Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dombóvári KS | O | V, 32 - 59 | 0 - 1 |
CSOMOR Péter (15) (Dombóvári KS) |
- | - |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Komló Sport | I | GY, 40 - 47 | 1 - 1 |
KEREKES Luca (23) (Komló Sport ) |
- | - |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia/B | O | GY, 62 - 47 | 2 - 1 | - | - |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A | I | V, 57 - 38 | 2 - 2 | - | - |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Monok SE | O | GY, 78 - 62 | 3 - 2 |
TÓTH Botond (23) (Kozármisleny SE/B) |
- | - |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A | I | V, 68 - 59 | 3 - 3 |
GRÓSZ Noel (18) (Kozármisleny SE/B) |
- | - |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia/B | O | V, 41 - 72 | 3 - 4 |
TÓTH Botond (16) (Kozármisleny SE/B) |
- | - |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Monok SE | O | - | - |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mágusok Egyesület | I | GY, 33 - 68 | 4 - 4 |
DOMJÁN Ákos (19) (Kozármisleny SE/B) |
- | - |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dombóvári KS | I | GY, 66 - 68 | 5 - 4 |
TÓTH Botond (27) (Kozármisleny SE/B) |
- | - |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű-KSC Szekszárd | O | GY, 82 - 60 | 6 - 4 |
TÓTH Botond (30) (Kozármisleny SE/B) |
- | - |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
GYKSE Szekszárd | O | V, 66 - 81 | 6 - 5 |
TUBOLY Zalán (26) (GYKSE Szekszárd) |
- | - |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KASI/B | I | V, 105 - 36 | 6 - 6 |
NAGY Barnabás (18) (KASI/B) |
- | - |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dombóvári KS | O | V, 66 - 68 | 6 - 7 |
GRÓSZ Noel (26) (Kozármisleny SE/B) |
- | - |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű-KSC Szekszárd | I | V, 75 - 43 | 6 - 8 |
SUBOTIC Milka (18) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
- | - |