Műsor - 2019. szeptember 28. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 90 - 84 0 - 1 WITTMANN Krisztián (23)
(KTE-Duna Aszfalt)
FAUST Nicholas David Jordan (8)
(Atomerőmű SE)
EVANS II. Shannon Eugene (9)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Nyilas István (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 77 - 86 1 - 1 DERASIMOVIC Marko (25)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (13)
(KTE-Duna Aszfalt)
WITTMANN Krisztián (7)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)
Műsor - 2019. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 89 - 76 2 - 1 THOMAS JR Cleveland Joseph (23)
(KTE-Duna Aszfalt)
THOMAS JR Cleveland Joseph (9)
(KTE-Duna Aszfalt)
GUYTON Carlton (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Farkas Gábor (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. november 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I GY, 78 - 85 3 - 1 WITTMANN Krisztián (21)
(KTE-Duna Aszfalt)
STATEN Juwan Marquez (10)
(Jászberény)
DERASIMOVIC Marko (4)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Farkas János)
Műsor - 2019. november 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 75 - 74 4 - 1 VARNADO Jordon Milik (23)
(Egis Körmend)
KARAHODZIC Kemal (15)
(KTE-Duna Aszfalt)
TURNER Frank Rahim (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Frányó Péter (Téczely Tamás)
Műsor - 2019. november 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló DEACDEAC I V, 73 - 57 4 - 2 BORISOV Milos (21)
(DEAC)
TÓTH Ádám (10)
(DEAC)
MOODY Stefan Tyler (5)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Balog György Attila (Dernei Gábor)
Műsor - 2019. november 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 80 - 75 5 - 2 DJURASOVIC Bozo (24)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (12)
(KTE-Duna Aszfalt)
DERASIMOVIC Marko (8)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Nyilas István (Farkas Zoltán)
Műsor - 2019. december 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 81 - 93 5 - 3 DERASIMOVIC Marko (23)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (10)
(KTE-Duna Aszfalt)
WITTMANN Krisztián (10)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, Balogh Gyula (Fekete László)
Műsor - 2019. december 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 90 - 80 6 - 3 WITTMANN Krisztián (25)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (9)
(KTE-Duna Aszfalt)
THOMPSON James Bernard (7)
(Sopron KC)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor, TÖRÖK RÓBERT (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. december 14. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 87 - 62 6 - 4 NORFLEET Julian Vincent (24)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (12)
(Kaposvári KK)
WITTMANN Krisztián (6)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Kulcsár Tibor (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. december 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O GY, 96 - 94 7 - 4 DERASIMOVIC Marko (30)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (14)
(KTE-Duna Aszfalt)
WITTMANN Krisztián (8)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Fodor Attila, Major Ádám (Farkas János)
Műsor - 2019. december 22. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló OSE LionsOSE Lions I V, 67 - 66 7 - 5 WASHINGTON Eric Gerard (23)
(OSE Lions)
HAYES Bradley Jordan (11)
(OSE Lions)
WITTMANN Krisztián (7)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, Boros Tamás (Valovics István)
Műsor - 2019. december 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I V, 94 - 69 7 - 6 JONES Andre (30)
(Szolnoki Olajbányász)
KARAHODZIC Kemal (9)
(KTE-Duna Aszfalt)
DAVIS Darwin (5)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Győrffy Pál Attila, Nyilas István (Fekete László)
Műsor - 2020. január 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O V, 99 - 105 7 - 7 DERASIMOVIC Marko (34)
(KTE-Duna Aszfalt)
LÓRÁNT Péter (8)
(Atomerőmű SE)
WITTMANN Krisztián (9)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, TÖRÖK RÓBERT, Goda László (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. január 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I V, 84 - 62 7 - 8 KARAHODZIC Kemal (18)
(KTE-Duna Aszfalt)
HORTI Bálint (7)
(PVSK-VEOLIA)
CIRIC Andrija (4)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Balogh Gyula (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. január 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O V, 78 - 81 7 - 9 CURRY Morris Sharaud (28)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
MILISAVLJEVIC Milos (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
CURRY Morris Sharaud (12)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Pozsonyi László (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. január 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 75 - 63 7 - 10 KARAHODZIC Kemal (18)
(KTE-Duna Aszfalt)
REDDIC Juvonte Daquaen (6)
(Falco KC)
PERL Zoltán (6)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Boros Tamás, Kovács Nimród János (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. február 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I GY, 80 - 90 8 - 10 THOMAS JR Cleveland Joseph (23)
(KTE-Duna Aszfalt)
MARKOVIC Luka (11)
(Alba Fehérvár)
LJUBICIC Marko (5)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Lengyel Ádám József (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. február 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O GY, 75 - 65 9 - 10 DERASIMOVIC Marko (23)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (15)
(KTE-Duna Aszfalt)
DERASIMOVIC Marko (5)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, Minár László Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. március 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Egis KörmendEgis Körmend I
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Goda László, Kulcsár Tibor (Bognár Tibor)
Műsor - 2020. március 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló DEACDEAC O
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló OSE LionsOSE Lions O
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 25. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Sopron KCSopron KC I
Aréna: NOVOMATIC Aréna
Műsor - 2020. március 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O
Aréna: Messzi István Sportcsarnok

Megyei szövetségek