Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | O | GY, 67 - 50 | 1 - 0 |
WALKER Shatori (17) (Aluinvent DVTK) |
MOKANGO MODIRI Chanel (12) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (10) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Sopron Basket | I | V, 82 - 65 | 1 - 1 |
DUPREE Candice Joanna (20) (Sopron Basket) |
HATÁR Bernadett (12) (Sopron Basket) |
TURNER Yvonne Nicole (5) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Papp Péter, Vida József, Major Ádám (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | NKE-FCSM Csata | O | V, 64 - 67 | 1 - 2 |
LELIK Réka (20) (NKE-FCSM Csata ) |
LANG Kelsey Nicole (16) (NKE-FCSM Csata ) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (10) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Jakab László, Sallai István József, Bagi Bálint (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | PINKK-Pécsi 424 | O | GY, 101 - 60 | 2 - 2 |
WALKER Shatori (18) (Aluinvent DVTK) |
MOKANGO MODIRI Chanel (16) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (10) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Ádám József, Pozsonyi László, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | PEAC-Pécs | I | GY, 77 - 82 | 3 - 2 |
WALKER Shatori (23) (Aluinvent DVTK) |
IMOVBIOH SARAH (11) (PEAC-Pécs) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (9) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás, Vida József (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | CMB CARGO UNI Győr | I | GY, 74 - 79 | 4 - 2 |
MOKANGO MODIRI Chanel (27) (Aluinvent DVTK) |
GRAY Reshanda (14) (CMB CARGO UNI Győr) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (8) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Kulcsár Tibor, Balog György Attila (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | ELTE BEAC Újbuda | I | GY, 81 - 121 | 5 - 2 |
SZABÓ Dóra (23) (ELTE BEAC Újbuda) |
GYÖRGY Tímea (10) (ELTE BEAC Újbuda) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (14) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Jurák Krisztián, Surányi Gábor (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Vasas Akadémia | I | GY, 51 - 81 | 6 - 2 |
WALKER Shatori (23) (Aluinvent DVTK) |
MOKANGO MODIRI Chanel (12) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (9) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Vida József (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | GY, 83 - 73 | 7 - 2 |
ZELE Dorina (22) (Aluinvent DVTK) |
MOKANGO MODIRI Chanel (15) (Aluinvent DVTK) |
WALKER Shatori (6) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Tóth Cecília (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | MTK-Budapest | O | GY, 94 - 57 | 8 - 2 |
SKORIC Maja (18) (Aluinvent DVTK) |
SKORIC Maja (7) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (7) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Goda László, Nyilas István (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | GY, 79 - 61 | 9 - 2 |
MOKANGO MODIRI Chanel (21) (Aluinvent DVTK) |
MOKANGO MODIRI Chanel (12) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (15) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Frányó Péter, Balogh Gyula, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | V, 80 - 71 | 9 - 3 |
WALKER Shatori (18) (Aluinvent DVTK) |
BOONSTRA Janis Ndiba (10) (ZTE NKK) |
MALTSI Evanthia (6) (ZTE NKK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert, Hervay Tibor (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Sopron Basket | O | V, 58 - 72 | 9 - 4 |
ZAHUI Amanda (17) (Sopron Basket) |
DUPREE Candice Joanna (9) (Sopron Basket) |
TURNER Yvonne Nicole (7) (Sopron Basket) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Kapitány Gellért, Tóth Cecília (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | NKE-FCSM Csata | I | GY, 64 - 76 | 10 - 4 |
WALKER Shatori (24) (Aluinvent DVTK) |
PUTNINA Aija (8) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (6) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter, Balog György Attila, Kulcsár Tibor (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | PEAC-Pécs | O | GY, 86 - 75 | 11 - 4 |
WALKER Shatori (22) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (7) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (8) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Farkas Gábor, Rácz Zsolt Róbert, Nagy Viktor (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | PINKK-Pécsi 424 | I | GY, 77 - 104 | 12 - 4 |
MOKANGO MODIRI Chanel (27) (Aluinvent DVTK) |
MOKANGO MODIRI Chanel (7) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (9) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Kovács Nimród, Györfy Rúben (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | CMB CARGO UNI Győr | O | GY, 87 - 78 | 13 - 4 |
WALKER Shatori (27) (Aluinvent DVTK) |
KRNJIC Sara (11) (CMB CARGO UNI Győr) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (7) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Cecília, Balogh Gyula (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | ELTE BEAC Újbuda | O | GY, 95 - 67 | 14 - 4 |
WALKER Shatori (22) (Aluinvent DVTK) |
MANDIC Jovana (9) (ELTE BEAC Újbuda) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (12) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Balog György Attila, Pozsonyi László, Minár László Balázs (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 80 - 71 | 15 - 4 |
WALKER Shatori (25) (Aluinvent DVTK) |
KARAKASEVIC Jefimija (7) (Vasas Akadémia) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (11) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter, Goda László, Major Ádám (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | GY, 67 - 72 | 16 - 4 |
BISHOP Abby Kate (23) (KSC-Szekszárd) |
SKORIC Maja (8) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (7) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Söjtöry Tamás, Nyilas István (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | MTK-Budapest | I | GY, 61 - 96 | 17 - 4 |
ZELE Dorina (20) (Aluinvent DVTK) |
SZABÓ Flóra (10) (MTK) |
KÁNYÁSI Veronika (6) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Major Ádám (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | GY, 71 - 79 | 18 - 4 |
WALKER Shatori (24) (Aluinvent DVTK) |
SKORIC Maja (12) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (10) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Pozsonyi László, Goda László, Csabai-Kaskötő Brigitta (Valovics István) |