEN Nicholas Scott (21) (BKG-Príma SE) |
NAGY Botond Ágoston (9) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Kéri István, Szilágyi Bálint (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BUDAFOK | O | V, 80 - 108 | 0 - 3 |
KOVÁCS Gergely Soma (30) (BUDAFOK) |
KOVÁCS Gergely Soma (9) (BUDAFOK) |
PUSZTA Dávid Csaba (7) (BUDAFOK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Földesi Ádám (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MAFC | O | V, 83 - 93 | 0 - 4 |
RISKÓ Dávid (20) (PVSK-CARGATE) |
RICHMOND Ryan (10) (MAFC) |
BÍRÓ Levente (6) (PVSK-CARGATE) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Horváth Alajos, Kapusi Gábor (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Salgótarjáni KSE | I | V, 89 - 63 | 0 - 5 |
SÖMENEK Martin (19) (Salgótarján) |
SÖMENEK Martin (16) (Salgótarján) |
SÖMENEK Martin (3) (Salgótarján) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Varga-Záray Katalin, Németh Patrik (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | HÜBNER-Nyíregyháza BS | O | V, 82 - 92 | 0 - 6 |
HOBBS Bryton Antonio (29) (Nyíregyháza) |
HOBBS Bryton Antonio (11) (Nyíregyháza) |
HOBBS Bryton Antonio (7) (Nyíregyháza) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Borgula György (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vasas Akadémia | I | GY, 92 - 94 | 1 - 6 |
DRAGASEVIC Veljko (23) (PVSK-CARGATE) |
DEBRECENI Dániel (10) (Vasas Akadémia) |
BÍRÓ Levente (8) (PVSK-CARGATE) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Horváth Alajos, Major Ádám, Földesi Ádám (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | O | V, 92 - 114 | 1 - 7 |
BÍRÓ Levente (27) (PVSK-CARGATE) |
MEDVE Máté (9) (PE Veszprém) |
KOVÁCS Ádám (9) (PE Veszprém) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Kapusi Gábor (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Budapesti Honvéd SE | I | V, 91 - 75 | 1 - 8 |
HORVÁTH Ákos (22) (Budapesti Honvéd SE) |
GÁSPÁR Balázs (13) (Budapesti Honvéd SE) |
PINTÉR Dávid (6) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Papp Péter, Jurák Krisztián, dr. Vajda Balázs (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | MEAFC-Miskolc | O | V, 85 - 101 | 1 - 9 |
TAKÁCS Dániel (35) (MEAFC-Miskolc) |
THORNTON Austin (19) (MEAFC-Miskolc) |
THORNTON Austin (8) (MEAFC-Miskolc) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Földesi Ádám (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Bajai Bácska FKE | I | V, 104 - 80 | 1 - 10 |
JAKAB Péter (25) (Bajai Bácska FKE) |
KOCSIS Zalán (9) (PVSK-CARGATE) |
GOLDRING Gergő (4) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Borgula György (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MTK-Elite Basket | I | V, 97 - 72 | 1 - 11 |
TAKÁCS András (30) (MTK-Elite Basket) |
CZAKÓ Tamás (9) (MTK-Elite Basket) |
JAKAB Péter (10) (MTK-Elite Basket) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Makrai Márton, dr. Stánicz Péter (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | TF-BP | O | V, 82 - 88 | 1 - 12 |
IVOSEV Tamás (28) (TF-BP) |
IVOSEV Tamás (13) (TF-BP) |
IVOSEV Tamás (7) (TF-BP) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Tóth Kálmán, Csák Máté Károly (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | O | GY, 110 - 83 | 2 - 12 |
LAKOSA Ákos (40) (Nagykőrös) |
LAKOSA Ákos (7) (Nagykőrös) |
BÍRÓ Levente (9) (PVSK-CARGATE) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | BUDAFOK | I | V, 98 - 84 | 2 - 13 |
VARGA Dániel Géza (23) (BUDAFOK) |
KOVÁCS Gergely Soma (21) (BUDAFOK) |
LADOS Erik Botond (11) (BUDAFOK) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Földi László, Németh Patrik (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | MAFC | I | V, 103 - 91 | 2 - 14 |
POPADIC Miljan (31) (PVSK-CARGATE) |
TÓTH Péter (10) (MAFC) |
KOCSIS Zalán (7) (PVSK-CARGATE) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Bagi Bálint, Horváth Csongor Béla (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Salgótarjáni KSE | O | V, 78 - 100 | 2 - 15 |
DRAGASEVIC Veljko (26) (PVSK-CARGATE) |
SÖMENEK Martin (10) (Salgótarján) |
HERENDIC Dominik (11) (Salgótarján) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Benedek Zoltán, Kapusi Gábor (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | HÜBNER-Nyíregyháza BS | I | V, 106 - 69 | 2 - 16 |
MOKÁNSZKI Máté (26) (Nyíregyháza) |
MOKÁNSZKI Máté (10) (Nyíregyháza) |
BUS Iván Krisztián (14) (Nyíregyháza) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Györfy Rúben, Hervay Tibor, Kruk Melinda (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Vasas Akadémia | O | V, 66 - 95 | 2 - 17 |
BOROS Márk (21) (Vasas Akadémia) |
KOCSIS Zalán (11) (PVSK-CARGATE) |
MORAVCSIK Áron (8) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Csák Máté Károly (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | BKG-Príma SE | O | GY, 96 - 91 | 3 - 17 |
DRAGASEVIC Veljko (39) (PVSK-CARGATE) |
ARMAGHANI Ármin (13) (BKG-Príma SE) |
NAGY Botond Ágoston (11) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Vadász Csaba, Borgula György (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | I | V, 86 - 68 | 3 - 18 |
SIPOLINS Guntis (18) (PE Veszprém) |
SIPOLINS Guntis (8) (PE Veszprém) |
SZABÓ Péter (12) (PE Veszprém) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kéri István, Földesi Ádám (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Budapesti Honvéd SE | O | V, 86 - 98 | 3 - 19 |
HORVÁTH Ákos (30) (Budapesti Honvéd SE) |
STEFÁN Dávid Levente (7) (Budapesti Honvéd SE) |
HALÁSZ Ákos (14) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Földi László (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | MEAFC-Miskolc | I | V, 78 - 69 | 3 - 20 |
BÉRES Dávid (18) (MEAFC-Miskolc) |
HOMOKI Donát László (9) (MEAFC-Miskolc) |
BÍRÓ Levente (8) (PVSK-CARGATE) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István) |