Műsor - 2019. szeptember 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I V, 103 - 73 0 - 1 ASBURY Brian Keith (23)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
AIKEN Charles Justin (8)
(PVSK-VEOLIA)
DIGGS Quincy Johann (8)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Hervay Tibor (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. október 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 90 - 100 0 - 2 BALMAZOVIC Stefan (22)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
ASBURY Brian Keith (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BENKE Szilárd (8)
(Falco KC)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Balogh Gyula (Bogárdi János)
Műsor - 2019. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O V, 77 - 86 0 - 3 DERASIMOVIC Marko (25)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (13)
(KTE-Duna Aszfalt)
WITTMANN Krisztián (7)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)
Műsor - 2019. október 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 95 - 83 0 - 4 GUYTON Carlton (28)
(Alba Fehérvár)
KRAPIC Ante (11)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
GUYTON Carlton (6)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Bognár Tibor)
Műsor - 2019. október 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O GY, 79 - 74 1 - 4 STATEN Juwan Marquez (22)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (11)
(Jászberény)
MILISAVLJEVIC Milos (6)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Nepp László Oszkár (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. november 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 96 - 84 1 - 5 ASBURY Brian Keith (21)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
TAYLOR Travis T. (13)
(Egis Körmend)
TURNER Frank Rahim (12)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila, Györfy Rúben (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2019. november 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló DEACDEAC O V, 100 - 102 1 - 6 KRAPIC Ante (37)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
KRAPIC Ante (13)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
MOODY Stefan Tyler (6)
(DEAC)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Ádám József (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. november 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 106 - 99 1 - 7 BALMAZOVIC Stefan (40)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
AGAFONOV Andriy (10)
(Zalakerámia ZTE KK)
JOHNSON JR. Reginald (5)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Goda László (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. november 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 82 - 69 1 - 8 DAVIS Rashun Jarrel (20)
(Kaposvári KK)
PONJAVIC Aleksandar (10)
(Kaposvári KK)
DAVIS Rashun Jarrel (6)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Boros Tamás, Major Ádám (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. december 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O V, 69 - 90 1 - 9 JONES Andre (24)
(Szolnoki Olajbányász)
SMITH Speedy (8)
(Szolnoki Olajbányász)
SMITH Speedy (9)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Szilágyi Bálint (Bogárdi János)
Műsor - 2019. december 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló OSE LionsOSE Lions O GY, 91 - 84 2 - 9 ABELL Remy Christianson (26)
(OSE Lions)
RIZVIC Ramo (9)
(OSE Lions)
MILISAVLJEVIC Milos (6)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Balogh Gyula (Balogh László György)
Műsor - 2019. december 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Sopron KCSopron KC I V, 94 - 70 2 - 10 RIVERS Demetre Earl (24)
(Sopron KC)
CARTER Eric Jordan (9)
(Sopron KC)
THOMPSON James Bernard (7)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Balog György Attila (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. december 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 86 - 79 2 - 11 MILISAVLJEVIC Milos (25)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
COLEMAN Marcus Orlando (11)
(Atomerőmű SE)
KOVÁCS Ákos (6)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Kovács Nimród János, Lengyel Ádám József (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. január 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O V, 72 - 84 2 - 12 ASBURY Brian Keith (24)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
KRAPIC Ante (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BALMAZOVIC Stefan (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs, Györfy Rúben (Valovics István)
Műsor - 2020. január 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 99 - 66 2 - 13 ASBURY Brian Keith (20)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
LAKE De'Quon (11)
(Falco KC)
CURRY Ronald Lee JR. (5)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás Ferenc, Hervay Tibor (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. január 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I GY, 78 - 81 3 - 13 CURRY Morris Sharaud (28)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
MILISAVLJEVIC Milos (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
CURRY Morris Sharaud (12)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Pozsonyi László (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. január 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O V, 80 - 88 3 - 14 KRAPIC Ante (25)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
MCDUFFIE Markis (9)
(Alba Fehérvár)
CURRY Morris Sharaud (12)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Minár László Balázs (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. február 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I V, 81 - 75 3 - 15 CURRY Morris Sharaud (23)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
NAYLOR Cameron Levele (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
NELSON Remon Migguel (4)
(Jászberény)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. február 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Egis KörmendEgis Körmend O V, 79 - 83 3 - 16 TAYLOR Travis T. (25)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (13)
(Egis Körmend)
TURNER Frank Rahim (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Farkas Gábor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. február 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 84 - 82 4 - 16 CURRY Morris Sharaud (24)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
HENDLEIN Roland (11)
(Kaposvári KK)
DAVIS Rashun Jarrel (6)
(Kaposvári KK)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Dernei Gábor)
Műsor - 2020. március 7. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló DEACDEAC I V, 94 - 78 4 - 17 SCOTT Durand (24)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DRENOVAC Djordje (9)
(DEAC)
CURRY Morris Sharaud (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Ádám József, Balog György Attila (Balogh László György)
Műsor - 2020. március 11. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 85 - 79 5 - 17 CURRY Morris Sharaud (26)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
KRAPIC Ante (13)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
CURRY Morris Sharaud (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József (Farkas János)

Megyei szövetségek