Műsor - 2019. szeptember 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló OSE LionsOSE Lions O GY, 84 - 63 1 - 0 TURNER Frank Rahim (15)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (13)
(Egis Körmend)
EDWARDS Justin (4)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, TÖRÖK RÓBERT, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. október 4. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Sopron KCSopron KC I GY, 80 - 84 2 - 0 VARNADO Jordon Milik (28)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (9)
(Egis Körmend)
TURNER Frank Rahim (6)
(Egis Körmend)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Major Ádám (Dernei Gábor)
Műsor - 2019. október 12. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O GY, 89 - 60 3 - 0 JONES Andre (22)
(Szolnoki Olajbányász)
MORANT Demetris (8)
(Szolnoki Olajbányász)
TURNER Frank Rahim (9)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Györfy Rúben (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. október 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I GY, 63 - 80 4 - 0 JACKSON Justin Le Shayne (17)
(Atomerőmű SE)
TAYLOR Travis T. (15)
(Egis Körmend)
EVANS II. Shannon Eugene (9)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. október 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I V, 94 - 80 4 - 1 SMITH Christopher (33)
(PVSK-VEOLIA)
TAYLOR Travis T. (9)
(Egis Körmend)
PONGÓ Máté (7)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás Ferenc, Balogh Gyula (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. november 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 96 - 84 5 - 1 ASBURY Brian Keith (21)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
TAYLOR Travis T. (13)
(Egis Körmend)
TURNER Frank Rahim (12)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila, Györfy Rúben (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2019. november 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 75 - 74 5 - 2 VARNADO Jordon Milik (23)
(Egis Körmend)
KARAHODZIC Kemal (15)
(KTE-Duna Aszfalt)
TURNER Frank Rahim (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Frányó Péter (Téczely Tamás)
Műsor - 2019. november 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 94 - 80 6 - 2 TURNER Frank Rahim (22)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (10)
(Egis Körmend)
TURNER Frank Rahim (12)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, dr. Mészáros Balázs, Farkas Gábor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. november 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O GY, 87 - 53 7 - 2 EDWARDS Justin (18)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (13)
(Egis Körmend)
EDWARDS Justin (3)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Dr. Oláh Márk (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. december 7. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 82 - 76 7 - 3 AGAFONOV Andriy (23)
(Zalakerámia ZTE KK)
EDWARDS Justin (13)
(Egis Körmend)
BIBBINS Justin Irvin (7)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Vida József (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. december 14. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 83 - 70 8 - 3 PERL Zoltán (18)
(Falco KC)
TAYLOR Travis T. (12)
(Egis Körmend)
TURNER Frank Rahim (10)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. december 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló DEACDEAC O GY, 96 - 90 9 - 3 MOODY Stefan Tyler (30)
(DEAC)
EDWARDS Justin (9)
(Egis Körmend)
MANIGAT Jahenns-Ley (6)
(DEAC)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Kulcsár Tibor, Kovács Nimród János (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. december 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 91 - 71 10 - 3 EDWARDS Justin (19)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (10)
(Egis Körmend)
TURNER Frank Rahim (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Balog György Attila (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2020. január 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló OSE LionsOSE Lions I GY, 71 - 72 11 - 3 TURNER Frank Rahim (30)
(Egis Körmend)
BOZOVIC Milivoje (15)
(OSE Lions)
WASHINGTON Eric Gerard (5)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Lengyel Ádám József (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. január 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 76 - 71 12 - 3 VARNADO Jordon Milik (26)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (9)
(Egis Körmend)
TURNER Frank Rahim (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I GY, 84 - 87 13 - 3 JONES Andre (24)
(Szolnoki Olajbányász)
TAYLOR Travis T. (10)
(Egis Körmend)
DAVIS Darwin (6)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Frányó Péter (Farkas Zoltán)
Műsor - 2020. január 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 93 - 84 14 - 3 VARNADO Jordon Milik (33)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (15)
(Egis Körmend)
TURNER Frank Rahim (9)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Balog György Attila, Pozsonyi László (Valovics István)
Műsor - 2020. február 1. 14:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O V, 79 - 80 14 - 4 SMITH Christopher (23)
(PVSK-VEOLIA)
TAYLOR Travis T. (13)
(Egis Körmend)
PONGÓ Máté (6)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Söjtöry Tamás Ferenc, Boros Tamás (Dernei Gábor)
Műsor - 2020. február 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 79 - 83 15 - 4 TAYLOR Travis T. (25)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (13)
(Egis Körmend)
TURNER Frank Rahim (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Farkas Gábor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. március 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Goda László, Kulcsár Tibor (Bognár Tibor)
Műsor - 2020. március 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I
Aréna: Bercsényi tornacsarnok
Műsor - 2020. március 18. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I
Aréna: Arena Savaria
Műsor - 2020. március 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló DEACDEAC I
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Műsor - 2020. március 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I
Aréna: Kaposvár Aréna

Megyei szövetségek