Női NB I. A csoport - ELTE BEAC ÚjbudaELTE BEAC Újbuda
Műsor - 2018. október 6. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló CMB CARGO UNI GyőrCMB CARGO UNI Győr O V, 60 - 101 0 - 1 CZANK Timea (22)
(CMB CARGO UNI Győr)
MÉRÉSZ Beatrix (13)
(ELTE BEAC Újbuda)
BROWN Alexis Kiah (8)
(CMB CARGO UNI Győr)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Menyhárt Ferenc Tamás, Bagi Bálint (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. október 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Atomerőmű KSC SzekszárdAtomerőmű KSC Szekszárd I V, 86 - 55 0 - 2 PAPP Klaudia (17)
(ELTE BEAC Újbuda)
MÉRÉSZ Beatrix (10)
(ELTE BEAC Újbuda)
GEREBEN Lívia (4)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter, Kovács Nimród, Radnóti Miklós (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2018. október 20. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló MTK-BudapestMTK-Budapest O GY, 65 - 60 1 - 2 SZABÓ Dóra (20)
(ELTE BEAC Újbuda)
MÉRÉSZ Beatrix (11)
(ELTE BEAC Újbuda)
SZABÓ Dóra (4)
(ELTE BEAC Újbuda)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Minár László Balázs, Gál János, Tóth Cecília (Valovics István)
Műsor - 2018. október 27. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló NKE-FCSM CsataNKE-FCSM Csata I V, 108 - 81 1 - 3 LELIK Réka (25)
(NKE-FCSM Csata )
MÉRÉSZ Beatrix (10)
(ELTE BEAC Újbuda)
PAPP Klaudia (8)
(ELTE BEAC Újbuda)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Hervay Tibor, Goda László, Nyilas István (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2018. november 3. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló PEAC-PécsPEAC-Pécs O V, 56 - 83 1 - 4 IMOVBIOH Sara (22)
(PEAC-Pécs)
IMOVBIOH Sara (19)
(PEAC-Pécs)
SIMON Zsófia (9)
(PEAC-Pécs)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Balogh Gyula, Vida József, Major Ádám (Dernei Gábor)
Műsor - 2018. november 10. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Aluinvent DVTKAluinvent DVTK O V, 81 - 121 1 - 5 SZABÓ Dóra (23)
(ELTE BEAC Újbuda)
GYÖRGY Tímea (10)
(ELTE BEAC Újbuda)
MEDGYESSY Dóra (14)
(Aluinvent DVTK)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Farkas Gábor, Jurák Krisztián, Surányi Gábor (Nagy János)
Műsor - 2018. november 24. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló PINKK-Pécsi 424PINKK-Pécsi 424 I V, 73 - 66 1 - 6 SÁNTA Petra (19)
(PINKK-Pécsi 424)
PODRUG Emilija (10)
(PINKK-Pécsi 424)
SZÜCS Réka (6)
(PINKK-Pécsi 424)
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok Játékvezetők: Jakab László, Rácz Zsolt Róbert, Nyilas István (Bernáth András)
Műsor - 2018. december 2. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló VBW CEKK CeglédVBW CEKK Cegléd I GY, 76 - 79 2 - 6 SZABÓ Dóra (31)
(ELTE BEAC Újbuda)
GORJANÁCZ Ágnes (8)
(VBW CEKK Cegléd)
SZABÓ Dóra (8)
(ELTE BEAC Újbuda)
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Horváth Csongor Béla (Balogh László György)
Műsor - 2018. december 8. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló ZTE Női Kosárlabda KlubZTE Női Kosárlabda Klub O V, 58 - 81 2 - 7 SZABÓ Dóra (20)
(ELTE BEAC Újbuda)
KOZIAR Sigrid (9)
(ZTE NKK)
PAPP Klaudia (5)
(ELTE BEAC Újbuda)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Balog György Attila, Csabai-Kaskötő Brigitta (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2018. december 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Sopron BasketSopron Basket I V, 96 - 45 2 - 8 HATÁR Bernadett (24)
(Sopron Basket)
HATÁR Bernadett (11)
(Sopron Basket)
CRVENDAKIC Aleksandra (7)
(Sopron Basket)
Aréna: NOVOMATIC Aréna  Játékvezetők: Minár László Balázs, Esztergályos Róbert, Györfy Rúben (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. december 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I GY, 60 - 72 3 - 8 DOMBAI Réka (19)
(Vasas Akadémia)
KARAKASEVIC Jefimija (9)
(Vasas Akadémia)
SZABÓ Dóra (10)
(ELTE BEAC Újbuda)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Cecília, Major Ádám (Dernei Gábor)
Műsor - 2019. január 8. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló PINKK-Pécsi 424PINKK-Pécsi 424 O V, 55 - 56 3 - 9 PAPP Klaudia (14)
(ELTE BEAC Újbuda)
GYÖRGY Tímea (13)
(ELTE BEAC Újbuda)
PODRUG Emilija (6)
(PINKK-Pécsi 424)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Lengyel Ádám, Válé Flórián (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2019. január 13. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló CMB CARGO UNI GyőrCMB CARGO UNI Győr I V, 100 - 76 3 - 10 BROWN Alexis Kiah (23)
(CMB CARGO UNI Győr)
GRAY Reshanda Jacqueta (9)
(CMB CARGO UNI Győr)
RAKSÁNYI Krisztina (8)
(CMB CARGO UNI Győr)
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok Játékvezetők: Praksch Péter, Gelencsér György, Major Ádám (Bognár Tibor)
Műsor - 2019. január 19. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Atomerőmű KSC SzekszárdAtomerőmű KSC Szekszárd O V, 54 - 73 3 - 11 PAPP Klaudia (18)
(ELTE BEAC Újbuda)
MC CALL Erica Angelyn (7)
(KSC-Szekszárd)
ELDEBRINK Frida (5)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Balogh Gyula, Csabai-Kaskötő Brigitta, Nagy Viktor (Dernei Gábor)
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló MTK-BudapestMTK-Budapest I GY, 49 - 80 4 - 11 PAPP Klaudia (24)
(ELTE BEAC Újbuda)
SZABÓ Flóra (10)
(MTK)
KOCH Dóra (5)
(MTK)
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Fodor Attila, Lengyel Ádám, Jurák Krisztián (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2019. február 2. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló NKE-FCSM CsataNKE-FCSM Csata O V, 51 - 67 4 - 12 LANG Kelsey Nicole (17)
(NKE-FCSM Csata )
BARNAI Judit Eszter (10)
(NKE-FCSM Csata )
LAKLÓTH Anna (4)
(ELTE BEAC Újbuda)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Frányó Péter, Kulcsár Tibor, dr. Mészáros Balázs (Balogh László György)
Műsor - 2019. február 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló PEAC-PécsPEAC-Pécs I V, 101 - 46 4 - 13 BREWER Alyssia (21)
(PEAC-Pécs)
IMOVBIOH Sara (15)
(PEAC-Pécs)
VANLOO Julie Anita C (10)
(PEAC-Pécs)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Major Ádám, Horváth Csongor Béla (Németh Csaba)
Műsor - 2019. február 16. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Aluinvent DVTKAluinvent DVTK I V, 95 - 67 4 - 14 WALKER Shatori (22)
(Aluinvent DVTK)
MANDIC Jovana (9)
(ELTE BEAC Újbuda)
MEDGYESSY Dóra (12)
(Aluinvent DVTK)
Aréna: Generali Aréna Játékvezetők: Balog György Attila, Pozsonyi László, Minár László Balázs (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2019. február 23. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló VBW CEKK CeglédVBW CEKK Cegléd O V, 62 - 68 4 - 15 POPOVIC Jovana (21)
(VBW CEKK Cegléd)
BAUGH Victoria Alexandria (12)
(VBW CEKK Cegléd)
LAKLÓTH Anna (5)
(ELTE BEAC Újbuda)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Balogh Gyula, Csabai-Kaskötő Brigitta (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. március 17. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló ZTE Női Kosárlabda KlubZTE Női Kosárlabda Klub I V, 94 - 76 4 - 16 PARKER Nadia Angelica (25)
(ZTE NKK)
KOSTOWICZ Stephanie Emma (10)
(ELTE BEAC Újbuda)
GÁSPÁR-SZALAY Virág (7)
(ZTE NKK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Farkas Gábor, Horváth Csongor Béla (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. március 23. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Sopron BasketSopron Basket O V, 54 - 84 4 - 17 KOSTOWICZ Stephanie Emma (23)
(ELTE BEAC Újbuda)
KOSTOWICZ Stephanie Emma (14)
(ELTE BEAC Újbuda)
HONTI Katalin (5)
(Sopron Basket)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Lengyel Ádám, Menyhárt Ferenc Tamás (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2019. március 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O GY, 84 - 80 5 - 17 BECKLEY Jacinta Anne (21)
(ELTE BEAC Újbuda)
KARAKASEVIC Jefimija (9)
(Vasas Akadémia)
LAKLÓTH Anna (9)
(ELTE BEAC Újbuda)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Balogh Gyula, Vida József (Dernei Gábor)

Megyei szövetségek