Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Debreceni KA/A | O | GY, 73 - 56 | 1 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szabados Benedek (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE | I | V, 96 - 33 | 1 - 1 | - | - | ||
Játékvezetők: Rinyu Péter, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai NKK | O | GY, 75 - 74 | 2 - 1 | - | - | ||
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | I | V, 96 - 68 | 2 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia/A | I | GY, 49 - 85 | 3 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Csallóközi Gábor (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai NKK | I | GY, 68 - 78 | 4 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Baukó Ferenc (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia/A | O | GY, 93 - 42 | 5 - 2 |
MORSHAUZER Petra (20) (Kosárlabda Akadémia Pécs/A) |
- |
KOHN Petra Vivien (4) (Kosárlabda Akadémia Pécs/A) |
|
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE | I | V, 104 - 47 | 5 - 3 |
TOMAN Petra (23) (Csata DSE) |
TOMAN Réka (1) (Csata DSE) |
TOMAN Petra (5) (Csata DSE) |
|
Játékvezetők: Földvári Tamás, Szalóki Bence (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | O | V, 83 - 109 | 5 - 4 | - | - | ||
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Balogh Kristóf (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE | O | V, 55 - 110 | 5 - 5 | - | - | ||
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Matóczay Bálint (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE | I | V, 111 - 35 | 5 - 6 | - | - | ||
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szilágyi Tamás (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | I | GY, 63 - 67 | 6 - 6 | - | - | ||
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Winkler Áron (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DVTK Akadémia/A | O | GY, 74 - 69 | 7 - 6 | - | - | ||
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Horváth Kinga (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE | I | V, 100 - 34 | 7 - 7 | - | - | ||
Játékvezetők: Gaál Norbert, Balogh Kristóf (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia | O | V, 56 - 83 | 7 - 8 | - | - | ||
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szentpáli-Gavallér Csaba (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | I | GY, 53 - 76 | 8 - 8 | - | - | ||
Játékvezetők: Csoma Viktor, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia/A | O | GY, 82 - 60 | 9 - 8 | - | - | ||
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Török Flóris-Törekvés SE/A | I | GY, 44 - 105 | 10 - 8 |
SZŰCS Anna (26) (Kosárlabda Akadémia Pécs/A) |
- |
MORSHAUZER Petra (6) (Kosárlabda Akadémia Pécs/A) |
|
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Debreceni KA/A | O | GY, 80 - 66 | 11 - 8 |
PAPP Lilla (22) (Debreceni KA/A) |
SIMON Dorottya (2) (Kosárlabda Akadémia Pécs/A) |
BALASSA Kincső Mária (7) (Debreceni KA/A) |
|
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE | I | V, 102 - 38 | 11 - 9 |
TOMAN Petra (22) (Csata DSE) |
SIMON Dorottya (1) (Kosárlabda Akadémia Pécs/A) |
TOMAN Petra (6) (Csata DSE) |
|
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Darazsak Akadémia/A | I | V, 64 - 49 | 11 - 10 |
KÓKAI Patrícia Tímea (25) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
KÓKAI Patrícia Tímea (1) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
EGRESITS Réka (3) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
|
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 80 - 71 | 12 - 10 |
TAR Csenge (19) (Zsíros Akadémia) |
OBERFRANK Laura (1) (Zsíros Akadémia) |
SZABÓ Zsófia (6) (Zsíros Akadémia) |
|
Játékvezetők: Szalóki Bence, Farkas Péter Gábor (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Kosársuli | I | GY, 58 - 79 | 13 - 10 |
MORSHAUZER Petra (17) (Kosárlabda Akadémia Pécs/A) |
BÁRDOS Míra Noémi (1) (Nyíregyházi Kosársuli) |
CSIZMADIA Sára (4) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DVTK Akadémia/A | O | GY, 71 - 45 | 14 - 10 |
SIMON Dorottya (32) (Kosárlabda Akadémia Pécs/A) |
- |
SIMON Dorottya (10) (Kosárlabda Akadémia Pécs/A) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Debreceni KA/A | O | GY, 56 - 51 | 15 - 10 |
PAPP Lilla (25) (Debreceni KA/A) |
- |
SIMON Dorottya (4) (Kosárlabda Akadémia Pécs/A) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | I | V, 77 - 49 | 15 - 11 |
JÁNOSI Virág Eszter (23) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
- |
JÁNOSI Virág Eszter (7) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
|
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Sándor Ivett, Paulus Bence Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia | O | V, 52 - 55 | 15 - 12 |
RÁTKAI Eszter (19) (Vasas Akadémia) |
RÁTKAI Eszter (2) (Vasas Akadémia) |
RÁTKAI Eszter (11) (Vasas Akadémia) |
|
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Propszt Amanda (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Debreceni KA/A | I | GY, 52 - 73 | 16 - 12 |
BALASSA Kincső Mária (19) (Debreceni KA/A) |
SIMON Dorottya (1) (Kosárlabda Akadémia Pécs/A) |
PAPP Lilla (7) (Debreceni KA/A) |
|
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Horváth Kinga, Paulus Bence Máté (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű-KSC Szekszárd | O | GY, 79 - 53 | 17 - 12 |
KOHN Petra Vivien (20) (Kosárlabda Akadémia Pécs/A) |
SZÜCS Gréta (1) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
SIMON Dorottya (6) (Kosárlabda Akadémia Pécs/A) |
|
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Pál Roland, Czinder Adrienn (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Debreceni KA/A | O | GY, 70 - 66 | 18 - 12 |
PAPP Lilla (38) (Debreceni KA/A) |
- |
PAPP Lilla (12) (Debreceni KA/A) |
|
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Pál Roland, Paulus Bence Máté (Szlota Tibor Csaba) |