Műsor - 2018. szeptember 16. 12:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| GYKSE Szekszárd |
O |
GY, 74 - 43
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Szabó Tibor, Lovas Dávid (Halász Ernő István) |
Műsor - 2018. szeptember 16. 16:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Atom City Atomerőmű SE |
I |
V, 76 - 66
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Lovas Péter, Szabó Tibor (Halász Ernő István) |
Műsor - 2018. október 14. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Kanizsa KK |
I |
GY, 78 - 116
|
2 - 1 |
-">"/> (26) (Kaposvári KK Delfinek/B)
|
-
|
-">"/> (4) (Kaposvári KK Delfinek/B)
|
|
Játékvezetők: Fekete Csaba, Maráz Ádám (Kunvári József László) |
Műsor - 2018. október 14. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Bajai Bácska FKE |
I |
GY, 48 - 70
|
3 - 1 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Fekete Csaba, Maráz András Gábor (Kunvári József László) |
Műsor - 2018. november 18. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| PVSK Nemzeti Akadémia/A |
I |
V, 95 - 82
|
3 - 2 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Ács Dezső (Kollár Tamás) |
Műsor - 2018. november 18. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Kosárlabda Akadémia Pécs/A |
I |
V, 91 - 83
|
3 - 3 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Bálind Attila (Kollár Tamás) |
Műsor - 2018. december 8. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Bajai Bácska FKE |
O |
GY, 86 - 46
|
4 - 3 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fekete Csaba (Kunvári József László) |
Műsor - 2018. december 8. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| GYKSE Szekszárd |
O |
GY, 108 - 57
|
5 - 3 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Kovács Nimród (Kunvári József László) |
Műsor - 2019. január 12. 11:00
Műsor - 2019. január 12. 18:45
Műsor - 2019. január 13. 09:30
Műsor - 2019. február 9. 11:00
Műsor - 2019. február 9. 18:45
Műsor - 2019. február 10. 11:15
Műsor - 2019. február 23. 12:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Dávid Kornél KA/A |
I |
V, 79 - 65
|
7 - 8 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár József) |
Műsor - 2019. február 23. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Dombóvári Kosársuli KE |
O |
V, 63 - 105
|
7 - 9 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár József) |
Műsor - 2019. február 24. 09:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| OSE Lions/A |
I |
V, 93 - 76
|
7 - 10 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Balogh László (Kollár József) |
Műsor - 2019. március 16. 12:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| KKS Boys |
O |
GY, 84 - 59
|
8 - 10 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Marton Péter, Stáber Alex Bence (Drahos László) |
Műsor - 2019. március 16. 18:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Egri VSI KOK/A |
O |
GY, 74 - 55
|
9 - 10 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Marton Péter (Drahos László) |
Műsor - 2019. március 17. 11:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budapesti Honvéd |
I |
GY, 51 - 73
|
10 - 10 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd Csaba (Drahos László) |
Műsor - 2019. április 6. 18:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Soproni Sportiskola/A |
I |
V, 73 - 72
|
10 - 11 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Mile Gábor, Mezei Tibor (Szabó László) |
Műsor - 2019. április 6. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Dávid Kornél KA/A |
I |
V, 107 - 87
|
10 - 12 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Szőcs Béla, Rideg László (Szabó László) |
Műsor - 2019. április 7. 09:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Lehel Kosársuli/A |
O |
GY, 102 - 98
|
11 - 12 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Mile Gábor, Rideg László (Farkas János) |
Műsor - 2019. április 27. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| KKS Boys |
O |
GY, 102 - 69
|
12 - 12 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Németh András (Őri László Mihály) |
Műsor - 2019. április 27. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Egri VSI KOK/A |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Műsor - 2019. április 28. 11:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Soproni Tigrisek |
O |
|
|
|
-
|
-
|