Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | GY, 103 - 73 | 1 - 0 |
ASBURY Brian Keith (23) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
AIKEN Charles Justin (8) (PVSK-VEOLIA) |
DIGGS Quincy Johann (8) (PVSK-VEOLIA) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Hervay Tibor (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 91 - 86 | 2 - 0 |
DIGGS Quincy Johann (37) (PVSK-VEOLIA) |
AIKEN Charles Justin (10) (PVSK-VEOLIA) |
LJUBICIC Marko (8) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Nyilas István (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Jászberényi KSE | I | GY, 85 - 88 | 3 - 0 |
MILLER Phillip De Shon (31) (Jászberény) |
MILLER Phillip De Shon (8) (Jászberény) |
PONGÓ Máté (6) (PVSK-VEOLIA) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Lengyel Ádám József, Sallai István József (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Egis Körmend | O | GY, 94 - 80 | 4 - 0 |
SMITH Christopher (33) (PVSK-VEOLIA) |
TAYLOR Travis T. (9) (Egis Körmend) |
PONGÓ Máté (7) (PVSK-VEOLIA) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás Ferenc, Balogh Gyula (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | DEAC | O | GY, 88 - 76 | 5 - 0 |
SMITH Christopher (24) (PVSK-VEOLIA) |
TÓTH Ádám (11) (DEAC) |
SOMOGYI Ádám (7) (DEAC) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta, Farkas Gábor (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | GY, 86 - 89 | 6 - 0 |
JOHNSON JR. Reginald (24) (Zalakerámia ZTE KK) |
AGAFONOV Andriy (8) (Zalakerámia ZTE KK) |
SIMON Kristóf Gábor (4) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kaposvári KK | O | V, 82 - 99 | 6 - 1 |
NORFLEET Julian Vincent (21) (Kaposvári KK) |
PONJAVIC Aleksandar (11) (Kaposvári KK) |
HENDLEIN Roland (7) (Kaposvári KK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, TÖRÖK RÓBERT (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | OSE Lions | I | V, 91 - 69 | 6 - 2 |
BOZOVIC Milivoje (21) (OSE Lions) |
BOZOVIC Milivoje (13) (OSE Lions) |
PONGÓ Máté (6) (PVSK-VEOLIA) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Atomerőmű SE | O | V, 78 - 103 | 6 - 3 |
FAUST Nicholas David Jordan (26) (Atomerőmű SE) |
LÓRÁNT Péter (11) (Atomerőmű SE) |
EVANS II. Shannon Eugene (12) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Goda László, Nyilas István (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Sopron KC | O | V, 73 - 91 | 6 - 4 |
THOMPSON James Bernard (29) (Sopron KC) |
CARTER Eric Jordan (15) (Sopron KC) |
THOMPSON James Bernard (7) (Sopron KC) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Söjtöry Tamás Ferenc (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | V, 96 - 94 | 6 - 5 |
DERASIMOVIC Marko (30) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (14) (KTE-Duna Aszfalt) |
WITTMANN Krisztián (8) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Fodor Attila, Major Ádám (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Szolnoki Olajbányász | I | V, 100 - 75 | 6 - 6 |
JONES Andre (25) (Szolnoki Olajbányász) |
SMITH Speedy (9) (Szolnoki Olajbányász) |
DAVIS Darwin (6) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Goda László (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | V, 101 - 69 | 6 - 7 |
BUDIMIR Veljko (32) (PVSK-VEOLIA) |
REDDIC Juvonte Daquaen (7) (Falco KC) |
CURRY Ronald Lee JR. (8) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | GY, 72 - 84 | 7 - 7 |
ASBURY Brian Keith (24) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
KRAPIC Ante (8) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
BALMAZOVIC Stefan (9) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs, Györfy Rúben (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | GY, 84 - 62 | 8 - 7 |
KARAHODZIC Kemal (18) (KTE-Duna Aszfalt) |
HORTI Bálint (7) (PVSK-VEOLIA) |
DIGGS Quincy Johann (4) (PVSK-VEOLIA) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Balogh Gyula (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 88 - 86 | 8 - 8 |
SMITH Christopher (22) (PVSK-VEOLIA) |
MOLNÁR Márton (7) (Alba Fehérvár) |
GUYTON Carlton (6) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Goda László, Nyilas István (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Jászberényi KSE | O | GY, 89 - 59 | 9 - 8 |
BUDIMIR Veljko (17) (PVSK-VEOLIA) |
SULOVIC Nenad (9) (PVSK-VEOLIA) |
SULOVIC Nenad (7) (PVSK-VEOLIA) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Egis Körmend | I | GY, 79 - 80 | 10 - 8 |
SMITH Christopher (23) (PVSK-VEOLIA) |
TAYLOR Travis T. (13) (Egis Körmend) |
PONGÓ Máté (6) (PVSK-VEOLIA) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Söjtöry Tamás Ferenc, Boros Tamás (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | DEAC | I | V, 89 - 59 | 10 - 9 |
MOODY Stefan Tyler (22) (DEAC) |
DIGGS Quincy Johann (8) (PVSK-VEOLIA) |
MOODY Stefan Tyler (7) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 119 - 114 | 11 - 9 |
BIBBINS Justin Irvin (34) (Zalakerámia ZTE KK) |
AGAFONOV Andriy (12) (Zalakerámia ZTE KK) |
BIBBINS Justin Irvin (6) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Ádám József, Minár László Balázs, Tóth Cecília (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Kaposvári KK | I | GY, 73 - 86 | 12 - 9 |
SMITH Christopher (20) (PVSK-VEOLIA) |
HENDLEIN Roland (9) (Kaposvári KK) |
DAVIS Rashun (6) (Kaposvári KK) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Kovács Nimród János (Fekete László) |