Műsor - 2018. szeptember 30. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA I GY, 52 - 89 1 - 0 NYULASI Barbara (17)
(BKG DSE)
GUNDEL TAKÁCS Anna (8)
(BKG DSE)
BOZSÓ Katica (6)
(BKG DSE)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Maár Gábor, Reisz Péter
Műsor - 2018. október 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló TFSETFSE O V, 64 - 68 1 - 1 NÉMETH Alma (20)
(TFSE)
GUNDEL TAKÁCS Anna (11)
(BKG DSE)
BODNÁR Fanni (4)
(BKG DSE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Bagi Bálint, Németh Patrik
Műsor - 2018. október 14. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I V, 56 - 54 1 - 2 ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (19)
(BKG DSE)
HELJIC Sara (12)
(Vasas Akadémia)
AMBRUS Szandra (7)
(BKG DSE)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Czupi Márton
Műsor - 2018. október 28. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Kecskeméti Kosárlabda ClubKecskeméti Kosárlabda Club O GY, 63 - 52 2 - 2 SHIRIAN Fatime (15)
(BKG DSE)
BURJÁN Laura (13)
(Kecskeméti KC)
BURJÁN Laura (4)
(Kecskeméti KC)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Sentényi Barna, Kozma Balázs
Műsor - 2018. november 2. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 O GY, 62 - 40 3 - 2 LAKATOS Dóra Csilla (13)
(BKG DSE)
SHIRIAN Fatime (10)
(BKG DSE)
LANTOS Adrienn Katalin (5)
(BKG DSE)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Józsa András Junior, Nagy-Pál Petra
Műsor - 2018. november 10. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli I GY, 31 - 86 4 - 2 ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (21)
(BKG DSE)
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (14)
(BKG DSE)
SHIRIAN Fatime (4)
(BKG DSE)
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium Játékvezetők: Domán István, Bene Szilárd Csaba
Műsor - 2018. november 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló DEAC DSIDEAC DSI O GY, 83 - 44 5 - 2 FÖLDVÁRI Andrea (17)
(DEAC DSI)
GUNDEL TAKÁCS Anna (12)
(BKG DSE)
LANTOS Adrienn Katalin (6)
(BKG DSE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Sentényi Barna, Gaál Norbert
Műsor - 2018. december 2. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló AJKAAJKA I GY, 57 - 63 6 - 2 PAP Regina (18)
(AJKA)
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (15)
(BKG DSE)
KATONA Bianka Krisztina (4)
(BKG DSE)
Aréna: HIT Park Labdacsarnok Játékvezetők: Jurák Krisztián, Dr. Szakáll István Zoltán
Műsor - 2018. december 9. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló PINKK SEPINKK SE O GY, 70 - 54 7 - 2 MOLITOR Dorottya (17)
(PINKK SE)
JÁHNI Zsófia (13)
(PINKK SE)
JÁHNI Zsófia (8)
(PINKK SE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Czupi Márton, Tóth Kitti
Műsor - 2018. december 22. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Tatabányai Kosárlabda ClubTatabányai Kosárlabda Club I GY, 52 - 60 8 - 2 GUNDEL TAKÁCS Anna (15)
(BKG DSE)
KATONA Bianka Krisztina (9)
(BKG DSE)
DOKTOR Anna (5)
(Tatabányai KC)
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok Játékvezetők: Stánicz Péter, Németh Patrik
Műsor - 2019. január 6. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló ELTE-BEAC ÚjbudaELTE-BEAC Újbuda I GY, 69 - 72 9 - 2 ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (28)
(BKG DSE)
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (11)
(BKG DSE)
SHIRIAN Fatime (7)
(BKG DSE)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra
Műsor - 2019. január 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló PEAC-Pécs-PingvinekPEAC-Pécs-Pingvinek O GY, 85 - 64 10 - 2 KOVÁCS Kitti Regina (28)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
GUNDEL TAKÁCS Anna (9)
(BKG DSE)
SHIRIAN Fatime (6)
(BKG DSE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Sentényi Barna
Műsor - 2019. január 27. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Csata Diáksport EgyesületCsata Diáksport Egyesület I V, 61 - 53 10 - 3 ANGYAL Barbara (15)
(Csata DSE)
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (15)
(BKG DSE)
ANGYAL Barbara (6)
(Csata DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Czupi Márton, Tóth Kitti
Műsor - 2019. február 1. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Dávid Kornél KADávid Kornél KA O GY, 78 - 32 11 - 3 LANTOS Adrienn Katalin (17)
(BKG DSE)
GUNDEL TAKÁCS Anna (16)
(BKG DSE)
LAKATOS Dóra Csilla (6)
(BKG DSE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Minár László Balázs, Gaál Norbert
Műsor - 2019. február 8. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló TFSETFSE I V, 57 - 51 11 - 4 NÉMETH Alma (28)
(TFSE)
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (11)
(BKG DSE)
KARLÓCAI Julianna (7)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Oláh Márk, Nagy-Pál Petra
Műsor - 2019. február 17. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O GY, 60 - 53 12 - 4 HELJIC Sara (20)
(Vasas Akadémia)
HELJIC Sara (12)
(Vasas Akadémia)
KATONA Bianka Krisztina (7)
(BKG DSE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Válé Flórián, Szilágyi Bálint
Műsor - 2019. március 2. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Kecskeméti Kosárlabda ClubKecskeméti Kosárlabda Club I GY, 48 - 72 13 - 4 LAKATOS Dóra Csilla (22)
(BKG DSE)
SHIRIAN Fatime (12)
(BKG DSE)
LANTOS Adrienn Katalin (5)
(BKG DSE)
Aréna: Bolyai János Gimnázium Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2019. március 10. 10:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Tatabányai Kosárlabda ClubTatabányai Kosárlabda Club O GY, 59 - 32 14 - 4 ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (15)
(BKG DSE)
SHIRIAN Fatime (13)
(BKG DSE)
BODNÁR Fanni (5)
(BKG DSE)
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Játékvezetők: Makrai Márton, Polonkai Balázs
Műsor - 2019. március 14. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23Aluinvent DVTK Miskolc U23 I GY, 49 - 78 15 - 4 LAKATOS Dóra Csilla (20)
(BKG DSE)
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (11)
(BKG DSE)
KATONA Bianka Krisztina (5)
(BKG DSE)
Aréna: Generali Aréna Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2019. március 24. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli O GY, 102 - 41 16 - 4 NYULASI Barbara (28)
(BKG DSE)
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (11)
(BKG DSE)
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (6)
(BKG DSE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Oláh Márk
Műsor - 2019. március 31. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló DEAC DSIDEAC DSI I GY, 38 - 50 17 - 4 BODNÁR Fanni (13)
(BKG DSE)
GUNDEL TAKÁCS Anna (12)
(BKG DSE)
GÁL Annamária (4)
(DEAC DSI)
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2019. április 7. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló AJKAAJKA O GY, 60 - 49 18 - 4 ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (13)
(BKG DSE)
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (14)
(BKG DSE)
TAKÁCS Emese (4)
(AJKA)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Gaál István, Kozma Balázs
Műsor - 2019. április 14. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló PINKK SEPINKK SE I GY, 67 - 99 19 - 4 VÁRI Zita (19)
(PINKK SE)
SHIRIAN Fatime (8)
(BKG DSE)
LANTOS Adrienn Katalin (5)
(BKG DSE)
Aréna: PTE-ÁOK Mozgástani Intézet Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor
Műsor - 2019. május 4. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló PEAC-Pécs-PingvinekPEAC-Pécs-Pingvinek I V, 70 - 67 19 - 5 NYULASI Barbara (21)
(BKG DSE)
SHIRIAN Fatime (15)
(BKG DSE)
SZŰCS Luca (4)
(PEAC-Pécs-Pingvinek)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lovas Péter
Műsor - 2019. május 9. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló ELTE-BEAC ÚjbudaELTE-BEAC Újbuda O GY, 65 - 58 20 - 5 ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (25)
(BKG DSE)
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (15)
(BKG DSE)
GALÁNTAI Alma Eszter (5)
(ELTE-BEAC Újbuda)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti
Műsor - 2019. május 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Csata Diáksport EgyesületCsata Diáksport Egyesület O V, 56 - 74 20 - 6 ANGYAL Barbara (18)
(Csata DSE)
SHIRIAN Fatime (14)
(BKG DSE)
LAKATOS Dóra Csilla (4)
(BKG DSE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Bagi Bálint, Czupi Márton

Megyei szövetségek