Műsor - 2019. szeptember 27. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O V, 80 - 100 0 - 1 MCDUFFIE Markis (22)
(Alba Fehérvár)
KRSTIC Nemanja (7)
(Szolnoki Olajbányász)
SMITH Kenneth (11)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Goda László (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. október 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O GY, 89 - 75 1 - 1 MILLER Phillip De Shon (25)
(Jászberény)
MORANT Demetris (9)
(Szolnoki Olajbányász)
SMITH Kenneth (13)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, dr. Mészáros Balázs, Vida József (Fekete László)
Műsor - 2019. október 12. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 89 - 60 1 - 2 JONES Andre (22)
(Szolnoki Olajbányász)
MORANT Demetris (8)
(Szolnoki Olajbányász)
TURNER Frank Rahim (9)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Györfy Rúben (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. október 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló DEACDEAC O GY, 80 - 62 2 - 2 JONES Andre (28)
(Szolnoki Olajbányász)
BORISOV Milos (10)
(DEAC)
SMITH Kenneth (9)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, TÖRÖK RÓBERT, Nyilas István (Farkas Zoltán)
Műsor - 2019. október 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 80 - 91 3 - 2 JONES Andre (24)
(Szolnoki Olajbányász)
DJURIC Zarko (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
SMITH Kenneth (12)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. november 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 75 - 69 4 - 2 DAVIS Rashun Jarrel (27)
(Kaposvári KK)
MORANT Demetris (9)
(Szolnoki Olajbányász)
SMITH Kenneth (7)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. november 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló OSE LionsOSE Lions I V, 77 - 64 4 - 3 TUCKER Dakarai (19)
(Szolnoki Olajbányász)
BOZOVIC Milivoje (10)
(OSE Lions)
SMITH Kenneth (6)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Farkas Gábor (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. november 16. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 84 - 70 5 - 3 TUCKER Dakarai (22)
(Szolnoki Olajbányász)
MORANT Demetris (12)
(Szolnoki Olajbányász)
SMITH Kenneth (6)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Vida József (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. november 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 81 - 63 5 - 4 SMITH Kenneth (21)
(Szolnoki Olajbányász)
SMITH Kenneth (6)
(Szolnoki Olajbányász)
PERL Zoltán (4)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor, Lengyel Ádám József (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. december 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 69 - 90 6 - 4 JONES Andre (24)
(Szolnoki Olajbányász)
SMITH Kenneth (8)
(Szolnoki Olajbányász)
SMITH Kenneth (9)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Szilágyi Bálint (Bogárdi János)
Műsor - 2019. december 14. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I GY, 75 - 84 7 - 4 EVANS II. Shannon Eugene (27)
(Atomerőmű SE)
JACKSON Justin Le Shayne (11)
(Atomerőmű SE)
EVANS II. Shannon Eugene (6)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Horváth Csongor Béla (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. december 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O GY, 100 - 75 8 - 4 JONES Andre (25)
(Szolnoki Olajbányász)
SMITH Kenneth (9)
(Szolnoki Olajbányász)
DAVIS Darwin (6)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Goda László (Farkas Zoltán)
Műsor - 2019. december 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 94 - 69 9 - 4 JONES Andre (30)
(Szolnoki Olajbányász)
KARAHODZIC Kemal (9)
(KTE-Duna Aszfalt)
DAVIS Darwin (5)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Győrffy Pál Attila, Nyilas István (Fekete László)
Műsor - 2020. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 90 - 89 9 - 5 JONES Andre (25)
(Szolnoki Olajbányász)
CSORVÁSI Milán (7)
(Alba Fehérvár)
LJUBICIC Marko (8)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. január 15. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I GY, 54 - 75 10 - 5 PANTELIC Djordje (14)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (10)
(Jászberény)
PRICE Timothy Terell (2)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Györfy Rúben (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Egis KörmendEgis Körmend O V, 84 - 87 10 - 6 JONES Andre (24)
(Szolnoki Olajbányász)
TAYLOR Travis T. (10)
(Egis Körmend)
DAVIS Darwin (6)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Frányó Péter (Farkas Zoltán)
Műsor - 2020. január 24. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló DEACDEAC I V, 81 - 68 10 - 7 MOODY Stefan Tyler (21)
(DEAC)
KRSTIC Nemanja (7)
(Szolnoki Olajbányász)
PRICE Timothy Terell (6)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Ádám József (Bogárdi János)
Műsor - 2020. január 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O V, 73 - 78 10 - 8 TUCKER Dakarai (25)
(Szolnoki Olajbányász)
TUCKER Dakarai (10)
(Szolnoki Olajbányász)
JOHNSON JR. Reginald (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Nyilas István (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. február 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I GY, 80 - 89 11 - 8 JONES Andre (28)
(Szolnoki Olajbányász)
CAKARUN Marjan (9)
(Szolnoki Olajbányász)
JONES Andre (6)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Praksch Péter Árpád, Györfy Rúben (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. március 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló OSE LionsOSE Lions O
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Nagy Viktor (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. március 11. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Sopron KCSopron KC I
Aréna: NOVOMATIC Aréna
Műsor - 2020. március 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I
Aréna: Messzi István Sportcsarnok

Megyei szövetségek