Műsor - 2018. október 7. 11:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/ABÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A I GY, 63 - 88 1 - 0 - -
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Csák Máté Károly, Magyar Gyöngyi (Schneider Bertold)
Műsor - 2018. október 7. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 78 - 49 2 - 0 - -
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi (Schneider Bertold)
Műsor - 2018. november 17. 11:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 43 - 92 3 - 0 - -
Aréna: Eötvös József Általános Iskola
Műsor - 2018. november 17. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Ifjú Sólymok KSIfjú Sólymok KS O GY, 87 - 54 4 - 0 - -
Aréna: Eötvös József Általános Iskola
Műsor - 2018. december 9. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Ifjú Sólymok KSIfjú Sólymok KS I GY, 60 - 97 5 - 0 HADNAGY Csanád (34)
(Körmendi Törpördögök)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Műsor - 2018. december 9. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/ABÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A O GY, 85 - 68 6 - 0 BARTIK Zalán (33)
(Körmendi Törpördögök)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Műsor - 2019. január 27. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 80 - 53 7 - 0 BARTIK Zalán (29)
(Körmendi Törpördögök)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Műsor - 2019. január 27. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/ABÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A I GY, 81 - 87 8 - 0 BARTIK Zalán (33)
(Körmendi Törpördögök)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Műsor - 2019. február 17. 09:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Soproni Sportiskolás BivalyokSoproni Sportiskolás Bivalyok O GY, 83 - 78 9 - 0 BARTIK Zalán (24)
(Körmendi Törpördögök)
- -
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok
Műsor - 2019. február 17. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/ABÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A I GY, 78 - 89 10 - 0 TÖRÖK-PAPP Benedek (33)
(BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A)
- -
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 10. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Soproni Tigrisek/ASoproni Tigrisek/A O GY, 84 - 68 11 - 0 HADNAGY Csanád (25)
(Körmendi Törpördögök)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Műsor - 2019. március 10. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/ABÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A I V, 86 - 68 11 - 1 TÖRÖK-PAPP Benedek (41)
(BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Műsor - 2019. március 31. 11:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/ABÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A O GY, 76 - 58 12 - 1 HADNAGY Csanád (28)
(Körmendi Törpördögök)
- -
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Műsor - 2019. március 31. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Soproni Sportiskolás BivalyokSoproni Sportiskolás Bivalyok I GY, 78 - 86 13 - 1 HADNAGY Csanád (27)
(Körmendi Törpördögök)
- -
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Műsor - 2019. április 28. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Soproni Sportiskolás BivalyokSoproni Sportiskolás Bivalyok O GY, 77 - 64 15 - 1 - -
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok
Műsor - 2019. április 28. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/ABÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A O - -
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok

Megyei szövetségek