Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem | I | GY, 53 - 71 | 1 - 0 |
HORVÁTH Ádám (20) (Mosonmagyaróvár Széchenyi E.) |
HORVÁTH Ádám (16) (Mosonmagyaróvár Széchenyi E.) |
NAGY-BÍRÓ Benedek (4) (Mosonmagyaróvár Széchenyi E.) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Surányi Gábor, Erős Florentina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | PTE-EMES Petőfi SE | I | V, 95 - 76 | 1 - 1 |
BUDAY-SÁNTHA Attila (28) (PTE-EMES Petõfi SE) |
GYŐR Marcell István (8) (PTE-EMES Petõfi SE) |
FÜLÖP Zsombor Ferenc (6) (PTE-EMES Petõfi SE) |
Aréna: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | PTE-PEAC | O | GY, 103 - 67 | 2 - 1 |
SCHUJ Márton János (23) (PTE-PEAC) |
BEA Gergely (12) (Közgáz SC és DSK) |
SCHUJ Márton János (6) (PTE-PEAC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Lövei László, Nepp László Oszkár |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE | O | GY, 83 - 63 | 3 - 1 |
HARIS Róbert (18) (Közgáz SC és DSK) |
MÁRIÁS Gergely Antal (8) (Közgáz SC és DSK) |
SZALAY Ákos Péter (7) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Veszprémi Egyetemi SC | O | GY, 98 - 58 | 4 - 1 |
NOVÁK Patrik (29) (Veszprémi Egyetemi SC) |
BEA Gergely (17) (Közgáz SC és DSK) |
TAKÁCS-VARGA Bendegúz (8) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | SMAFC | I | GY, 49 - 66 | 5 - 1 |
VÖRÖS Miklós (18) (Közgáz SC és DSK) |
SZEGEDI Márton Dezső (15) (SMAFC) |
TÓTH Bence (6) (SMAFC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BME-MAFC | I | V, 95 - 77 | 5 - 2 |
ANDRÁSSY Géza (29) (BME-MAFC) |
ANDRÁSSY Géza (14) (BME-MAFC) |
FEHÉR Ákos (8) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Sértő Róbert, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem | O | V, 78 - 90 | 5 - 3 |
DOMSITZ Márton (23) (Mosonmagyaróvár Széchenyi E.) |
DOMSITZ Márton (17) (Mosonmagyaróvár Széchenyi E.) |
GEIGER Bálint József (7) (Mosonmagyaróvár Széchenyi E.) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Veszprémi Egyetemi SC | I | GY, 44 - 97 | 6 - 3 |
BEA Gergely (19) (Közgáz SC és DSK) |
BEA Gergely (13) (Közgáz SC és DSK) |
VÖRÖS Miklós (4) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Szőcs Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | PTE-EMES Petőfi SE | O | GY, 82 - 63 | 7 - 3 |
VÖRÖS Miklós (19) (Közgáz SC és DSK) |
KIS Milán (10) (PTE-EMES Petõfi SE) |
PÁLHÁZI Richárd (5) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | PTE-PEAC | I | GY, 48 - 103 | 8 - 3 |
HARIS Róbert (21) (Közgáz SC és DSK) |
MÁRIÁS Gergely Antal (17) (Közgáz SC és DSK) |
HARIS Róbert (7) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Mintál Csaba, Téczely Roland Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE | I | V, 115 - 54 | 8 - 4 |
MÉSZÁROS Máté (28) (Szombathelyi Egyetemi SE) |
GÁBOR Máté (7) (Szombathelyi Egyetemi SE) |
TÓTH Dávid Zoltán (11) (Szombathelyi Egyetemi SE) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | SMAFC | O | GY, 114 - 42 | 9 - 4 |
SZEGEDI Márton Dezső (24) (SMAFC) |
SEBŐK Bence (17) (Közgáz SC és DSK) |
HARSÁNYI Tibor (5) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Kozma Balázs, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BME-MAFC | O | GY, 93 - 72 | 10 - 4 |
NAGY Szabolcs Szilárd (22) (Közgáz SC és DSK) |
FEHÉR Ákos (11) (BME-MAFC) |
MÁRIÁS Gergely Antal (9) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István, Rózsavölgyi Alexandra |