Műsor - 2018. október 27. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  SZEDEÁK BikákSZEDEÁK Bikák O GY, 46 - 33 1 - 0 - -
Aréna: Hódtói Sportcsarnok Játékvezetők: Czékmán Csaba, Bartucz Csaba
Műsor - 2018. október 27. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Vásárhelyi VillámokVásárhelyi Villámok I V, 42 - 30 1 - 1 - -
Aréna: Hódtói Sportcsarnok Játékvezetők: Bartucz Csaba, Czékmán Csaba
Műsor - 2018. november 25. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Szolnoki KisbaglyokSzolnoki Kisbaglyok O V, 42 - 53 1 - 2 - -
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó (Bernáth András)
Műsor - 2018. november 25. 11:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  SZEDEÁK VillámokSZEDEÁK Villámok I V, 74 - 35 1 - 3 - -
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Szappanos Máté (Bernáth András)
Műsor - 2019. január 20. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  SZEDEÁK BikákSZEDEÁK Bikák O GY, 57 - 28 2 - 3 - -
Aréna: Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
Műsor - 2019. január 20. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Vásárhelyi PárducokVásárhelyi Párducok I GY, 32 - 47 3 - 3 DOMJÁN András (17)
(Vásárhelyi Párducok)
- -
Aréna: Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
Műsor - 2019. február 9. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Szolnoki SasokSzolnoki Sasok O V, 26 - 74 3 - 4 DÁVID Tamás (26)
(Szolnoki Sasok)
- -
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola
Műsor - 2019. február 9. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Vásárhelyi VillámokVásárhelyi Villámok I V, 55 - 46 3 - 5 MOLNÁR Kende (17)
(Vásárhelyi Villámok)
- -
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola
Műsor - 2019. március 2. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Szolnoki KisbaglyokSzolnoki Kisbaglyok O V, 47 - 61 3 - 6 GONDA Korina Hanna (25)
(Szolnoki Kisbaglyok)
- -
Aréna: Radnóti Miklós Gimnázium
Műsor - 2019. március 2. 15:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Szeged KE - VadmacskákSzeged KE - Vadmacskák I GY, 36 - 44 4 - 6 ROSTÁS Sára (13)
(Szeged KE - Vadmacskák)
- -
Aréna: Radnóti Miklós Gimnázium
Műsor - 2019. március 23. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  SZEDEÁK VillámokSZEDEÁK Villámok I V, 72 - 17 4 - 7 ZÖLDI Zétény István (17)
(SZEDEÁK Villámok)
- -
Aréna: Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
Műsor - 2019. március 23. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  West Activ TimisoaraWest Activ Timisoara O V, 28 - 36 4 - 8 ALZBIN Samyr (9)
(ACS Baschet Star Oradea II.)
- -
Aréna: Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
Műsor - 2019. április 14. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Vásárhelyi VillámokVásárhelyi Villámok I V, 29 - 25 4 - 9 MÉSZÁROS András (11)
(Vásárhelyi Villámok)
- -
Aréna: Hódtói Sportcsarnok
Műsor - 2019. április 14. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Vásárhelyi PárducokVásárhelyi Párducok O V, 30 - 44 4 - 10 VEREB Tamás Mihály (14)
(Vásárhelyi Párducok)
- -
Aréna: Hódtói Sportcsarnok
Műsor - 2019. május 4. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Békési Heppes SzöcskékBékési Heppes Szöcskék I GY, 19 - 35 5 - 10 - -
Aréna: Hódtói Sportcsarnok Játékvezetők: Bartucz Csaba, Liszkai Dávid (Faltinné Széll Ágnes)
Műsor - 2019. május 4. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Vásárhelyi VillámokVásárhelyi Villámok O GY, 46 - 37 6 - 10 MÉSZÁROS András (13)
(Vásárhelyi Villámok)
- -
Aréna: Hódtói Sportcsarnok Játékvezetők: Bartucz Csaba, Liszkai Dávid (Faltinné Széll Ágnes)

Megyei szövetségek