Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Start SE | O | GY, 46 - 45 | 1 - 0 |
RÁCZ István Zoltán (29) (Fűzfői AK) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Tapolcai VSE | I | GY, 69 - 72 | 2 - 0 |
RÁCZ István Zoltán (32) (Fűzfői AK) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Oláh Gabriella |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Pápa KC | O | V, 28 - 50 | 2 - 1 |
BOSNYÁK Zsolt (19) (Pápa KC) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Petőfi SE-OOK PRESS | I | V, 69 - 34 | 2 - 2 |
HORVÁTH Mátyás (24) (Petőfi SE) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Fülöp András, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Várpalota KK | I | V, 39 - 25 | 2 - 3 |
BÉKEFI Zoltán (20) (Várpalota KK) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Fülöp András, Németh László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Balatonfüred Kosárlabda Alapítvány | O | V, 46 - 68 | 2 - 4 |
GÖNCZÖL Márk (22) (Balatonfüred) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Tapolcai VSE | O | - | - | |||
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Fülöp András, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Start SE | I | V, 50 - 43 | 3 - 5 |
BAGÓ László (24) (Start SE) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Várpalota KK | O | GY, 54 - 48 | 4 - 5 |
TICZ Balázs (20) (Fűzfői AK) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Petőfi SE-OOK PRESS | O | V, 48 - 91 | 4 - 6 |
SZATHMÁRY Bálint Attila (31) (Petőfi SE) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Balatonfüred Kosárlabda Alapítvány | I | V, 46 - 39 | 4 - 7 |
VERLI Róbert (18) (Fűzfői AK) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Mónus Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Pápa KC | I | V, 62 - 35 | 4 - 8 |
KOCSIS Tamás Zoltán (14) (Pápa KC) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Várpalota KK | I | GY, 48 - 69 | 5 - 8 |
CSALA Márton (25) (Fűzfői AK) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Várpalota KK | O | GY, 72 - 49 | 6 - 8 |
TICZ Balázs (17) (Fűzfői AK) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Prieger Mihály, Mónus Péter |