Műsor - 2019. szeptember 28. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló DEACDEAC I V, 81 - 79 0 - 1 DRAMICANIN Rastko (24)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (10)
(Kaposvári KK)
COSTA MARTINEZ LLUIS (5)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Fodor Attila, Sallai István József (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. október 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O V, 76 - 82 0 - 2 JOHNSON JR. Reginald (23)
(Zalakerámia ZTE KK)
HENDLEIN Roland (11)
(Kaposvári KK)
DAVIS Rashun Jarrel (5)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 81 - 74 0 - 3 DAVIS Rashun Jarrel (19)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (8)
(Kaposvári KK)
PERL Zoltán (6)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Papp Péter, TÖRÖK RÓBERT, Kulcsár Tibor (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2019. október 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló OSE LionsOSE Lions I GY, 78 - 85 1 - 3 ABELL Remy Christianson (33)
(OSE Lions)
BOZOVIC Milivoje (9)
(OSE Lions)
NORFLEET Julian Vincent (5)
(Kaposvári KK)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Balog György Attila, Vida József (Fekete László)
Műsor - 2019. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 87 - 59 2 - 3 DAVIS Rashun Jarrel (19)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (8)
(Kaposvári KK)
DAVIS Rashun Jarrel (8)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Pozsonyi László, Kovács Nimród János (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. november 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I V, 75 - 69 2 - 4 DAVIS Rashun Jarrel (27)
(Kaposvári KK)
MORANT Demetris (9)
(Szolnoki Olajbányász)
SMITH Speedy (7)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O V, 58 - 85 2 - 5 COLEMAN Marcus Orlando (28)
(Atomerőmű SE)
HENDLEIN Roland (10)
(Kaposvári KK)
EVANS II. Shannon Eugene (6)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, dr. Mészáros Balázs, Nyilas István (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. november 16. 20:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I GY, 82 - 99 3 - 5 NORFLEET Julian Vincent (21)
(Kaposvári KK)
PONJAVIC Aleksandar (11)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (7)
(Kaposvári KK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, TÖRÖK RÓBERT (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. november 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 82 - 69 4 - 5 DAVIS Rashun Jarrel (20)
(Kaposvári KK)
PONJAVIC Aleksandar (10)
(Kaposvári KK)
DAVIS Rashun Jarrel (6)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Boros Tamás, Major Ádám (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. december 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O V, 68 - 69 4 - 6 NORFLEET Julian Vincent (17)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (17)
(Kaposvári KK)
MILLER Phillip De Shon (5)
(Jászberény)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Hervay Tibor (Dernei Gábor)
Műsor - 2019. december 14. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 87 - 62 5 - 6 NORFLEET Julian Vincent (24)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (12)
(Kaposvári KK)
WITTMANN Krisztián (6)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Kulcsár Tibor (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. december 20. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 99 - 88 5 - 7 DAVIS Rashun Jarrel (22)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (10)
(Kaposvári KK)
GUYTON Carlton (10)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, TÖRÖK RÓBERT, Sörlei Attila (Bogárdi János)
Műsor - 2019. december 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 91 - 71 5 - 8 EDWARDS Justin (19)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (10)
(Egis Körmend)
TURNER Frank Rahim (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Balog György Attila (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2020. január 3. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló DEACDEAC O V, 92 - 94 5 - 9 DAVIS Rashun Jarrel (27)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (8)
(Kaposvári KK)
MOODY Stefan Tyler (7)
(DEAC)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília, Ádám József (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. január 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 102 - 113 6 - 9 NORFLEET Julian Vincent (29)
(Kaposvári KK)
LALIC Jure (7)
(Kaposvári KK)
NORFLEET Julian Vincent (7)
(Kaposvári KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Minár László Balázs, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. január 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 78 - 98 6 - 10 PERL Zoltán (18)
(Falco KC)
LAKE De'Quon (8)
(Falco KC)
BENKE Szilárd (4)
(Falco KC)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, TÖRÖK RÓBERT (Dernei Gábor)
Műsor - 2020. január 25. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló OSE LionsOSE Lions O GY, 91 - 83 7 - 10 DAVIS Rashun Jarrel (22)
(Kaposvári KK)
BOZOVIC Milivoje (14)
(OSE Lions)
NORFLEET Julian Vincent (8)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Goda László, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
Műsor - 2020. február 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Sopron KCSopron KC I V, 101 - 96 7 - 11 JOGÉLA Tauras (28)
(Sopron KC)
PONJAVIC Aleksandar (13)
(Kaposvári KK)
NORFLEET Julian Vincent (6)
(Kaposvári KK)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Kovács Nimród János (Téczely Tamás)
Műsor - 2020. február 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O V, 80 - 89 7 - 12 JONES Andre (28)
(Szolnoki Olajbányász)
CAKARUN Marjan (9)
(Szolnoki Olajbányász)
JONES Andre (6)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Praksch Péter Árpád, Györfy Rúben (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. február 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I V, 84 - 82 7 - 13 CURRY Morris Sharaud (24)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
HENDLEIN Roland (11)
(Kaposvári KK)
DAVIS Rashun Jarrel (6)
(Kaposvári KK)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Dernei Gábor)
Műsor - 2020. március 7. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 91 - 65 7 - 14 EVANS II. Shannon Eugene (19)
(Atomerőmű SE)
HENDLEIN Roland (14)
(Kaposvári KK)
DAVIS Rashun Jarrel (7)
(Kaposvári KK)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Boros Tamás (Forrai Sámuel)
Műsor - 2020. március 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O V, 73 - 86 7 - 15 SMITH Christopher (20)
(PVSK-VEOLIA)
HENDLEIN Roland (9)
(Kaposvári KK)
DAVIS Rashun Jarrel (6)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Kovács Nimród János (Fekete László)

Megyei szövetségek