Műsor - 2018. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló TFSETFSE I V, 61 - 49 0 - 1 NÉMETH Alma (17)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (13)
(TFSE)
DOMBAI Réka (7)
(Vasas Akadémia)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti
Műsor - 2018. október 7. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Kecskeméti Kosárlabda ClubKecskeméti Kosárlabda Club O GY, 95 - 46 1 - 1 HELJIC Sara (22)
(Vasas Akadémia)
TÓTH Franka Emilia (18)
(Vasas Akadémia)
TÓTH Franka Emilia (7)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Makrai Márton
Műsor - 2018. október 14. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló BKG DSE SzigetszentmiklósBKG DSE Szigetszentmiklós O GY, 56 - 54 2 - 1 ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (19)
(BKG DSE)
HELJIC Sara (12)
(Vasas Akadémia)
AMBRUS Szandra (7)
(BKG DSE)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Czupi Márton
Műsor - 2018. október 27. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 O GY, 89 - 40 3 - 1 VARGA Alíz (20)
(Vasas Akadémia)
VÉG-DUDÁS Anna (8)
(DVTK)
HIZSNYIK Dóra (7)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Kruk Melinda, Németh Patrik
Műsor - 2018. november 4. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli O GY, 77 - 22 4 - 1 MADÁR Kata (17)
(Vasas Akadémia)
VARGA Alíz (11)
(Vasas Akadémia)
BOROS Berta Panna (7)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Oláh Márk, Nagy-Pál Petra
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló DEAC DSIDEAC DSI I V, 63 - 51 4 - 2 GÁL Annamária (14)
(DEAC DSI)
FÖLDVÁRI Andrea (14)
(DEAC DSI)
GÁL Annamária (7)
(DEAC DSI)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2018. november 18. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló PINKK SEPINKK SE I GY, 74 - 97 5 - 2 DOMBAI Réka (24)
(Vasas Akadémia)
SZŰCS Lilla (12)
(PINKK SE)
VÁRI Zita (6)
(PINKK SE)
Aréna: PTE-ÁOK Mozgástani Intézet Játékvezetők: Mintál Csaba, Csallóközi Gábor
Műsor - 2018. november 28. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló AJKAAJKA O GY, 78 - 57 6 - 2 BUDÁCSIK Dorottya Eszter (20)
(Vasas Akadémia)
VARGA Alíz (11)
(Vasas Akadémia)
TÓTH Orsolya (5)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Lövei László, Németh Patrik
Műsor - 2018. december 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Tatabányai Kosárlabda ClubTatabányai Kosárlabda Club O GY, 76 - 61 7 - 2 HELJIC Sara (23)
(Vasas Akadémia)
HELJIC Sara (16)
(Vasas Akadémia)
KALUHA-GUTI Alexandra (5)
(Tatabányai KC)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Kozma Balázs
Műsor - 2018. december 19. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló ELTE-BEAC ÚjbudaELTE-BEAC Újbuda O GY, 55 - 36 8 - 2 BUDÁCSIK Dorottya Eszter (20)
(Vasas Akadémia)
BUDÁCSIK Dorottya Eszter (8)
(Vasas Akadémia)
SIMON Réka (6)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Makrai Márton
Műsor - 2019. január 6. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló PEAC-Pécs-PingvinekPEAC-Pécs-Pingvinek I V, 75 - 70 8 - 3 SZERENCSÉS Tamara Beatrix (21)
(Vasas Akadémia)
MADÁR Kata (16)
(Vasas Akadémia)
BOROS Berta Panna (7)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Reisz Péter, Mintál Csaba
Műsor - 2019. január 27. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA I GY, 55 - 79 9 - 3 MADÁR Kata (23)
(Vasas Akadémia)
MADÁR Kata (14)
(Vasas Akadémia)
SMAILBEGOVIC Nadija (3)
(Vasas Akadémia)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert
Műsor - 2019. február 17. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló BKG DSE SzigetszentmiklósBKG DSE Szigetszentmiklós I V, 60 - 53 9 - 4 HELJIC Sara (20)
(Vasas Akadémia)
HELJIC Sara (12)
(Vasas Akadémia)
KATONA Bianka Krisztina (7)
(BKG DSE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Válé Flórián, Szilágyi Bálint
Műsor - 2019. február 24. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló TFSETFSE O V, 46 - 65 9 - 5 NÉMETH Alma (17)
(TFSE)
KOVÁTS Gabriella (13)
(TFSE)
NÉMETH Alma (5)
(TFSE)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Németh Patrik
Műsor - 2019. március 2. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 I GY, 52 - 79 10 - 5 VÍGH Bernadett Emese (17)
(Vasas Akadémia)
VÉG-DUDÁS Anna (10)
(DVTK)
KECSKÉS Karina (3)
(DVTK)
Aréna: Generali Aréna Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
Műsor - 2019. március 13. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Csata Diáksport EgyesületCsata Diáksport Egyesület O GY, 68 - 63 11 - 5 HELJIC Sara (18)
(Vasas Akadémia)
HELJIC Sara (13)
(Vasas Akadémia)
BACH Boglárka (8)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Sentényi Barna, Tóth Kitti
Műsor - 2019. március 17. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli I GY, 66 - 70 12 - 5 TAKÁCS Anna (26)
(Nyíregyházi Kosársuli)
HELJIC Sara (19)
(Vasas Akadémia)
PÁLL Vivien (7)
(Nyíregyházi Kosársuli)
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
Műsor - 2019. március 20. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló DEAC DSIDEAC DSI O GY, 58 - 49 13 - 5 GÁL Annamária (15)
(DEAC DSI)
FOLTIN Blanka (8)
(DEAC DSI)
GÁL Annamária (4)
(DEAC DSI)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Kozma Balázs, Gaál Norbert
Műsor - 2019. március 31. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló AJKAAJKA I V, 84 - 53 13 - 6 PAP Regina (21)
(AJKA)
BUDÁCSIK Dorottya Eszter (5)
(Vasas Akadémia)
KALOCSAI Dorina (6)
(AJKA)
Aréna: HIT Park Labdacsarnok Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy-Pál Petra
Műsor - 2019. április 3. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Kecskeméti Kosárlabda ClubKecskeméti Kosárlabda Club I GY, 65 - 67 14 - 6 BUDÁCSIK Dorottya Eszter (28)
(Vasas Akadémia)
KURTZ Kamilla (14)
(Kecskeméti KC)
KURTZ Kamilla (4)
(Kecskeméti KC)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Gál János, Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2019. április 7. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló PINKK SEPINKK SE O GY, 72 - 49 15 - 6 HELJIC Sara (27)
(Vasas Akadémia)
HELJIC Sara (15)
(Vasas Akadémia)
BOROS Berta Panna (5)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Nagy-Pál Petra
Műsor - 2019. április 13. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Tatabányai Kosárlabda ClubTatabányai Kosárlabda Club I V, 71 - 44 15 - 7 GALLI-HIRLING Borbála (16)
(Tatabányai KC)
PÉNZES Kitti (10)
(Tatabányai KC)
HORVÁTH Szilvia (5)
(Tatabányai KC)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Sentényi Barna, Polonkai Balázs
Műsor - 2019. április 18. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló ELTE-BEAC ÚjbudaELTE-BEAC Újbuda I GY, 44 - 78 16 - 7 BUDÁCSIK Dorottya Eszter (15)
(Vasas Akadémia)
VARGA Alíz (9)
(Vasas Akadémia)
TÓTH Orsolya (5)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti
Műsor - 2019. április 27. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló PEAC-Pécs-PingvinekPEAC-Pécs-Pingvinek O GY, 75 - 49 17 - 7 BUDÁCSIK Dorottya Eszter (17)
(Vasas Akadémia)
VARGA Alíz (11)
(Vasas Akadémia)
TENYÉR Zsófia (4)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Nagy Viktor, Major Ádám
Műsor - 2019. május 5. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Csata Diáksport EgyesületCsata Diáksport Egyesület I V, 86 - 63 17 - 8 MÁNYOKY Réka (21)
(Csata DSE)
MÁNYOKY Réka (14)
(Csata DSE)
ANGYAL Barbara (9)
(Csata DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Gaál István, Sentényi Barna
Műsor - 2019. május 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA O GY, 78 - 31 18 - 8 SZERENCSÉS Tamara Beatrix (14)
(Vasas Akadémia)
NÉMETH Bíborka (10)
(Dávid Kornél KA)
SZERENCSÉS Tamara Beatrix (5)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Polonkai Balázs

Megyei szövetségek