Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DVTK Akadémia/A | O | V, 55 - 61 | 0 - 1 | - | - | ||
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella (Bene Szilárd Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA/A | I | V, 63 - 50 | 0 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella (Bene Szilárd Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Radobasket | O | GY, 87 - 24 | 1 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Hegedűs Attla (Halász Ernő István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaszások Akadémia | I | GY, 29 - 106 | 2 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Németh Csaba, Hegedűs Attla (Halász Ernő István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalaegerszegi KTE | O | GY, 75 - 37 | 3 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Csaba (Halász Ernő István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalaegerszegi KTE | O | GY, 103 - 54 | 4 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű-KSC Szekszárd | I | GY, 49 - 87 | 5 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Buzai Patrik (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalaegerszegi KTE | I | GY, 46 - 93 | 6 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Hegedűs Attla (Kis Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Széchenyi KA | I | GY, 43 - 95 | 7 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Horváth Alajos, Novák Marcell (Kis Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsa DKK | I | GY, 50 - 121 | 8 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Erős Florentina, Káli Szabolcs (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Széchenyi KA | O | GY, 98 - 39 | 9 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű-KSC Szekszárd | O | GY, 59 - 36 | 10 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Hegedűs Attla (Silló Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsa DKK | O | GY, 77 - 31 | 11 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Hegedűs Attla (Silló Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Széchenyi KA | O | GY, 94 - 39 | 12 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Radobasket | I | GY, 26 - 110 | 13 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Török Flóris-Törekvés SE/A | O | GY, 78 - 35 | 14 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Buzai Patrik (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 78 - 44 | 15 - 2 |
EGRESITS Réka (16) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
BOGNÁR Dóra (1) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
EGRESITS Réka (4) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
|
Játékvezetők: Kapros Roland, Tahin András (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai NKK | I | GY, 44 - 76 | 16 - 2 |
ÁCS Luca (19) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
BŐDI Csenge Alíz (1) (Bajai NKK) |
STRIEGL Dorina (4) (Bajai NKK) |
|
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia/A | I | GY, 37 - 85 | 17 - 2 |
KÓKAI Patrícia Tímea (17) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
- |
PALÁSTI Julianna (4) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
|
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Horváth Kinga (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia | I | V, 61 - 43 | 17 - 3 | - | - | ||
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Széchenyi KA | O | GY, 85 - 59 | 18 - 3 | - | - | ||
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalaegerszegi KTE | O | GY, 97 - 31 | 19 - 3 | - | - | ||
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 73 - 57 | 20 - 3 |
ÁCS Luca (19) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
TATÁR Hanna Anikó (2) (Zsíros Akadémia) |
EGRESITS Réka (4) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
|
Játékvezetők: Szalóki Bence, Fodor Sándor Balázs (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A | O | GY, 64 - 49 | 21 - 3 |
KÓKAI Patrícia Tímea (25) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
KÓKAI Patrícia Tímea (1) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
EGRESITS Réka (3) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
|
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE | I | V, 82 - 24 | 21 - 4 |
TOMAN Petra (19) (Csata DSE) |
TOMAN Petra (1) (Csata DSE) |
ÁCS Luca (3) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
|
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | O | V, 60 - 89 | 21 - 5 | - | - | ||
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia | O | V, 35 - 50 | 21 - 6 | - | - | ||
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Matóczay Bálint (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE | I | V, 80 - 31 | 21 - 7 | - | - | ||
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 57 - 54 | 22 - 7 |
KÓKAI Patrícia Tímea (19) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
KÓKAI Patrícia Tímea (1) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
ÁCS Luca (5) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
|
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Horváth Kinga, Propszt Amanda (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű-KSC Szekszárd | O | GY, 68 - 56 | 23 - 7 |
EGRESITS Réka (19) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
- |
EGRESITS Réka (9) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
|
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Pál Roland (Halmos Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata DSE | I | V, 84 - 34 | 23 - 8 |
TOMAN Petra (22) (Csata DSE) |
TOMAN Réka (2) (Csata DSE) |
TOMAN Petra (5) (Csata DSE) |
|
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Sándor Ivett, Propszt Amanda (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | I | V, 86 - 69 | 23 - 9 |
JÁNOSI Virág Eszter (39) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
EGRESITS Réka (2) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
JÁNOSI Virág Eszter (10) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
|
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Sándor Ivett, Horváth Kinga (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia | O | V, 50 - 55 | 23 - 10 |
RÁTKAI Eszter (19) (Vasas Akadémia) |
BAUER Zorka (1) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
RÁTKAI Eszter (13) (Vasas Akadémia) |
|
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Propszt Amanda (Szlota Tibor Csaba) |