Műsor - 2018. október 18. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
1. forduló | Dombóvári KKE |
O |
GY, 94 - 46
|
1 - 0 |
FARKAS Balázs (23) (Alisca Karvalyok NK)
|
-
|
-
|
Aréna: Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola |
Játékvezetők: Villányi János, Jakab Levente |
Műsor - 2018. október 25. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
2. forduló | Atom City-ASE |
I |
V, 43 - 41
|
1 - 1 |
BAGDI Mihály Botond (19) (Atom City-ASE)
|
-
|
-
|
Aréna: II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Villányi János, Vörös Ferenc Zsolt |
Műsor - 2018. november 9. 18:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
3. forduló | Bonyhádi KSE |
O |
GY, 65 - 48
|
2 - 1 |
KOVÁCS Gergő (19) (Alisca Karvalyok NK)
|
-
|
-
|
Aréna: Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola |
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Szücs Szabolcs |
Műsor - 2018. november 10.
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
4. forduló | Atomerőmű SE leány |
I |
V, 60 - 25
|
2 - 2 |
WOLF Enikő (34) (Atomerőmű SE leány)
|
-
|
-
|
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs |
Műsor - 2018. november 15. 17:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
5. forduló | Mohácsi TE 1888 |
O |
GY, 109 - 4
|
3 - 2 |
FARKAS Balázs (20) (Alisca Karvalyok NK)
|
-
|
-
|
Aréna: Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola |
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Jakab Levente |
Műsor - 2018. december 1. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
7. forduló | KSE Zomba |
I |
GY, 23 - 96
|
4 - 2 |
KOVÁCS Gergő (18) (Alisca Karvalyok NK)
|
-
|
-
|
Aréna: Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Reining Márton |
Műsor - 2018. december 6. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
8. forduló | Bátaszék SE |
O |
GY, 71 - 28
|
5 - 2 |
FARKAS Balázs (19) (Alisca Karvalyok NK)
|
-
|
-
|
Aréna: Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Reining Márton |
Műsor - 2018. december 14. 16:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
9. forduló | KSC Szekszárd |
I |
V, 64 - 58
|
5 - 3 |
PIUKOVITS Dorka (20) (KSC Szekszárd)
|
-
|
-
|
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Nemes Hajnalka |
Műsor - 2019. január 24. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
11. forduló | Atom City-ASE |
O |
V, 54 - 58
|
5 - 4 |
KOVÁCS Gergő (18) (Alisca Karvalyok NK)
|
-
|
-
|
Aréna: Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka |
Műsor - 2019. február 14. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
13. forduló | Atomerőmű SE leány |
O |
V, 45 - 71
|
5 - 5 |
HAAG Dóra (20) (Atomerőmű SE leány)
|
-
|
-
|
Aréna: Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola |
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Nemes Hajnalka |
Műsor - 2019. március 19. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
14. forduló | Mohácsi TE 1888 |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Mohács Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Potz Gábor |
Műsor - 2019. március 27. 15:00
Műsor - 2019. március 28. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
10. forduló | Dombóvári KKE |
I |
V, 66 - 50
|
5 - 7 |
BÁLINT Botond (19) (Dombóvári KKE)
|
-
|
-
|
Aréna: Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola |
Játékvezetők: Ács Dezső, Lalák Vince |
Műsor - 2019. március 29. 18:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
16. forduló | KSE Zomba |
O |
GY, 84 - 37
|
6 - 7 |
FARKAS Balázs (22) (Alisca Karvalyok NK)
|
-
|
-
|
Aréna: Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola |
Játékvezetők: Domokos Bence, Jakab Levente |
Műsor - 2019. április 3. 15:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
12. forduló | Bonyhádi KSE |
I |
V, 64 - 37
|
6 - 8 |
KOVÁCS Marcell (16) (Bonyhádi KSE)
|
-
|
-
|
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Villányi János, Nagy Viktor |
Műsor - 2019. április 26. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
17. forduló | Bátaszék SE |
I |
GY, 25 - 43
|
7 - 8 |
BAKÓ Bálint (12) (Bátaszék SE)
|
-
|
-
|
Aréna: Kalász János Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Villányi János, Nagy Viktor |