Műsor - 2018. október 27. 13:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Gödi SE |
O |
V, 51 - 53
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Németh Fanni (Cseh Sándor Attila) |
Műsor - 2018. október 27. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Kiss Lenke KS |
I |
V, 72 - 70
|
0 - 2 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté (Cseh Sándor Attila) |
Műsor - 2018. november 24. 10:00
Műsor - 2018. november 24. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| BEAC Farkasrét |
I |
GY, 32 - 106
|
2 - 2 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Bárány Levente, Korhetz Szilárd (Bagi Károly) |
Műsor - 2018. december 15. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| MTK Budapest |
O |
|
|
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Pál Roland (Szabari János) |
Műsor - 2018. december 15. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Kiss Lenke KS |
I |
V, 66 - 65
|
3 - 3 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Pál Roland (Szabari János) |
Műsor - 2019. január 13. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Gödi SE |
O |
GY, 86 - 39
|
4 - 3 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Vigh Balázs, Rab Domonkos (Solymosi Tamás) |
Műsor - 2019. január 13. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| DMTK Haraszti Sasok |
I |
GY, 66 - 108
|
5 - 3 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Vigh Balázs, Rab Domonkos (Solymosi Tamás) |
Műsor - 2019. február 17. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| BEAC - Újbuda KA/B |
O |
V, 63 - 70
|
5 - 4 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Adjudani Dániel Pezsman (Cseh Sándor Attila) |
Műsor - 2019. február 17. 09:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Kiss Lenke KS |
I |
GY, 56 - 81
|
6 - 4 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Szabó István, Hőgerl Bence (Cseh Sándor Attila) |
Műsor - 2019. március 9. 12:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| BEAC - Újbuda KA/B |
O |
V, 48 - 75
|
6 - 5 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Belák Zoltán, Cselóczki Mátyás (Czókoly István) |
Műsor - 2019. március 9. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Gödi SE |
I |
V, 72 - 56
|
6 - 6 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Belák Zoltán, Cselóczki Mátyás (Czókoly István) |
Műsor - 2019. március 24. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Kiss Lenke KS |
I |
GY, 33 - 81
|
7 - 6 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Kapros Roland, Szabó István (Cseh Sándor Attila) |
Műsor - 2019. március 24. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| MTK Budapest |
O |
GY, 68 - 51
|
8 - 6 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Kapros Roland, Korhetz Szilárd (Cseh Sándor Attila) |
Műsor - 2019. április 14. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Vasas Akadémia/B |
I |
V, 62 - 52
|
8 - 7 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Horváth Kinga, Gere Kálmán Richárd (Dernei Gábor) |
Műsor - 2019. április 14. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| BEAC - Újbuda KA/B |
I |
V, 68 - 46
|
8 - 8 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Korhetz Szilárd (Dernei Gábor) |
Műsor - 2019. május 4. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| MTK Budapest |
O |
V, 54 - 76
|
8 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tahin András, Korompai Zsolt László (Szabari János) |
Műsor - 2019. május 4. 14:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Kiss Lenke KS |
I |
V, 67 - 62
|
8 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gere Kálmán Richárd (Szabadvári János László) |