Műsor - 2018. október 5. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Széchenyi Kosárlabda Akadémia GyőrSzéchenyi Kosárlabda Akadémia Győr I V, 68 - 51 0 - 1 NAGY Rebeka (17)
(UNI Gyõr)
NAGY Rebeka (9)
(UNI Gyõr)
KÉITA Aya Júlia (5)
(UNI Gyõr)
Aréna: Egyetemi csarnok Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
Műsor - 2018. október 13. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Szegedi Kosárlabda EgyletSzegedi Kosárlabda Egylet I V, 59 - 46 0 - 2 KECSKÉS Fanny (24)
(Szegedi KE)
HORVÁTH Zsanett (12)
(Szegedi KE)
KÖHÁZI Fanni (5)
(Szegedi KE)
Aréna: Etelka sori csarnok Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
Műsor - 2018. október 28. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló ZTE NKK II.ZTE NKK II. O GY, 72 - 36 1 - 2 BACZUK Virág (13)
(Szolnoki MÁV SE)
KAPOCSI Eszter (14)
(Szolnoki MÁV SE)
BACZUK Virág (7)
(Szolnoki MÁV SE)
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás
Műsor - 2018. november 11. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló MTK-Budapest II.MTK-Budapest II. I V, 53 - 48 1 - 3 BACZUK Virág (18)
(Szolnoki MÁV SE)
MUNKÁCSI Enikő Anett (10)
(Szolnoki MÁV SE)
BUDAI Zsófia Sára (5)
(MTK II.)
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Czupi Márton, Hartai Tamás
Műsor - 2018. november 18. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló ELTE FortisELTE Fortis I V, 63 - 41 1 - 4 VARGA Anna Dorottya (25)
(ELTE Fortis)
MUNKÁCSI Enikő Anett (10)
(Szolnoki MÁV SE)
VARGA Anna Dorottya (5)
(ELTE Fortis)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Oláh Márk, Tóth Kitti
Műsor - 2018. november 25. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Bajai Női Kosárlabda KlubBajai Női Kosárlabda Klub O V, 48 - 58 1 - 5 SZÖLLŐSI Boglárka (18)
(Bajai NKK)
KUCSORA Réka (11)
(Bajai NKK)
KUCSORA Réka (7)
(Bajai NKK)
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba
Műsor - 2018. december 2. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló MAFCMAFC I V, 71 - 45 1 - 6 HORVÁTH Enikő Judit (23)
(MAFC)
MUNKÁCSI Enikő Anett (10)
(Szolnoki MÁV SE)
HERCZE Szandra (5)
(MAFC)
Aréna: Lónyay Református Gimnázium Játékvezetők: Józsa András Junior, Nagy-Pál Petra
Műsor - 2018. december 20. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló SportdarázsSportdarázs I V, 49 - 36 1 - 7 BACZUK Virág (13)
(Szolnoki MÁV SE)
BAKÓ Patrícia (12)
(Sportdarázs)
VARGA Sára (3)
(Sportdarázs)
Aréna: NOVOMATIC Aréna  Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly
Műsor - 2019. január 13. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Tatai SETatai SE O V, 51 - 53 1 - 8 BACZUK Virág (18)
(Szolnoki MÁV SE)
MUNKÁCSI Enikő Anett (14)
(Szolnoki MÁV SE)
GUSZTAFIK Lilla Fanni (4)
(Tatai SE)
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok Játékvezetők: Bagi Bálint, Nepp László Oszkár
Műsor - 2019. január 18. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Kanizsai Vadmacskák SEKanizsai Vadmacskák SE O GY, 67 - 58 2 - 8 BÁNHEGYI Beatrix (22)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
BÁNHEGYI Beatrix (16)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
ZSÁMÁR Lili (8)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás
Műsor - 2019. február 8. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Széchenyi Kosárlabda Akadémia GyőrSzéchenyi Kosárlabda Akadémia Győr O V, 34 - 70 2 - 9 BICZÓ Laura (18)
(UNI Gyõr)
BICZÓ Laura (12)
(UNI Gyõr)
ROZMÁN Lilla Anna (5)
(UNI Gyõr)
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok Játékvezetők: Sértő Róbert, Simon Tamás
Műsor - 2019. február 17. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Szegedi Kosárlabda EgyletSzegedi Kosárlabda Egylet O V, 37 - 55 2 - 10 MUNKÁCSI Enikő Anett (16)
(Szolnoki MÁV SE)
HORVÁTH Zsanett (11)
(Szegedi KE)
BOROS Eszter (7)
(Szegedi KE)
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Borgula György
Műsor - 2019. február 20. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Szombathelyi EgyetemSzombathelyi Egyetem O V, 41 - 47 2 - 11 SZABÓ-HAKLITS Zsuzsanna (27)
(Szombathelyi Egyetem)
MUNKÁCSI Enikő Anett (15)
(Szolnoki MÁV SE)
BACZUK Virág (6)
(Szolnoki MÁV SE)
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
Műsor - 2019. február 24. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Kiss Lenke Kosárlabda AkadémiaKiss Lenke Kosárlabda Akadémia O GY, 59 - 40 3 - 11 BACZUK Virág (19)
(Szolnoki MÁV SE)
MUNKÁCSI Enikő Anett (18)
(Szolnoki MÁV SE)
BACZUK Virág (6)
(Szolnoki MÁV SE)
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton
Műsor - 2019. március 13. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló ELTE FortisELTE Fortis O GY, 66 - 57 4 - 11 BACZUK Virág (19)
(Szolnoki MÁV SE)
IMRE Noémi (9)
(Szolnoki MÁV SE)
STEKLER Kamilla (5)
(ELTE Fortis)
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
Műsor - 2019. március 24. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló MTK-Budapest II.MTK-Budapest II. O V, 52 - 60 4 - 12 BUDAI Zsófia Sára (18)
(MTK II.)
GRÓF Tímea (16)
(MTK II.)
BUDAI Zsófia Sára (5)
(MTK II.)
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok Játékvezetők: Arató Balázs
Műsor - 2019. március 30. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Bajai Női Kosárlabda KlubBajai Női Kosárlabda Klub I V, 60 - 48 4 - 13 BACZUK Virág (21)
(Szolnoki MÁV SE)
IMRE Noémi (13)
(Szolnoki MÁV SE)
SZÖLLŐSI Boglárka (4)
(Bajai NKK)
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence
Műsor - 2019. április 7. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló MAFCMAFC O V, 54 - 66 4 - 14 ARADI Zsanett (16)
(MAFC)
ARADI Zsanett (14)
(MAFC)
TIMÁR-FÜLEP Csilla (6)
(MAFC)
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
Műsor - 2019. április 12. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Kanizsai Vadmacskák SEKanizsai Vadmacskák SE I V, 77 - 60 4 - 15 BÁNHEGYI Beatrix (33)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
BÁNHEGYI Beatrix (12)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
HEGYI Vivien (6)
(Kanizsai Vadmacskák SE)
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
Műsor - 2019. április 13. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló ZTE NKK II.ZTE NKK II. I V, 72 - 60 4 - 16 BACZUK Virág (18)
(Szolnoki MÁV SE)
MUNKÁCSI Enikő Anett (12)
(Szolnoki MÁV SE)
BENKE Sára (6)
(ZTE NKK II.)
Aréna: Ostoros Károly Csarnok Játékvezetők: Benedek Zoltán, Horváth Alajos
Műsor - 2019. április 20. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló SportdarázsSportdarázs O V, 46 - 67 4 - 17 VARGA Sára (21)
(Sportdarázs)
KOCSIS Fanni (11)
(Sportdarázs)
SZELI Kitti (4)
(Sportdarázs)
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
Műsor - 2019. április 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Szombathelyi EgyetemSzombathelyi Egyetem I V, 71 - 47 4 - 18 BACZUK Virág (22)
(Szolnoki MÁV SE)
MOLNÁR Anna (9)
(Szombathelyi Egyetem)
JAKUBOVICS Dóra (9)
(Szombathelyi Egyetem)
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok Játékvezetők: Szalai Zsolt, Csák Máté Károly
Műsor - 2019. május 5. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Tatai SETatai SE I V, 73 - 34 4 - 19 BACZUK Virág (20)
(Szolnoki MÁV SE)
KULLER Violetta (17)
(Tatai SE)
ORSÓS-BOGDÁN Lívia (6)
(Tatai SE)
Aréna: Vaszary János Általános Iskola Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
Műsor - 2019. május 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Kiss Lenke Kosárlabda AkadémiaKiss Lenke Kosárlabda Akadémia I V, 67 - 63 4 - 20 BACZUK Virág (25)
(Szolnoki MÁV SE)
MUNKÁCSI Enikő Anett (19)
(Szolnoki MÁV SE)
OPITZ Kitti (6)
(Kiss Lenke KA)
Aréna: Lónyay Református Gimnázium Játékvezetők: Válé Flórián, Tóth Kitti

Megyei szövetségek