Műsor - 2019. szeptember 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 103 - 73 1 - 0 ASBURY Brian Keith (23)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
AIKEN Charles Justin (8)
(PVSK-VEOLIA)
DIGGS Quincy Johann (8)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Hervay Tibor (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 91 - 86 2 - 0 DIGGS Quincy Johann (37)
(PVSK-VEOLIA)
AIKEN Charles Justin (10)
(PVSK-VEOLIA)
LJUBICIC Marko (8)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Nyilas István (Farkas Zoltán)
Műsor - 2019. október 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I GY, 85 - 88 3 - 0 MILLER Phillip De Shon (31)
(Jászberény)
MILLER Phillip De Shon (8)
(Jászberény)
PONGÓ Máté (6)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Lengyel Ádám József, Sallai István József (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. október 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 94 - 80 4 - 0 SMITH Christopher (33)
(PVSK-VEOLIA)
TAYLOR Travis T. (9)
(Egis Körmend)
PONGÓ Máté (7)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás Ferenc, Balogh Gyula (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. november 2. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló DEACDEAC O GY, 88 - 76 5 - 0 SMITH Christopher (24)
(PVSK-VEOLIA)
TÓTH Ádám (11)
(DEAC)
SOMOGYI Ádám (7)
(DEAC)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta, Farkas Gábor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. november 9. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 86 - 89 6 - 0 JOHNSON JR. Reginald (24)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
SIMON Kristóf (4)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Bogárdi János)
Műsor - 2019. november 16. 20:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O V, 82 - 99 6 - 1 NORFLEET Julian Vincent (21)
(Kaposvári KK)
PONJAVIC Aleksandar (11)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (7)
(Kaposvári KK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, TÖRÖK RÓBERT (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. november 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló OSE LionsOSE Lions I V, 91 - 69 6 - 2 BOZOVIC Milivoje (21)
(OSE Lions)
BOZOVIC Milivoje (13)
(OSE Lions)
PONGÓ Máté (6)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. december 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O V, 78 - 103 6 - 3 FAUST Nicholas David Jordan (26)
(Atomerőmű SE)
LÓRÁNT Péter (11)
(Atomerőmű SE)
EVANS II. Shannon Eugene (12)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Goda László, Nyilas István (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. december 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Sopron KCSopron KC O V, 73 - 91 6 - 4 THOMPSON James Bernard (29)
(Sopron KC)
CARTER Eric Jordan (15)
(Sopron KC)
THOMPSON James Bernard (7)
(Sopron KC)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Söjtöry Tamás Ferenc (Fekete László)
Műsor - 2019. december 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 96 - 94 6 - 5 DERASIMOVIC Marko (30)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (14)
(KTE-Duna Aszfalt)
WITTMANN Krisztián (8)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Fodor Attila, Major Ádám (Farkas János)
Műsor - 2019. december 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I V, 100 - 75 6 - 6 JONES Andre (25)
(Szolnoki Olajbányász)
SMITH Kenneth (9)
(Szolnoki Olajbányász)
DAVIS Darwin (6)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Goda László (Farkas Zoltán)
Műsor - 2019. december 28. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 101 - 69 6 - 7 BUDIMIR Veljko (32)
(PVSK-VEOLIA)
REDDIC Juvonte Daquaen (7)
(Falco KC)
CURRY Ronald Lee JR. (8)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. január 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 72 - 84 7 - 7 ASBURY Brian Keith (24)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
KRAPIC Ante (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BALMAZOVIC Stefan (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs, Györfy Rúben (Valovics István)
Műsor - 2020. január 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 84 - 62 8 - 7 KARAHODZIC Kemal (18)
(KTE-Duna Aszfalt)
HORTI Bálint (7)
(PVSK-VEOLIA)
CIRIC Andrija (4)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Balogh Gyula (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. január 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 88 - 86 8 - 8 SMITH Christopher (22)
(PVSK-VEOLIA)
MOLNÁR Márton (7)
(Alba Fehérvár)
GUYTON Carlton (6)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Goda László, Nyilas István (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. január 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O GY, 89 - 59 9 - 8 BUDIMIR Veljko (17)
(PVSK-VEOLIA)
SULOVIC Nenad (9)
(PVSK-VEOLIA)
SULOVIC Nenad (7)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Fekete László)
Műsor - 2020. február 1. 14:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Egis KörmendEgis Körmend I GY, 79 - 80 10 - 8 SMITH Christopher (23)
(PVSK-VEOLIA)
TAYLOR Travis T. (13)
(Egis Körmend)
PONGÓ Máté (6)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Söjtöry Tamás Ferenc, Boros Tamás (Dernei Gábor)
Műsor - 2020. február 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló DEACDEAC I V, 89 - 59 10 - 9 MOODY Stefan Tyler (22)
(DEAC)
DIGGS Quincy Johann (8)
(PVSK-VEOLIA)
MOODY Stefan Tyler (7)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs (Valovics István)
Műsor - 2020. március 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Minár László Balázs, Tóth Cecília (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. március 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I
Aréna: Kaposvár Aréna
Műsor - 2020. március 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló OSE LionsOSE Lions O
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 18. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Sopron KCSopron KC I
Aréna: NOVOMATIC Aréna
Műsor - 2020. március 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok

Megyei szövetségek