Műsor - 2018. október 6. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányokBÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok O GY, 60 - 51 1 - 0 - -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium
Műsor - 2018. október 6. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kanizsai VadmacskákKanizsai Vadmacskák I GY, 49 - 72 2 - 0 - -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium
Műsor - 2018. november 18. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  BÖJTÖS-BAU-RICSILLA ZalaszentgrótBÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót I GY, 44 - 55 3 - 0 SCHNEIDER Blanka (13)
(Sportiskolás Törpillák)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Műsor - 2018. november 18. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  ZTE KK/BZTE KK/B O GY, 70 - 66 4 - 0 SZAKÁLY Boglárka (24)
(Sportiskolás Törpillák)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Műsor - 2018. december 9. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 73 - 24 4 - 1 KOVÁCS Áron Boldizsár (17)
(Zalakerámia ZTE KK)
- -
Aréna: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Műsor - 2018. december 9. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  KalózokKalózok O V, 39 - 51 4 - 2 ERDÉLYI Botond (16)
(Kalózok)
- -
Aréna: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Műsor - 2019. január 27. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kanizsai VadmacskákKanizsai Vadmacskák O GY, 50 - 41 5 - 2 KOTNYEK Emma (14)
(Sportiskolás Törpillák)
- -
Aréna: Nagy Lajos Gimnázium
Műsor - 2019. január 27. 11:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  ZTE KK/BZTE KK/B I GY, 28 - 52 6 - 2 SZALAI Zsombor Ákos (12)
(ZTE KK/B)
- -
Aréna: Nagy Lajos Gimnázium
Műsor - 2019. február 16. 12:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Ifjú Sólymok KSIfjú Sólymok KS O V, 40 - 83 6 - 3 KOVÁCS Botond Máté (17)
(Ifjú Sólymok KS)
- -
Aréna: Nagy Lajos Gimnázium
Műsor - 2019. március 9. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  OSE OroszlánokOSE Oroszlánok O V, 57 - 90 6 - 4 PAP Gergő (20)
(OSE Oroszlánok)
- -
Aréna: Ostoros Károly Csarnok
Műsor - 2019. március 9. 09:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 96 - 59 6 - 5 TÓTH Levente (15)
(Zalakerámia ZTE KK)
- -
Aréna: Ostoros Károly Csarnok
Műsor - 2019. március 31. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  OSE OroszlánokOSE Oroszlánok O V, 55 - 86 6 - 6 PAP Gergő (19)
(OSE Oroszlánok)
- -
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 31. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Soproni Darazsak Akadémia/ASoproni Darazsak Akadémia/A I V, 106 - 27 6 - 7 SZLÁVIK Bianka (16)
(Soproni Darazsak Akadémia)
- -
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Műsor - 2019. április 27. 17:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Széchenyi KASzéchenyi KA O GY, 62 - 52 7 - 7 KOTNYEK Emma (24)
(Sportiskolás Törpillák)
- -
Aréna: Egyetemi csarnok
Műsor - 2019. április 27. 12:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kanizsai VadmacskákKanizsai Vadmacskák O GY, 63 - 50 8 - 7 MOLNÁR Virág (21)
(Kanizsai Vadmacskák )
- -
Aréna: Egyetemi csarnok

Megyei szövetségek