Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat - SMAFCSMAFC
Műsor - 2018. október 30. 19:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló PTE-EMES Petőfi SEPTE-EMES Petőfi SE I V, 65 - 46 0 - 1 SZEGEDI Márton Dezső (20)
(SMAFC)
KIS Milán (16)
(PTE-EMES Petõfi SE)
BUDAY-SÁNTHA Attila (5)
(PTE-EMES Petõfi SE)
Aréna: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely Játékvezetők: Mintál Csaba, Fleischmann Krisztián
Műsor - 2018. november 13. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Mosonmagyaróvár Széchenyi EgyetemMosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem I V, 77 - 59 0 - 2 HORVÁTH Ádám (26)
(Mosonmagyaróvár Széchenyi E.)
SZEGEDI Márton Dezső (21)
(SMAFC)
TÓTH Bence (8)
(SMAFC)
Aréna: Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
Műsor - 2018. november 19. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Veszprémi Egyetemi SCVeszprémi Egyetemi SC O GY, 72 - 69 1 - 2 SZEGEDI Márton Dezső (33)
(SMAFC)
SCHMITZ Dávid (19)
(Veszprémi Egyetemi SC)
TUKOVITS Balázs (7)
(SMAFC)
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
Műsor - 2018. november 27. 20:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló BME-MAFCBME-MAFC I V, 90 - 40 1 - 3 VASS Áron (16)
(SMAFC)
SZEGEDI Márton Dezső (10)
(SMAFC)
TUKOVITS Balázs (6)
(SMAFC)
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem Játékvezetők: Kozma Balázs, Magyar Zoltán
Műsor - 2018. december 3. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló PTE-PEACPTE-PEAC O V, 62 - 91 1 - 4 SCHUJ Márton János (32)
(PTE-PEAC)
TÓTH Kristóf (17)
(PTE-PEAC)
BOKOR Zoltán (10)
(PTE-PEAC)
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
Műsor - 2019. február 4. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Közgáz SC és DSKKözgáz SC és DSK O V, 49 - 66 1 - 5 VÖRÖS Miklós (18)
(Közgáz SC és DSK)
SZEGEDI Márton Dezső (15)
(SMAFC)
TÓTH Bence (6)
(SMAFC)
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
Műsor - 2019. február 12. 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Szombathelyi Egyetemi SESzombathelyi Egyetemi SE I V, 82 - 47 1 - 6 SZEGEDI Márton Dezső (25)
(SMAFC)
SZEGEDI Márton Dezső (13)
(SMAFC)
SOÓS Bence (6)
(Szombathelyi Egyetemi SE)
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok Játékvezetők: Tóth Kálmán, Dr. Lipics László
Műsor - 2019. február 18. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló PTE-EMES Petőfi SEPTE-EMES Petőfi SE O V, 60 - 86 1 - 7 BUDAY-SÁNTHA Attila (23)
(PTE-EMES Petõfi SE)
KIS Milán (10)
(PTE-EMES Petõfi SE)
BUDAY-SÁNTHA Attila (10)
(PTE-EMES Petõfi SE)
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
Műsor - 2019. február 26. 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló PTE-PEACPTE-PEAC I V, 85 - 60 1 - 8 NYULÁSZ Barnabás (24)
(PTE-PEAC)
TUKOVITS Balázs (14)
(SMAFC)
NAGY Kevin (8)
(PTE-PEAC)
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Földvári Tamás
Műsor - 2019. március 4. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Mosonmagyaróvár Széchenyi EgyetemMosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem O V, 57 - 119 1 - 9 TUKOVITS Balázs (25)
(SMAFC)
DOMSITZ Márton (14)
(Mosonmagyaróvár Széchenyi E.)
GEIGER Bálint (12)
(Mosonmagyaróvár Széchenyi E.)
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
Műsor - 2019. március 12. 19:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Veszprémi Egyetemi SCVeszprémi Egyetemi SC I V, 80 - 46 1 - 10 SZEGEDI Márton Dezső (30)
(SMAFC)
SZEGEDI Márton Dezső (16)
(SMAFC)
NOVÁK Patrik (8)
(Veszprémi Egyetemi SC)
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok Játékvezetők: Sebesi Gábor, Szőcs Péter
Műsor - 2019. március 18. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló BME-MAFCBME-MAFC O V, 53 - 91 1 - 11 TÁLOS András (25)
(BME-MAFC)
FEKETE József (17)
(BME-MAFC)
KOFLANOVICS Kristóf (7)
(BME-MAFC)
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
Műsor - 2019. március 26. 18:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Közgáz SC és DSKKözgáz SC és DSK I V, 114 - 42 1 - 12 SZEGEDI Márton Dezső (24)
(SMAFC)
SEBŐK Bence (17)
(Közgáz SC és DSK)
HARSÁNYI Tibor (5)
(Közgáz SC és DSK)
Aréna: Lónyay Református Gimnázium Játékvezetők: Kozma Balázs, Lázár Zsigmond György
Műsor - 2019. április 1. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Szombathelyi Egyetemi SESzombathelyi Egyetemi SE O V, 54 - 107 1 - 13 MÉSZÁROS Máté (28)
(Szombathelyi Egyetemi SE)
SZEGEDI Márton Dezső (13)
(SMAFC)
WERNER Viktor (9)
(Szombathelyi Egyetemi SE)
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos

Megyei szövetségek