Műsor - 2018. október 7. 09:50
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Zsíros Akadémia Kőbánya/KisdarázslányokZsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok I V, 55 - 19 0 - 1 BERECZ Panna Kincső (10)
(Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok)
- -
Aréna: Tüske csarnok - 2. terem Játékvezetők: Tóth Richárd, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2018. október 7. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Török SasmadarakTörök Sasmadarak O V, 19 - 31 0 - 2 PONGÓ Fruzsina Réka (15)
(Török Sasmadarak)
- -
Aréna: Tüske csarnok - 2. terem Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2018. november 17. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Budapest Blazers/BBudapest Blazers/B I V, 37 - 29 0 - 3 KOVÁCS Kincső (12)
(SZPA-HSE Sáron Rózsái)
- -
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem Játékvezetők: Matics Sándor, Török Béla (Halmos Péter)
Műsor - 2018. november 17. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  BEAC FarkasrétBEAC Farkasrét O V, 23 - 50 0 - 4 ZSOM Kinga Regina (13)
(BEAC Farkasrét)
- -
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kutrik Andrea (Halmos Péter)
Műsor - 2018. december 8. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Ziccer ManókZiccer Manók O - -
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola Játékvezetők: Nagy István, Székely Zoltán (Kincs Károly)
Műsor - 2018. december 8. 14:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  PSE PárducokPSE Párducok I GY, 40 - 42 2 - 4 - -
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola Játékvezetők: Nagy István, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
Műsor - 2019. január 26. 14:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  JKCJKC I V, 34 - 16 2 - 5 ÁGOSTON Ádám (9)
(JKC)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Matejovics Márk, Hőgerl Bence (Kővári Gyula)
Műsor - 2019. január 26. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Újpest-MT/BÚjpest-MT/B O GY, 39 - 22 3 - 5 SEDLMAYER Anna Dóra (11)
(SZPA-HSE Sáron Rózsái)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Hőgerl Bence (Kővári Gyula)
Műsor - 2019. február 16. 10:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Török SasmadarakTörök Sasmadarak I V, 33 - 31 3 - 6 KOVÁCS Jázmin (11)
(SZPA-HSE Sáron Rózsái)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Kutrik Andrea, Bozóki Domonkos Olivér (Kővári Gyula)
Műsor - 2019. március 9. 15:40
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Újpest-MT/BÚjpest-MT/B O GY, 36 - 22 4 - 6 TÓTH Sára (12)
(SZPA-HSE Sáron Rózsái)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Szőke Gábor, Török Béla (Kővári Gyula)
Műsor - 2019. március 9. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  WSEWSE I GY, 23 - 41 5 - 6 KOVÁCS Kincső (9)
(SZPA-HSE Sáron Rózsái)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Hőgerl Bence, Ürögi Zsolt (Kővári Gyula)
Műsor - 2019. március 30. 14:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Újpest-MT/BÚjpest-MT/B O GY, 35 - 22 6 - 6 HORVÁTH Kristóf (11)
(Újpest-MT/B)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
Műsor - 2019. március 30. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Ziccer ManókZiccer Manók I V, 39 - 28 6 - 7 BOLDOG Gergely (14)
(Ziccer Manók)
- -
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Matejovics Márk, Hőgerl Bence (Kővári Gyula)
Műsor - 2019. április 27. 10:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Újpest-MT/BÚjpest-MT/B I - -
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola Játékvezetők: Matejovics Márk, Konta Csanád János (Kincs Károly)
Műsor - 2019. április 27. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  WSEWSE O - -
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola Játékvezetők: Horváth Péter, Matejovics Márk (Kincs Károly)

Megyei szövetségek