Műsor - 2019. október 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I GY, 76 - 82 1 - 0 JOHNSON JR. Reginald (23)
(Zalakerámia ZTE KK)
HENDLEIN Roland (11)
(Kaposvári KK)
DAVIS Rashun Jarrel (5)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. október 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 74 - 55 1 - 1 FILIPOVITY Márkó (16)
(Falco KC)
REDDIC Juvonte Daquaen (8)
(Falco KC)
PERL Zoltán (5)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Balog György Attila (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. október 12. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló OSE LionsOSE Lions O V, 84 - 91 1 - 2 JOHNSON JR. Reginald (21)
(Zalakerámia ZTE KK)
BOZOVIC Milivoje (13)
(OSE Lions)
JOHNSON JR. Reginald (7)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. október 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Sopron KCSopron KC I GY, 78 - 85 2 - 2 CARTER Eric Jordan (29)
(Sopron KC)
CARTER Eric Jordan (14)
(Sopron KC)
UBILLA Emmanuel (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Fodor Attila (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. október 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O V, 80 - 91 2 - 3 JONES Andre (24)
(Szolnoki Olajbányász)
DJURIC Zarko (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
SMITH Kenneth (12)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. november 1. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 94 - 70 2 - 4 EVANS II. Shannon Eugene (29)
(Atomerőmű SE)
LÓRÁNT Péter (16)
(Atomerőmű SE)
SIMON Kristóf (5)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Söjtöry Tamás Ferenc (Fekete László)
Műsor - 2019. november 9. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O V, 86 - 89 2 - 5 JOHNSON JR. Reginald (24)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
SIMON Kristóf (4)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Bogárdi János)
Műsor - 2019. november 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 106 - 99 3 - 5 BALMAZOVIC Stefan (40)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
AGAFONOV Andriy (10)
(Zalakerámia ZTE KK)
JOHNSON JR. Reginald (5)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Goda László (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. november 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 80 - 75 3 - 6 DJURASOVIC Bozo (24)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (12)
(KTE-Duna Aszfalt)
DERASIMOVIC Marko (8)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Nyilas István (Farkas Zoltán)
Műsor - 2019. december 7. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 82 - 76 4 - 6 AGAFONOV Andriy (23)
(Zalakerámia ZTE KK)
EDWARDS Justin (13)
(Egis Körmend)
BIBBINS Justin Irvin (7)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Vida József (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. december 14. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 88 - 86 5 - 6 GUYTON Carlton (30)
(Alba Fehérvár)
MOLNÁR Márton (10)
(Alba Fehérvár)
LJUBICIC Marko (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Boros Tamás (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. december 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I GY, 65 - 83 6 - 6 JOHNSON JR. Reginald (19)
(Zalakerámia ZTE KK)
SZABÓ Zsolt (14)
(Zalakerámia ZTE KK)
MILLER Phillip De Shon (4)
(Jászberény)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, dr. Mészáros Balázs, Rácz Zsolt Róbert (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. december 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló DEACDEAC I V, 98 - 92 6 - 7 JOHNSON JR. Reginald (27)
(Zalakerámia ZTE KK)
BORISOV Milos (13)
(DEAC)
MOODY Stefan Tyler (7)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László, Fodor Attila (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. január 4. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 89 - 98 6 - 8 JOHNSON JR. Reginald (28)
(Zalakerámia ZTE KK)
REDDIC Juvonte Daquaen (12)
(Falco KC)
HOOKER Quinton Lee (3)
(Falco KC)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Csabai-Kaskötő Brigitta, Kulcsár Tibor (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2020. január 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O V, 102 - 113 6 - 9 NORFLEET Julian Vincent (29)
(Kaposvári KK)
LALIC Jure (7)
(Kaposvári KK)
NORFLEET Julian Vincent (7)
(Kaposvári KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Minár László Balázs, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. január 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló OSE LionsOSE Lions I GY, 104 - 115 7 - 9 JOHNSON JR. Reginald (27)
(Zalakerámia ZTE KK)
BOZOVIC Milivoje (9)
(OSE Lions)
BIBBINS Justin Irvin (9)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília, Ádám József (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2020. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 82 - 78 8 - 9 THOMPSON James Bernard (25)
(Sopron KC)
SZABÓ Zsolt (13)
(Zalakerámia ZTE KK)
BIBBINS Justin Irvin (5)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Lengyel Ádám József (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2020. január 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I GY, 73 - 78 9 - 9 TUCKER Dakarai (25)
(Szolnoki Olajbányász)
TUCKER Dakarai (10)
(Szolnoki Olajbányász)
JOHNSON JR. Reginald (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Nyilas István (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. február 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 111 - 85 10 - 9 WILLIAMS JR Dirk Stethan (30)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
KOVÁCS Ákos (5)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László (Forrai Sámuel)
Műsor - 2020. március 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Minár László Balázs, Tóth Cecília (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. március 11. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I
Aréna: Városi Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Egis KörmendEgis Körmend I
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló DEACDEAC O
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok

Megyei szövetségek