Műsor - 2019. január 26. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  SZPA-HSE Sáron RózsáiSZPA-HSE Sáron Rózsái I V, 39 - 22 0 - 1 SEDLMAYER Anna Dóra (11)
(SZPA-HSE Sáron Rózsái)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Hőgerl Bence (Kővári Gyula)
Műsor - 2019. január 26. 15:40
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Török SasmadarakTörök Sasmadarak O V, 20 - 47 0 - 2 DEMETER Anna (12)
(Török Sasmadarak)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Matejovics Márk, Adjudani Dániel Pezsman (Kővári Gyula)
Műsor - 2019. február 16. 15:10
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Keresztúri MéhecskékKeresztúri Méhecskék O - -
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola Játékvezetők: Novák Zsuzsanna, Bozóki Domonkos Olivér (Kincs Károly)
Műsor - 2019. február 16. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  WSEWSE I - -
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola Játékvezetők: Szabó Péter, Novák Zsuzsanna (Kincs Károly)
Műsor - 2019. március 9. 15:40
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  SZPA-HSE Sáron RózsáiSZPA-HSE Sáron Rózsái I V, 36 - 22 0 - 3 TÓTH Sára (12)
(SZPA-HSE Sáron Rózsái)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Szőke Gábor, Török Béla (Kővári Gyula)
Műsor - 2019. március 9. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  PSE PárducokPSE Párducok O V, 15 - 56 0 - 4 RAJ Zalán Kiran (14)
(PSE Párducok)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Török Béla, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
Műsor - 2019. március 30. 14:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  SZPA-HSE Sáron RózsáiSZPA-HSE Sáron Rózsái I V, 35 - 22 0 - 5 HORVÁTH Kristóf (11)
(Újpest-MT/B)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
Műsor - 2019. március 30. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  WSEWSE O GY, 28 - 25 1 - 5 HORVÁTH Kristóf (14)
(Újpest-MT/B)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Hőgerl Bence, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
Műsor - 2019. április 27. 10:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  SZPA-HSE Sáron RózsáiSZPA-HSE Sáron Rózsái O - -
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola Játékvezetők: Matejovics Márk, Konta Csanád János (Kincs Károly)
Műsor - 2019. április 27. 10:40
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  WSEWSE I - -
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola Játékvezetők: Horváth Péter, Konta Csanád János (Kincs Károly)

Megyei szövetségek