Műsor - 2019. szeptember 28. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 90 - 84 1 - 0 WITTMANN Krisztián (23)
(KTE-Duna Aszfalt)
FAUST Nicholas David Jordan (8)
(Atomerőmű SE)
EVANS II. Shannon Eugene (9)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Nyilas István (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. október 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 88 - 83 1 - 1 FAUST Nicholas David Jordan (26)
(Atomerőmű SE)
MOLNÁR Márton (12)
(Alba Fehérvár)
EVANS II. Shannon Eugene (10)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, TÖRÖK RÓBERT (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O GY, 77 - 62 2 - 1 STATEN Juwan Marquez (18)
(Jászberény)
JACKSON Justin Le Shayne (10)
(Atomerőmű SE)
EVANS II. Shannon Eugene (8)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Csabai-Kaskötő Brigitta, Ádám József (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. október 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Egis KörmendEgis Körmend O V, 63 - 80 2 - 2 JACKSON Justin Le Shayne (17)
(Atomerőmű SE)
TAYLOR Travis T. (15)
(Egis Körmend)
EVANS II. Shannon Eugene (9)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. október 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló DEACDEAC I GY, 75 - 76 3 - 2 FAUST Nicholas David Jordan (30)
(Atomerőmű SE)
BORISOV Milos (13)
(DEAC)
EVANS II. Shannon Eugene (6)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert, Hervay Tibor (Bogárdi János)
Műsor - 2019. november 1. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 94 - 70 4 - 2 EVANS II. Shannon Eugene (29)
(Atomerőmű SE)
LÓRÁNT Péter (16)
(Atomerőmű SE)
SIMON Kristóf (5)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Söjtöry Tamás Ferenc (Fekete László)
Műsor - 2019. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I GY, 58 - 85 5 - 2 COLEMAN Marcus Orlando (28)
(Atomerőmű SE)
HENDLEIN Roland (10)
(Kaposvári KK)
EVANS II. Shannon Eugene (6)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, dr. Mészáros Balázs, Nyilas István (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. november 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló OSE LionsOSE Lions O GY, 89 - 85 6 - 2 LÓRÁNT Péter (32)
(Atomerőmű SE)
BOZOVIC Milivoje (12)
(OSE Lions)
EVANS II. Shannon Eugene (4)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Ádám József, Frányó Péter (Balogh László György)
Műsor - 2019. november 23. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Sopron KCSopron KC I GY, 80 - 82 7 - 2 EVANS II. Shannon Eugene (23)
(Atomerőmű SE)
COLEMAN Marcus Orlando (12)
(Atomerőmű SE)
THOMPSON James Bernard (5)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Nepp László Oszkár (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. december 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I GY, 78 - 103 8 - 2 FAUST Nicholas David Jordan (26)
(Atomerőmű SE)
LÓRÁNT Péter (11)
(Atomerőmű SE)
EVANS II. Shannon Eugene (12)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Goda László, Nyilas István (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. december 14. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O V, 75 - 84 8 - 3 EVANS II. Shannon Eugene (27)
(Atomerőmű SE)
JACKSON Justin Le Shayne (11)
(Atomerőmű SE)
EVANS II. Shannon Eugene (6)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Horváth Csongor Béla (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. december 21. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 92 - 76 8 - 4 COLEMAN Marcus Orlando (17)
(Atomerőmű SE)
COLEMAN Marcus Orlando (9)
(Atomerőmű SE)
PERL Zoltán (7)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter (Dernei Gábor)
Műsor - 2019. december 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 86 - 79 9 - 4 MILISAVLJEVIC Milos (25)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
COLEMAN Marcus Orlando (11)
(Atomerőmű SE)
KOVÁCS Ákos (6)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Kovács Nimród János, Lengyel Ádám József (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. január 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I GY, 99 - 105 10 - 4 DERASIMOVIC Marko (34)
(KTE-Duna Aszfalt)
LÓRÁNT Péter (8)
(Atomerőmű SE)
WITTMANN Krisztián (9)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, TÖRÖK RÓBERT, Goda László (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. január 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 109 - 80 11 - 4 COLEMAN Marcus Orlando (25)
(Atomerőmű SE)
LJUBICIC Marko (10)
(Alba Fehérvár)
KOVÁCS Ákos (7)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nagy Viktor, Ádám József (Fekete László)
Műsor - 2020. január 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I GY, 83 - 95 12 - 4 COLEMAN Marcus Orlando (23)
(Atomerőmű SE)
LÓRÁNT Péter (12)
(Atomerőmű SE)
EVANS II. Shannon Eugene (9)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Balogh László György)
Műsor - 2020. január 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 93 - 84 12 - 5 VARNADO Jordon Milik (33)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (15)
(Egis Körmend)
TURNER Frank Rahim (9)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Balog György Attila, Pozsonyi László (Valovics István)
Műsor - 2020. február 1. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló DEACDEAC O V, 74 - 75 12 - 6 EVANS II. Shannon Eugene (16)
(Atomerőmű SE)
JACKSON Justin Le Shayne (9)
(Atomerőmű SE)
EVANS II. Shannon Eugene (5)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Farkas Zoltán)
Műsor - 2020. február 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 111 - 85 12 - 7 WILLIAMS JR Dirk Stethan (30)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
KOVÁCS Ákos (5)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László (Forrai Sámuel)
Műsor - 2020. március 7. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Boros Tamás (Forrai Sámuel)
Műsor - 2020. március 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló OSE LionsOSE Lions I
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Sopron KCSopron KC O
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 21. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I
Aréna: Városi Sportcsarnok

Megyei szövetségek