Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | PTE-PEAC | I | GY, 87 - 91 | 1 - 0 |
TÓTH Kristóf (23) (PTE-PEAC) |
SHIRIAN Arash (11) (BME-MAFC) |
LAUFER Gergely (10) (PTE-PEAC) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter, Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Veszprémi Egyetemi SC | I | GY, 60 - 73 | 2 - 0 |
FEHÉR Ákos (17) (BME-MAFC) |
SCHMITZ Dávid (23) (Veszprémi Egyetemi SC) |
SCHAUL Levente (5) (BME-MAFC) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | PTE-EMES Petőfi SE | O | GY, 63 - 56 | 3 - 0 |
FARKAS Sándor Dániel (15) (BME-MAFC) |
FEKETE József (9) (BME-MAFC) |
FEHÉR Ákos (6) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Lövei László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | SMAFC | O | GY, 90 - 40 | 4 - 0 |
VASS Dávid Áron (16) (SMAFC) |
SZEGEDI Márton Dezső (10) (SMAFC) |
TUKOVITS Balázs (6) (SMAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Kozma Balázs, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem | O | GY, 78 - 58 | 5 - 0 |
GEIGER Bálint József (24) (Mosonmagyaróvár Széchenyi E.) |
ANDRÁSSY Géza (13) (BME-MAFC) |
ANDRÁSSY Géza (3) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE | I | V, 79 - 69 | 5 - 1 |
CZUKOR Bence Samuli (27) (Szombathelyi Egyetemi SE) |
FEKETE József (11) (BME-MAFC) |
FEHÉR Ákos (7) (BME-MAFC) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Közgáz SC és DSK | O | GY, 95 - 77 | 6 - 1 |
ANDRÁSSY Géza (29) (BME-MAFC) |
ANDRÁSSY Géza (14) (BME-MAFC) |
FEHÉR Ákos (8) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Sértő Róbert, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | PTE-PEAC | O | GY, 76 - 60 | 7 - 1 |
SCHUJ Márton János (30) (PTE-PEAC) |
FEHÉR Ákos (14) (BME-MAFC) |
FEHÉR Ákos (4) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Józsa András Junior, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem | I | GY, 58 - 67 | 8 - 1 |
HORVÁTH Ádám (19) (Mosonmagyaróvár Széchenyi E.) |
FEKETE József (13) (BME-MAFC) |
SCHAUL Levente (8) (BME-MAFC) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Veszprémi Egyetemi SC | O | GY, 77 - 55 | 9 - 1 |
NOVÁK Patrik (27) (Veszprémi Egyetemi SC) |
FEKETE József (11) (BME-MAFC) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (5) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | PTE-EMES Petőfi SE | I | GY, 56 - 61 | 10 - 1 |
SCHAUL Levente (16) (BME-MAFC) |
FEKETE József (14) (BME-MAFC) |
FEHÉR Ákos (7) (BME-MAFC) |
Aréna: Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | SMAFC | I | GY, 53 - 91 | 11 - 1 |
TÁLOS András (25) (BME-MAFC) |
FEKETE József (17) (BME-MAFC) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (7) (BME-MAFC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE | O | V, 58 - 59 | 11 - 2 |
MÉSZÁROS Máté (13) (Szombathelyi Egyetemi SE) |
FEKETE József (11) (BME-MAFC) |
HORVÁTH Csaba (3) (Szombathelyi Egyetemi SE) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Czupi Márton, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Közgáz SC és DSK | I | V, 93 - 72 | 11 - 3 |
NAGY Szabolcs Szilárd (22) (Közgáz SC és DSK) |
FEHÉR Ákos (11) (BME-MAFC) |
MÁRIÁS Gergely Antal (9) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István, Rózsavölgyi Alexandra |