Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | I | V, 82 - 54 | 0 - 1 |
NAGY Rebeka (16) (UNI Gyõr) |
VARGA Anna Dorottya (8) (ELTE Fortis) |
BAFFY Fanni (9) (UNI Gyõr) |
Aréna: Egyetemi Munkacsarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Esztergályos Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | O | V, 61 - 72 | 0 - 2 |
KECSKÉS Fanny (25) (Szegedi KE) |
SZABÓ Zsanett (9) (ELTE Fortis) |
NAGY Lili (4) (Szegedi KE) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | ZTE NKK II. | I | V, 70 - 63 | 0 - 3 |
HORVÁTH Fanni (14) (ZTE NKK II.) |
HERSICS Adrienn (11) (ZTE NKK II.) |
NÉMEDI Flóra Anna (3) (ELTE Fortis) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lovas Péter, Csák Máté Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MTK-Budapest II. | O | V, 53 - 65 | 0 - 4 |
STEKLER Kamilla (15) (ELTE Fortis) |
SCHIROKY Szonja (10) (MTK II.) |
STEKLER Kamilla (3) (ELTE Fortis) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Bajai Női Kosárlabda Klub | I | V, 79 - 51 | 0 - 5 |
HILCZ Alexa (21) (Bajai NKK) |
SZÖLLŐSI Boglárka (9) (Bajai NKK) |
KUCSORA Réka (5) (Bajai NKK) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | O | GY, 63 - 41 | 1 - 5 |
VARGA Anna Dorottya (25) (ELTE Fortis) |
MUNKÁCSI Enikő Anett (10) (Szolnoki MÁV SE) |
VARGA Anna Dorottya (5) (ELTE Fortis) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Oláh Márk, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MAFC | O | V, 52 - 75 | 1 - 6 |
STEKLER Kamilla (25) (ELTE Fortis) |
STEKLER Kamilla (10) (ELTE Fortis) |
TIMÁR-FÜLEP Csilla (4) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Lövei László, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | I | V, 74 - 58 | 1 - 7 |
ZSÁMÁR Lili (21) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
BUDAI Dorina (14) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
HEGYI Vivien (5) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Sportdarázs | O | V, 43 - 61 | 1 - 8 |
SZELI Kitti (17) (Sportdarázs) |
SZELI Kitti (12) (Sportdarázs) |
KARÁCSONY Tamara (6) (Sportdarázs) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Szombathelyi Egyetem | O | GY, 80 - 53 | 2 - 8 |
STEKLER Kamilla (22) (ELTE Fortis) |
SZABÓ-HAKLITS Zsuzsanna (15) (Szombathelyi Egyetem) |
STEKLER Kamilla (5) (ELTE Fortis) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Kozma Balázs, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Tatai SE | I | V, 80 - 72 | 2 - 9 |
SZABÓ Zsanett (22) (ELTE Fortis) |
HEIZER Andrea (14) (Tatai SE) |
VARGA Anna Dorottya (8) (ELTE Fortis) |
Aréna: Vaszary János Általános Iskola | Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | O | V, 49 - 96 | 2 - 10 |
BICZÓ Laura (24) (UNI Gyõr) |
TÖRÖK Barbara Júlia (9) (UNI Gyõr) |
REIDER Janka Luca (4) (UNI Gyõr) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | O | V, 62 - 69 | 2 - 11 |
SCHÖNHARDT Lilla (21) (Kiss Lenke KA) |
SCHÖNHARDT Lilla (8) (Kiss Lenke KA) |
REGDÁNSZKI Tamara (2) (ELTE Fortis) |
Aréna: Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka | Játékvezetők: Stánicz Péter, Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | I | V, 66 - 57 | 2 - 12 |
KECSKÉS Fanny (24) (Szegedi KE) |
KECSKÉS Fanny (16) (Szegedi KE) |
NAGY Lili (6) (Szegedi KE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Földi László, Arató Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | ZTE NKK II. | O | GY, 67 - 62 | 3 - 12 |
JURKÓ Noémi (18) (ZTE NKK II.) |
KENYERES Anett Beáta (8) (ELTE Fortis) |
BÖCSKEI Réka (3) (ZTE NKK II.) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Lövei László, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Szombathelyi Egyetem | I | V, 68 - 53 | 3 - 13 |
SZABÓ-HAKLITS Zsuzsanna (22) (Szombathelyi Egyetem) |
PLÓZER Petra (14) (Szombathelyi Egyetem) |
TARNAI Klára (4) (ELTE Fortis) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Csák Máté Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | MTK-Budapest II. | I | GY, 51 - 55 | 4 - 13 |
SERFŐZŐ Viktória (17) (MTK II.) |
STEKLER Kamilla (16) (ELTE Fortis) |
STEKLER Kamilla (3) (ELTE Fortis) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Németh Patrik, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | MAFC | I | V, 75 - 63 | 4 - 14 |
STEKLER Kamilla (18) (ELTE Fortis) |
NÉMETH-SZABÓ Vivien (14) (MAFC) |
TARNAI Kata (6) (MAFC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Oláh Márk, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | I | V, 66 - 57 | 4 - 15 |
BACZUK Virág Anett (19) (Szolnoki MÁV SE) |
IMRE Noémi (9) (Szolnoki MÁV SE) |
STEKLER Kamilla (5) (ELTE Fortis) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Bajai Női Kosárlabda Klub | O | V, 51 - 68 | 4 - 16 |
NÉMEDI Flóra Anna (15) (ELTE Fortis) |
STEKLER Kamilla (11) (ELTE Fortis) |
KUCSORA Réka (5) (Bajai NKK) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | O | GY, 82 - 59 | 5 - 16 |
TARNAI Klára (20) (ELTE Fortis) |
STEKLER Kamilla (13) (ELTE Fortis) |
HEGYI Vivien (7) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
Aréna: Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | I | V, 59 - 57 | 5 - 17 |
STEKLER Kamilla (20) (ELTE Fortis) |
STEKLER Kamilla (18) (ELTE Fortis) |
SCHÖNHARDT Lilla (4) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Józsa András Junior, Oláh Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Tatai SE | O | GY, 70 - 55 | 6 - 17 |
NÉMEDI Flóra Anna (19) (ELTE Fortis) |
STEKLER Kamilla (18) (ELTE Fortis) |
STEKLER Kamilla (5) (ELTE Fortis) |
Aréna: Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka | Játékvezetők: Kruk Melinda, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Sportdarázs | I | V, 74 - 57 | 6 - 18 |
BAKÓ Patrícia (20) (Sportdarázs) |
STEKLER Kamilla (10) (ELTE Fortis) |
VÁGVÖLGYI Fanni (5) (ELTE Fortis) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán |