Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | V, 54 - 61 | 0 - 1 |
GEREBEN Lívia (18) (KSC-Szekszárd) |
LANG Kelsey Nicole (9) (NKE-FCSM Csata ) |
GEREBEN Lívia (5) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Aluinvent DVTK | I | GY, 64 - 67 | 1 - 1 |
LELIK Réka (20) (NKE-FCSM Csata ) |
LANG Kelsey Nicole (16) (NKE-FCSM Csata ) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (10) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Jakab László, Sallai István József, Bagi Bálint (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | GY, 72 - 50 | 2 - 1 |
AUSTRIA Kelley Eileen (19) (NKE-FCSM Csata ) |
NAGY-BUJDOSÓ Nóra (9) (NKE-FCSM Csata ) |
HORVÁTH Bernadett Katalin (7) (NKE-FCSM Csata ) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Lengyel Ádám (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | ELTE BEAC Újbuda | O | GY, 108 - 81 | 3 - 1 |
LELIK Réka (25) (NKE-FCSM Csata ) |
MÉRÉSZ Beatrix (10) (ELTE BEAC Újbuda) |
PAPP Klaudia (8) (ELTE BEAC Újbuda) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Hervay Tibor, Goda László, Nyilas István (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Vasas Akadémia | I | GY, 64 - 68 | 4 - 1 |
LELIK Réka (23) (NKE-FCSM Csata ) |
NAGY-BUJDOSÓ Nóra (9) (NKE-FCSM Csata ) |
KARAKASEVIC Jefimija (6) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Jakab László, Surányi Gábor, Bagi Bálint (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Sopron Basket | O | V, 58 - 104 | 4 - 2 |
ZAHUI Amanda (28) (Sopron Basket) |
TURNER Yvonne Nicole (7) (Sopron Basket) |
DÉNESNÉ FEGYVERNEKY Zsófia (10) (Sopron Basket) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Hervay Tibor, Nagy Viktor (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | V, 79 - 58 | 4 - 3 |
LELIK Réka (17) (NKE-FCSM Csata ) |
HEGEDÜS-ÖRI Györgyi (9) (ZTE NKK) |
MALTSI Evanthia (5) (ZTE NKK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Esztergályos Róbert (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MTK-Budapest | O | GY, 74 - 47 | 5 - 3 |
SÜLE Krisztina (21) (MTK) |
NAGY-BUJDOSÓ Nóra (9) (NKE-FCSM Csata ) |
CZIRJÁK Noémi (7) (MTK) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Frányó Péter, Tóth Cecília, Major Ádám (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | PINKK-Pécsi 424 | O | GY, 71 - 58 | 6 - 3 |
LANG Kelsey Nicole (17) (NKE-FCSM Csata ) |
NAGY-BUJDOSÓ Nóra (15) (NKE-FCSM Csata ) |
PODRUG Emilija (6) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Hervay Tibor, Kulcsár Tibor (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | CMB CARGO UNI Győr | I | V, 92 - 60 | 6 - 4 |
BROWN Alexis Kiah (19) (CMB CARGO UNI Győr) |
GRAY Reshanda (7) (CMB CARGO UNI Győr) |
BROWN Alexis Kiah (7) (CMB CARGO UNI Győr) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Csabai-Kaskötő Brigitta, Tóth Cecília (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | PEAC-Pécs | I | V, 88 - 72 | 6 - 5 |
LANG Kelsey Nicole (21) (NKE-FCSM Csata ) |
IMOVBIOH SARAH (15) (PEAC-Pécs) |
VANLOO Julie (9) (PEAC-Pécs) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Ádám József, Hervay Tibor, Nyilas István (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MTK-Budapest | I | GY, 45 - 70 | 7 - 5 |
SZABÓ Flóra (19) (MTK) |
LANG Kelsey Nicole (11) (NKE-FCSM Csata ) |
HEGEDŰS Janka (5) (MTK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor, Major Ádám (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | V, 79 - 74 | 7 - 6 |
BISHOP Abby Kate (20) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (14) (KSC-Szekszárd) |
LELIK Réka (8) (NKE-FCSM Csata ) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Kovács Nimród (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Aluinvent DVTK | O | V, 64 - 76 | 7 - 7 |
WALKER Shatori (24) (Aluinvent DVTK) |
PUTNINA Aija (8) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (6) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter, Balog György Attila, Kulcsár Tibor (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | ELTE BEAC Újbuda | I | GY, 51 - 67 | 8 - 7 |
LANG Kelsey Nicole (17) (NKE-FCSM Csata ) |
BARNAI Judit Eszter (10) (NKE-FCSM Csata ) |
LAKLÓTH Anna (4) (ELTE BEAC Újbuda) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Frányó Péter, Kulcsár Tibor, dr. Mészáros Balázs (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Vasas Akadémia | O | V, 73 - 78 | 8 - 8 |
DOMBAI Réka (19) (Vasas Akadémia) |
LANG Kelsey Nicole (10) (NKE-FCSM Csata ) |
DOMBAI Réka (7) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Vida József, Csabai-Kaskötő Brigitta, Györfy Rúben (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Sopron Basket | I | V, 93 - 55 | 8 - 9 |
CRVENDAKIC Aleksandra (16) (Sopron Basket) |
WENINGER Virág (6) (Sopron Basket) |
WENINGER Virág (4) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Farkas Gábor, Söjtöry Tamás, Kovács Nimród (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | V, 72 - 66 | 8 - 10 |
POPOVIC Jovana (21) (VBW CEKK Cegléd) |
POPOVIC Jovana (8) (VBW CEKK Cegléd) |
POPOVIC Jovana (7) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Györfy Rúben (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | O | GY, 80 - 63 | 9 - 10 |
JOVANOVIC Nevena (18) (NKE-FCSM Csata ) |
BOONSTRA Janis Ndiba (10) (ZTE NKK) |
LELIK Réka (5) (NKE-FCSM Csata ) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Pozsonyi László (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | PINKK-Pécsi 424 | I | GY, 56 - 87 | 10 - 10 |
LELIK Réka (18) (NKE-FCSM Csata ) |
JOVANOVIC Nevena (9) (NKE-FCSM Csata ) |
PODRUG Emilija (5) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Radnóti Miklós, Horváth Csongor Béla (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | CMB CARGO UNI Győr | O | GY, 84 - 62 | 11 - 10 |
LELIK Réka (21) (NKE-FCSM Csata ) |
LANG Kelsey Nicole (8) (NKE-FCSM Csata ) |
RAKSÁNYI Krisztina (7) (CMB CARGO UNI Győr) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Hervay Tibor, Lengyel Ádám, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | PEAC-Pécs | O | V, 75 - 81 | 11 - 11 |
IMOVBIOH SARAH (23) (PEAC-Pécs) |
IMOVBIOH SARAH (13) (PEAC-Pécs) |
VANLOO Julie (8) (PEAC-Pécs) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Kulcsár Tibor, Major Ádám (Balogh László György) |