Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | V, 44 - 72 | 0 - 1 |
SZELES Dorka (11) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
- | - |
Aréna: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Tahin András, Székely Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Vasas Akadémia/B | O | V, 32 - 70 | 0 - 2 |
MASIER Sophia Vivienne (18) (Vasas Akadémia/B) |
- | - |
Aréna: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Bagi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Budapest Blazers | I | GY, 13 - 88 | 1 - 2 |
KEMÉNY Szófia (15) (Kiss Lenke KA) |
- | - |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Győri Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Csata DSE | O | V, 40 - 88 | 1 - 3 |
VLADÁR Róza (33) (Csata DSE) |
- | - |
Aréna: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bujtor Péter, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Török Flóris - Törekvés SE | O | V, 17 - 84 | 1 - 4 |
SZAJKÓ Gitta (16) (Török Flóris - Törekvés SE) |
- | - |
Aréna: Szigeti József Általános Iskola | Játékvezetők: Steiner Máté, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | V, 94 - 44 | 1 - 5 |
VÁMOS Anna (23) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
- | - |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Krisztina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Óbudai Kaszások | I | V, 74 - 50 | 1 - 6 |
KOVÁCS Fanni Noémi (20) (Kiss Lenke KA) |
- | - |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Szőke Gábor, Ürögi Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Budapest Blazers | O | GY, 39 - 21 | 2 - 6 |
KEMÉNY Szófia (21) (Kiss Lenke KA) |
- | - |
Aréna: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Lövei László, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Csata DSE | I | V, 58 - 37 | 2 - 7 |
VLADÁR Róza (16) (Csata DSE) |
- | - |
Aréna: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Szőke Gábor, Goda László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Vasas Akadémia/B | I | V, 77 - 22 | 2 - 8 |
SZABÓ Flóra Vilma (15) (Vasas Akadémia/B) |
- | - |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Kapus Barbara, Pál Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Török Flóris - Törekvés SE | I | V, 95 - 79 | 2 - 9 |
KEMÉNY Szófia (40) (Kiss Lenke KA) |
- | - |
Aréna: Török Flóris Általános Iskola | Játékvezetők: Hőgerl Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Óbudai Kaszások | O | V, 42 - 61 | 2 - 10 |
KEMÉNY Szófia (20) (Kiss Lenke KA) |
- | - |
Aréna: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Szabó István, Boros Krisztina |