Műsor - 2018. október 6. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  LPS Bihorul OradeaLPS Bihorul Oradea O V, 20 - 53 0 - 1 - -
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Bács Csaba, Pozsonyi Anna Csenge (Szekeres Ferenc)
Műsor - 2018. október 6. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  TSK-MagiszterTSK-Magiszter I GY, 15 - 47 1 - 1 - -
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Bács Csaba, Szabó Gréta (Szekeres Ferenc)
Műsor - 2018. november 17. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  TSK-MagiszterTSK-Magiszter O GY, 43 - 29 2 - 1 - -
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt (Szekeres Ferenc)
Műsor - 2018. november 17. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Crisul BCU OradeaCrisul BCU Oradea I V, 45 - 29 2 - 2 - -
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Játékvezetők: Kiss Gabriella, Pozsonyi Anna Csenge (Szekeres Ferenc)
Műsor - 2018. december 9. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Karcagi SE Pusztai SasokKarcagi SE Pusztai Sasok O - -
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Műsor - 2018. december 9. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  TSK-MagiszterTSK-Magiszter I - -
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Műsor - 2019. január 26. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Crisul BCU OradeaCrisul BCU Oradea I - -
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Műsor - 2019. január 26. 11:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Zsákoló ZsiráfokZsákoló Zsiráfok I V, 69 - 67 2 - 3 BERENCSI Kíra (40)
(Zsákoló Zsiráfok)
- -
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Műsor - 2019. február 16. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  BKG-EbesBKG-Ebes O GY, 53 - 50 3 - 3 SZABÓ-ZSÁMBA Botond (19)
(Debreceni KA/A)
- -
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Műsor - 2019. február 16. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Karcagi SE Pusztai SasokKarcagi SE Pusztai Sasok I GY, 20 - 63 4 - 3 HALÁSZ Árpád (21)
(Debreceni KA/A)
- -
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Műsor - 2019. március 9. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Zsákoló ZsiráfokZsákoló Zsiráfok I V, 57 - 51 4 - 4 BERENCSI Kíra (20)
(Zsákoló Zsiráfok)
- -
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Műsor - 2019. március 9. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Karcagi SE FarkasokKarcagi SE Farkasok O V, 29 - 70 4 - 5 SIMON Dominik (17)
(Karcagi SE Farkasok)
- -
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Műsor - 2019. március 31. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Hajdúböszörményi TEHajdúböszörményi TE O GY, 37 - 33 5 - 5 BORSI Bendegúz Tibor (10)
(Debreceni KA/A)
- -
Aréna: Középkerti Általános Iskola
Műsor - 2019. március 31. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Karcagi SE Pusztai SasokKarcagi SE Pusztai Sasok I GY, 16 - 69 6 - 5 BORSI Bendegúz Tibor (26)
(Debreceni KA/A)
- -
Aréna: Középkerti Általános Iskola
Műsor - 2019. április 28. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Karcagi SE FarkasokKarcagi SE Farkasok I V, 68 - 33 6 - 6 OROSZ Rita (23)
(Karcagi SE Farkasok)
- -
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium
Műsor - 2019. április 28. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  BKG-EbesBKG-Ebes O GY, 66 - 36 7 - 6 FÜZESI István (24)
(Debreceni KA/A)
- -
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium

Megyei szövetségek