Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 71 - 68 | 0 - 1 |
FARKASINSZKI Orsolya (25) (Nyíregyházi Kosársuli) |
FARKASINSZKI Orsolya (22) (Nyíregyházi Kosársuli) |
FARKASINSZKI Orsolya (3) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Domán István, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DEAC DSI | O | V, 56 - 64 | 0 - 2 |
VARGA Eszter (19) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
FOLTIN Blanka (10) (DEAC DSI) |
MEZEI Dóra (4) (DEAC DSI) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Reisz Péter, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Tatabányai Kosárlabda Club | O | GY, 76 - 67 | 1 - 2 |
POPOVIC Milica (24) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
POPOVIC Milica (11) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
DOKTOR Anna (5) (Tatabányai KC) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Maár Gábor, Mintál Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | ELTE-BEAC Újbuda | O | GY, 95 - 55 | 2 - 2 |
NAGY Gabriella (16) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
NAGY Gabriella (10) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
RADONJIC Jelena (6) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | PINKK SE | O | GY, 72 - 63 | 3 - 2 |
JÁHNI Zsófia Anna (23) (PINKK SE) |
JÁHNI Zsófia Anna (18) (PINKK SE) |
TENYÉR Zsófia (4) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kecskeméti Kosárlabda Club | I | GY, 50 - 54 | 4 - 2 |
PUCZ Eszter (15) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
KÁLLÓ Dóra (13) (Kecskeméti KC) |
HEGEDŰS Rebeka (3) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Kozma Balázs, Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | AJKA | I | V, 85 - 37 | 4 - 3 |
KASZÁS-PAP Regina (12) (AJKA) |
NAGY Gabriella (10) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
TAKÁCS Emese Réka (5) (AJKA) |
Aréna: Bakony Sporttelep | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Dávid Kornél KA | O | V, 90 - 93 | 4 - 4 |
LAUFER Gabriella (27) (Dávid Kornél KA) |
NAGY Gabriella (9) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
SZŰCS Luca Gabriella (5) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | TFSE | O | V, 66 - 99 | 4 - 5 |
HABLING Lara (19) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
KARLÓCAI Julianna (12) (TFSE) |
MIHÁCZI Diána (5) (TFSE) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 75 - 70 | 5 - 5 |
SZERENCSÉS Tamara Beatrix (21) (Vasas Akadémia) |
MADÁR Kata (16) (Vasas Akadémia) |
BOROS Berta Panna (7) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Reisz Péter, Mintál Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Csata Diáksport Egyesület | I | V, 85 - 40 | 5 - 6 |
MÁNYOKY Réka (17) (Csata DSE) |
DÉNES Anna (7) (Csata DSE) |
MÁNYOKY Réka (8) (Csata DSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | BKG DSE Szigetszentmiklós | I | V, 85 - 64 | 5 - 7 |
KOVÁCS Kitti Regina (28) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
GUNDEL TAKÁCS Anna (9) (BKG DSE) |
SHIRIAN Fatime (6) (BKG DSE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Sentényi Barna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | I | GY, 52 - 56 | 6 - 7 |
TENYÉR Zsófia (14) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
OCSENÁS Flóra (15) (DVTK) |
TENYÉR Zsófia (5) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | DEAC DSI | I | V, 54 - 47 | 6 - 8 |
FÖLDVÁRI Andrea (15) (DEAC DSI) |
FÖLDVÁRI Andrea (11) (DEAC DSI) |
GÁL Annamária (7) (DEAC DSI) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Sallai István József, Makrai Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | AJKA | O | GY, 66 - 56 | 7 - 8 |
POPOVIC Milica (18) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna (10) (AJKA) |
TENYÉR Zsófia (6) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Mintál Csaba, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Tatabányai Kosárlabda Club | I | V, 57 - 53 | 7 - 9 |
KOVÁCS Kitti Regina (24) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
KOVÁCS Kitti Regina (11) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
VARGA Eszter (6) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | ELTE-BEAC Újbuda | I | V, 81 - 63 | 7 - 10 |
KOVÁCS Vanessza Luca (20) (ELTE-BEAC Újbuda) |
KOVÁCS Vanessza Luca (11) (ELTE-BEAC Újbuda) |
TÓTH Dorina (8) (ELTE-BEAC Újbuda) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Németh Patrik, Polonkai Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | PINKK SE | I | V, 69 - 64 | 7 - 11 |
JÁHNI Zsófia Anna (18) (PINKK SE) |
JÁHNI Zsófia Anna (19) (PINKK SE) |
TENYÉR Zsófia (7) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
Aréna: Gandhi Sportcsarnok | Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Kecskeméti Kosárlabda Club | O | GY, 74 - 51 | 8 - 11 |
BURJÁN Laura (15) (Kecskeméti KC) |
POPOVIC Milica (9) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
TENYÉR Zsófia (6) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Dávid Kornél KA | I | V, 74 - 55 | 8 - 12 |
NAGY Annamária (23) (Dávid Kornél KA) |
POPOVIC Milica (7) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
FEKETE Csilla (7) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | TFSE | I | V, 75 - 38 | 8 - 13 |
NÉMETH Alma (15) (TFSE) |
NAGY Gabriella (13) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
MIHÁCZI Diána (6) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Kruk Melinda, Oláh Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 75 - 49 | 8 - 14 |
BUDÁCSIK Dorottya Eszter (17) (Vasas Akadémia) |
VARGA Alíz (11) (Vasas Akadémia) |
TENYÉR Zsófia (4) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Nagy Viktor, Major Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | GY, 89 - 73 | 9 - 14 |
POPOVIC Milica (27) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
KOVÁCS Kitti Regina (9) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
TENYÉR Zsófia (5) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | BKG DSE Szigetszentmiklós | O | GY, 70 - 67 | 10 - 14 |
NYULASI Barbara (21) (BKG DSE) |
SHIRIAN Fatime (15) (BKG DSE) |
SZŰCS Luca Gabriella (4) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lovas Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Csata Diáksport Egyesület | O | V, 58 - 86 | 10 - 15 |
SOLYMOSI Noémi (16) (Csata DSE) |
HORVÁTH Fruzsina Réka (7) (Csata DSE) |
MÁNYOKY Réka (4) (Csata DSE) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | O | GY, 63 - 49 | 11 - 15 |
SZEGECZKI Nóra (17) (DVTK) |
VÉG-DUDÁS Anna (17) (DVTK) |
HEGEDŰS Rebeka (3) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Koncsek Balázs |