Műsor - 2018. október 27. 11:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Várpalotai PárducokVárpalotai Párducok I - -
Aréna: Széchenyi Gimnázium
Műsor - 2018. október 27. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Dunaújvárosi SárkányokDunaújvárosi Sárkányok O - -
Aréna: Széchenyi Gimnázium
Műsor - 2018. november 24. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kenguru FüredKenguru Füred I V, 82 - 18 2 - 1 TÓVÁRI Bernát (21)
(Kenguru Füred)
- -
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola
Műsor - 2018. november 24. 11:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  VUKE U11 fiúVUKE U11 fiú O V, 9 - 82 2 - 2 BERTALAN Máté (24)
(VUKE U11 fiú)
- -
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola
Műsor - 2019. január 19. 14:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  VUKE U11 vegyesVUKE U11 vegyes O - -
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola
Műsor - 2019. január 19. 16:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Dunaújvárosi SárkányokDunaújvárosi Sárkányok I - -
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola
Műsor - 2019. február 9. 11:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Várpalotai SárkányokVárpalotai Sárkányok I V, 53 - 38 2 - 3 TÖRÖK András (17)
(Fűzfői AK)
- -
Aréna: Széchenyi Gimnázium
Műsor - 2019. február 9. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Dunaújvárosi SárkányokDunaújvárosi Sárkányok O V, 35 - 46 2 - 4 HEGEDŰS Alexandra (15)
(Fűzfői AK)
- -
Aréna: Széchenyi Gimnázium
Műsor - 2019. március 2. 10:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Velencei VízipókokVelencei Vízipókok I V, 69 - 40 2 - 5 HEGEDŰS Alexandra (16)
(Fűzfői AK)
- -
Aréna: Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Műsor - 2019. március 2. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Várpalotai PárducokVárpalotai Párducok O V, 41 - 72 2 - 6 SOMOGYI Virág (24)
(Várpalotai Párducok)
- -
Aréna: Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Műsor - 2019. március 23. 09:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  DKKA TigrisekDKKA Tigrisek I GY, 25 - 50 3 - 6 JÁGER Zétény (17)
(Fűzfői AK)
- -
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola
Műsor - 2019. március 23. 10:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  VUKE U11 vegyesVUKE U11 vegyes O GY, 49 - 21 4 - 6 HEGEDŰS Alexandra (14)
(Fűzfői AK)
- -
Aréna: Bory Jenő Általános Iskola
Műsor - 2019. április 13. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Várpalotai SárkányokVárpalotai Sárkányok O V, 37 - 46 4 - 7 TÖRÖK András (15)
(Fűzfői AK)
- -
Aréna: Rády József Sportcsarnok Játékvezetők: Prieger Mihály, Schéda Martin (Béndek Gábor Miklós)
Műsor - 2019. április 13. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Velencei VízipókokVelencei Vízipókok I V, 50 - 49 4 - 8 ALBERT-NYÁRI Máté (16)
(Velencei Vízipókok)
- -
Aréna: Rády József Sportcsarnok Játékvezetők: Prieger Mihály, Schéda Martin (Béndek Gábor Miklós)
Műsor - 2019. május 4. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Várpalotai SárkányokVárpalotai Sárkányok I HOFFMANN Gábor (10)
(Várpalotai Sárkányok)
- -
Aréna: Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Műsor - 2019. május 4. 11:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  VUKE U11 vegyesVUKE U11 vegyes O JÁGER Zétény (13)
(Fűzfői AK)
- -
Aréna: Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola

Megyei szövetségek