Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Széchenyi KA | O | GY, 73 - 28 | 1 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Kiss Máté László, Tóth Mihály (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia | I | V, 84 - 48 | 1 - 1 | - | - | ||
Játékvezetők: Kiss Máté László, Tóth Mihály (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A | I | V, 75 - 74 | 1 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE | O | V, 33 - 120 | 1 - 3 | - | - | ||
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Balogh Kristóf (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | O | V, 62 - 87 | 1 - 4 | - | - | ||
Játékvezetők: Baukó Ferenc (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A | O | V, 68 - 78 | 1 - 5 | - | - | ||
Játékvezetők: Baukó Ferenc (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE | I | V, 93 - 31 | 1 - 6 |
TOMAN Petra (26) (Csata DSE) |
TOMAN Réka (1) (Csata DSE) |
STRAUSZ Edina (4) (Csata DSE) |
|
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia/A | I | GY, 46 - 57 | 2 - 6 |
BŐDI Csenge Alíz (13) (Bajai NKK) |
BŐDI Csenge Alíz (1) (Bajai NKK) |
KOVÁCSFI Barbara (3) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
|
Játékvezetők: Földvári Tamás, Dr. Danka Péter (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | I | V, 101 - 67 | 2 - 7 | - | - | ||
Játékvezetők: Märcz Péter, dr. Szakács Imre Vilmos (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia/A | O | GY, 70 - 68 | 3 - 7 | - | - | ||
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | I | V, 65 - 37 | 3 - 8 |
SZAKOLCZI Diána (24) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
- |
SZAKOLCZI Diána (6) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
|
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Pál Roland (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia | O | V, 44 - 91 | 3 - 9 | - | - | ||
Játékvezetők: Horváth Kinga, Zádeczki Donát László (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 61 - 59 | 3 - 10 |
DOBÓ Heléna Lilla (26) (Nyíregyházi Kosársuli) |
- |
NAGY Nóra (5) (Nyíregyházi Kosársuli) |
|
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Darazsak Akadémia/A | O | V, 44 - 76 | 3 - 11 |
ÁCS Luca (19) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
BŐDI Csenge Alíz (1) (Bajai NKK) |
STRIEGL Dorina (4) (Bajai NKK) |
|
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia/A | O | GY, 69 - 68 | 4 - 11 |
BŐDI Csenge Alíz (22) (Bajai NKK) |
- |
OROSZ Olívia (4) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
|
Játékvezetők: Kapros Roland, Tahin András (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | I | V, 73 - 67 | 4 - 12 |
TAR Csenge (20) (Zsíros Akadémia) |
BŐDI Csenge Alíz (1) (Bajai NKK) |
BŐDI Csenge Alíz (7) (Bajai NKK) |
|
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Horváth Kinga (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE | I | V, 97 - 31 | 4 - 13 | - | - | ||
Játékvezetők: Tóth Mihály (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DVTK Akadémia/A | I | GY, 49 - 76 | 5 - 13 |
BŐDI Csenge Alíz (16) (Bajai NKK) |
- |
BŐDI Csenge Alíz (4) (Bajai NKK) |
|
Játékvezetők: Tóth Mihály (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű-KSC Szekszárd | O | GY, 65 - 42 | 6 - 13 |
KALOCSAI Eszter (16) (Bajai NKK) |
KALOCSAI Eszter (1) (Bajai NKK) |
KOVÁCS Brenda (5) (Bajai NKK) |
|
Játékvezetők: Tóth Mihály (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Debreceni KA/A | O | GY, 64 - 58 | 7 - 13 |
BŐDI Csenge Alíz (21) (Bajai NKK) |
BŐDI Csenge Alíz (1) (Bajai NKK) |
HAWRLANT Boglárka (9) (Debreceni KA/A) |
|
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Horváth Kinga (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | O | V, 43 - 76 | 7 - 14 | - | - | ||
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Komlódi Benedek (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia | I | V, 59 - 40 | 7 - 15 |
STRIEGL Dorina (11) (Bajai NKK) |
STRIEGL Dorina (2) (Bajai NKK) |
ORSÓS Dominika (3) (Bajai NKK) |
|
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia/A | I | GY, 54 - 63 | 8 - 15 |
PALÁSTI Julianna (19) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
FUTÓ Beatrix (1) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
PALÁSTI Julianna (7) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
|
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Propszt Amanda (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű-KSC Szekszárd | O | V, 61 - 91 | 8 - 16 |
BŐDI Csenge Alíz (16) (Bajai NKK) |
BERENCSI Csenge (1) (Bajai NKK) |
HALMÁGYI Kata (6) (Bajai NKK) |
|
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Ács Dezső (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | O | V, 56 - 62 | 8 - 17 |
BŐDI Csenge Alíz (28) (Bajai NKK) |
BŐDI Csenge Alíz (1) (Bajai NKK) |
BŐDI Csenge Alíz (7) (Bajai NKK) |
|
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szeged KE/A | O | GY, 75 - 57 | 9 - 17 |
BŐDI Csenge Alíz (15) (Bajai NKK) |
- |
BŐDI Csenge Alíz (5) (Bajai NKK) |
|
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dross Bálint (Mustos Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Széchenyi KA | I | GY, 46 - 89 | 10 - 17 |
KOVÁCS Brenda (16) (Bajai NKK) |
KAZY Kamilla (1) (Bajai NKK) |
KOVÁCS Brenda (4) (Bajai NKK) |
|
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Mester Milán (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Kosársuli | O | GY, 77 - 54 | 11 - 17 |
STRIEGL Dorina (17) (Bajai NKK) |
BŐDI Csenge Alíz (1) (Bajai NKK) |
DOBÓ Heléna Lilla (4) (Nyíregyházi Kosársuli) |
|
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Dross Bálint (Mustos Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalaegerszegi KTE | O | GY, 87 - 53 | 12 - 17 |
BŐDI Csenge Alíz (20) (Bajai NKK) |
TÖRÖK Kata (1) (Zalaegerszegi KTE) |
BŐDI Csenge Alíz (8) (Bajai NKK) |
|
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dross Bálint (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Kosársuli | O | GY, 78 - 57 | 13 - 17 |
BŐDI Csenge Alíz (26) (Bajai NKK) |
BŐDI Csenge Alíz (2) (Bajai NKK) |
HALMÁGYI Kata (6) (Bajai NKK) |
|
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Utasi Balázs (Mustos Tamás János) |