Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Negyedd. 1.m | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | V, 70 - 48 | 0 - 1 |
BISHOP Abby Kate (21) (KSC-Szekszárd) |
GRAY Reshanda (14) (CMB CARGO UNI Győr) |
STUDER Ágnes (5) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Söjtöry Tamás (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Negyedd. 2.m | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | GY, 60 - 57 | 1 - 1 |
SPANOU Artemis (19) (CMB CARGO UNI Győr) |
GRAY Reshanda (8) (CMB CARGO UNI Győr) |
MANDIC Sanja (6) (CMB CARGO UNI Győr) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Praksch Péter, Boros Tamás (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Negyedd. 3.m | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | GY, 60 - 65 | 2 - 1 |
GRAY Reshanda (24) (CMB CARGO UNI Győr) |
MC CALL Erica Angelyn (10) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (6) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Győrffy Pál Attila, Tóth Cecília (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Elődöntő 1.m | Aluinvent DVTK | I | V, 64 - 52 | 2 - 2 |
MOKANGO MODIRI Chanel (22) (Aluinvent DVTK) |
MOKANGO MODIRI Chanel (13) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (6) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter, Papp Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Elődöntő 2.m | Aluinvent DVTK | O | GY, 87 - 82 | 3 - 2 |
GRAY Reshanda (34) (CMB CARGO UNI Győr) |
GRAY Reshanda (11) (CMB CARGO UNI Győr) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (8) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Cecília (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Elődöntő 3.m | Aluinvent DVTK | I | V, 75 - 61 | 3 - 3 |
MOKANGO MODIRI Chanel (23) (Aluinvent DVTK) |
GRAY Reshanda (12) (CMB CARGO UNI Győr) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (13) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Győrffy Pál Attila, Ádám József (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. helyért, 1.m | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | GY, 68 - 74 | 4 - 3 |
SPANOU Artemis (16) (CMB CARGO UNI Győr) |
GRAY Reshanda (9) (CMB CARGO UNI Győr) |
KOIZAR SIGRID (4) (ZTE NKK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. helyért, 2.m | ZTE Női Kosárlabda Klub | O | V, 49 - 69 | 4 - 4 |
GRAY Reshanda (19) (CMB CARGO UNI Győr) |
GRAY Reshanda (14) (CMB CARGO UNI Győr) |
RAKSÁNYI Krisztina (7) (CMB CARGO UNI Győr) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Tóth Cecília (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. helyért, 3.m | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | V, 80 - 60 | 4 - 5 |
SPANOU Artemis (22) (CMB CARGO UNI Győr) |
KOIZAR SIGRID (8) (ZTE NKK) |
KOIZAR SIGRID (8) (ZTE NKK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Söjtöry Tamás (Várhalmi Zsolt László) |