Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Kosársuli | O | V, 66 - 73 | 0 - 1 | - | - | ||
Játékvezetők: Domokos Bence, Szücs Szabolcs (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVSI Vadmacskák/A | I | GY, 42 - 70 | 1 - 1 | - | - | ||
Játékvezetők: Domokos Bence, Propszt Amanda (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A | O | V, 49 - 85 | 1 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Csallóközi Gábor (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | I | V, 108 - 55 | 1 - 3 | - | - | ||
Játékvezetők: Csallóközi Gábor (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai NKK | O | V, 46 - 57 | 1 - 4 |
BŐDI Csenge Alíz (13) (Bajai NKK) |
BŐDI Csenge Alíz (1) (Bajai NKK) |
KOVÁCSFI Barbara (3) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
|
Játékvezetők: Földvári Tamás, Dr. Danka Péter (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A | I | V, 93 - 42 | 1 - 5 |
MORSHAUZER Petra (20) (Kosárlabda Akadémia Pécs/A) |
- |
KOHN Petra Vivien (4) (Kosárlabda Akadémia Pécs/A) |
|
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | O | V, 42 - 102 | 1 - 6 | - | - | ||
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Matóczay Bálint (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE | O | V, 31 - 128 | 1 - 7 | - | - | ||
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Balogh Kristóf (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE | I | V, 99 - 30 | 1 - 8 | - | - | ||
Játékvezetők: Kiss Zoltán, dr. Szakács Imre Vilmos (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai NKK | I | V, 70 - 68 | 1 - 9 | - | - | ||
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsa DKK | O | GY, 80 - 42 | 2 - 9 | - | - | ||
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes (Göncz Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mágusok Egyesület | I | GY, 61 - 87 | 3 - 9 | - | - | ||
Játékvezetők: Lovas Péter, Szántó Dénes (Göncz Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DVTK-ÉLKSK T | O | GY, 75 - 62 | 4 - 9 | - | - | ||
Játékvezetők: Szántó Dénes, Szecsődi Richárd Attila (Göncz Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | I | V, 79 - 78 | 4 - 10 |
PALÁSTI Julianna (26) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
TATÁR Hanna Anikó (1) (Zsíros Akadémia) |
OBERFRANK Laura (5) (Zsíros Akadémia) |
|
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai NKK | I | V, 69 - 68 | 4 - 11 |
BŐDI Csenge Alíz (22) (Bajai NKK) |
- |
OROSZ Olívia (4) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
|
Játékvezetők: Kapros Roland, Tahin András (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Darazsak Akadémia/A | O | V, 37 - 85 | 4 - 12 |
KÓKAI Patrícia Tímea (17) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
- |
PALÁSTI Julianna (4) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
|
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Horváth Kinga (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A | I | V, 82 - 60 | 4 - 13 | - | - | ||
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Debreceni KA/A | I | V, 84 - 54 | 4 - 14 |
PAPP Lilla (24) (Debreceni KA/A) |
- |
PAPP Lilla (8) (Debreceni KA/A) |
|
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Török Flóris-Törekvés SE/A | O | GY, 85 - 62 | 5 - 14 |
VARGA Napsugár (17) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
- |
KOVÁCSFI Barbara (6) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
|
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DVTK Akadémia/A | I | V, 86 - 67 | 5 - 15 |
PALÁSTI Julianna (25) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
- |
PALÁSTI Julianna (7) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
|
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Szűcs Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalaegerszegi KTE | I | GY, 67 - 92 | 6 - 15 |
ÁCS Alexandra (31) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
ÁCS Alexandra (13) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szücs Szabolcs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szeged KE/A | O | GY, 82 - 71 | 7 - 15 |
PALÁSTI Julianna (29) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
FUTÓ Beatrix (1) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
PALÁSTI Julianna (7) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
|
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Balogh László (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai NKK | O | V, 54 - 63 | 7 - 16 |
PALÁSTI Julianna (19) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
FUTÓ Beatrix (1) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
PALÁSTI Julianna (7) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
|
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Propszt Amanda (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | I | V, 76 - 66 | 7 - 17 |
SZANTNER-DURUCZ Szonja Nóra (19) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
SZANTNER-DURUCZ Szonja Nóra (1) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
PALÁSTI Julianna (5) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
|
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Ács Dezső (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű-KSC Szekszárd | I | V, 86 - 66 | 7 - 18 |
HOROG Betta (19) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
FUTÓ Beatrix (1) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
PALÁSTI Julianna (6) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
|
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalaegerszegi KTE | O | V, 62 - 63 | 7 - 19 |
ÁCS Alexandra (27) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
PALÁSTI Julianna (9) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
|
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Dross Bálint (Mustos Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Török Flóris-Törekvés SE/A | O | GY, 80 - 71 | 8 - 19 |
PALÁSTI Julianna (17) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
- |
SZANTNER-DURUCZ Szonja Nóra (7) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
|
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Dross Bálint, Mester Milán (Mustos Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DVTK Akadémia/A | I | V, 71 - 46 | 8 - 20 |
PALÁSTI Julianna (19) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
PALÁSTI Julianna (1) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
PALÁSTI Julianna (6) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
|
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor (Mustos Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szeged KE/A | O | GY, 77 - 58 | 9 - 20 |
PALÁSTI Julianna (19) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
VARGA Napsugár (1) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
BALATONI Zoé (4) (Szeged KE / A) |
|
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Mester Milán (Mustos Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Széchenyi KA | I | GY, 69 - 79 | 10 - 20 |
MOLNÁROVÁ Anna-Laura (33) (Széchenyi KA) |
- |
MOLNÁROVÁ Anna-Laura (5) (Széchenyi KA) |
|
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Dross Bálint, Mester Milán (Mustos Tamás János) |